Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Lębork 2011


Marcin organizator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    27

  • Marcin organizator

    23

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    15

  • Arkadiusz

    14

  • Klubowicze

Wszystko prawie dopięte, kaska poszła maszyna jest szykowana.

Do zobaczenia (już przebieram .....,to pierwszy taki wypad dla nas)

:)

Odnośnik do komentarza

Rezerwacja zrobiona, jeszcze opłata zlotowa. To będzie mój trzeci zlot w tym roku, się rozbrykałem !V

W poniedziałek po śniadanku wracam do Zgierza przez Zgierz !YES

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z woj. Lubelskiego wybiera się do Lęborka?

Ja będę miał do przeskoczenia 750 km. i raźniej by było lecieć w kluczu. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chętnie bym pojechał na zlot, ale jeszcze nie wiadomo jak u mnie z grafikiem w robocie na sierpień. Może uda mi się chociaż na dwa dni, także wstępnie deklaruję swoją obecność, opłaty dokonał bym wtedy na miejscu.

Dziś się troszku wyjaśniło whist ,w piątek 12.08 mogę wyruszyć prosto z roboty ok. godz. 15.

Zabieram namiot, także miejsce na nocleg(i) jest, proszę o dopisanie do listy zlotowej, opłaty dokonam na miejscu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka

Siemik też pokażą się na zlocie tylko jeszcze nie wiem w jakiej opcji.Albo we troje w puszce albo we dwoje na !scooter

Opłaty dokonam na miejscu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pojawiam sie w skladzie 2+1 zatem w puszce. Przelew jeszcze dzis. Potrzebny jest jednak pokoj, jest to do zalatwienia ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o rezerwacje miejsca noclegowego na czas zlotu 1 osoba w pokoju wieloosobowym

Pozdrawiam DZIADEK

Odnośnik do komentarza

(...)Rezerwacje prosimy dokonywać pod numerem +48505683353 lub przez stronę www.palaccharbrowo.maxmedia.pl

Panie Janie, rezerwacje pokoju i wyzywienia pod tym numerem, trzeba zadzwonic i SMSem zostana podane koszty i dane do przelewu :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

pingwinie dołączymy.W czwórkę już rażniej !OKK

No !OKK ekstra, preferuje może jeszcze ktoś na wspólna trasę z Wa-wy?

Wyjazd, piątek (12,08), spotkanie na stacji o TU, godzina odjazdu 8.15, tępo spokojne ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktoś z woj. Lubelskiego wybiera się do Lęborka?

Ja będę miał do przeskoczenia 750 km. i raźniej by było lecieć w kluczu.

Jarku, jak zauważyłeś nie wpisałem się na listę zlotową.

A to z banalnego powodu, że odbywa się on w połowie mojego urlopu.

Nie będę zatem mógł dołączyć do zacnego towarzystwa.

Udanej zabawy.

Odnośnik do komentarza

myślę że JAREK PL dołączy do mam nadzieję grupy warszawskiej poczekamy ja poczekam tylko musimy się gdzieś ustawić

7,20 to nie jest dobra godzina

Odnośnik do komentarza

Termin zlotu jak i czas na przedpłatę się zbliża > więc zlecenie na przekazanie kasy zostało złożone > rano będzie na rachunku Organizatora Zlotu !OK

Odnośnik do komentarza

Jarku, jak zauważyłeś nie wpisałem się na listę zlotową.

A to z banalnego powodu, że odbywa się on w połowie mojego urlopu.

Nie będę zatem mógł dołączyć do zacnego towarzystwa.

Udanej zabawy.

Czasami trudno podzielić wolny czas i zadowolić wszystkich. 

Miłego urlopu

myślę że JAREK PL dołączy do mam nadzieję grupy warszawskiej poczekamy ja poczekam tylko musimy się gdzieś ustawić

7,20 to nie jest dobra godzina

Od miejsca mojego postój do Warszawy będę miał około 300 km. więc 7:20 rano to trochę dla mnie za wcześniebudzik.gif ale może coś wymyślę tj. Do stolicy przypakuje dzień wcześniej wieczorem tam kimanko w jakimś zajeźdźie ( czy ktoś mógłby dać mi namiar na jakiś nocleg?). Z kąd i dokładnie o której planujecie wyjazd z Warszawy ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do stolicy przypakuje dzień wcześniej wieczorem tam kimanko w jakimś zajeźdźie ( czy ktoś mógłby dać mi namiar na jakiś nocleg?). Z kąd i dokładnie o której planujecie wyjazd z Warszawy ?

Jak przyjedziesz w czwartek wieczorem w okolice warszawy, to mogę cie przenocować u siebie na kwadracie w okolicach Piaseczna (miejscowość, Szczaki koło Złotokłosu), Wiem że nie do końca po drodze ale po co płacić za nocleg jak można kulnąć się 30 km. więcej i w domowych warunkach przekimać :P

Co do 7.20 to można troszkę dopasować godzinę (byle nie do np. 10-11) to, było by troszkę późno, tak na moje oko ;)

Odnośnik do komentarza

pin myślę że wsiadanie tak rano na motur jest złe tym bardziej że jest do przejechania parę kilosów

spoko luzik i pojedziemy koło południa to będzie piątek po tygodniu pracy OK

Czasami trudno podzielić wolny czas i zadowolić wszystkich. 

Miłego urlopu

Od miejsca mojego postój do Warszawy będę miał około 300 km. więc 7:20 rano to trochę dla mnie za wcześniebudzik.gif ale może coś wymyślę tj. Do stolicy przypakuje dzień wcześniej wieczorem tam kimanko w jakimś zajeźdźie ( czy ktoś mógłby dać mi namiar na jakiś nocleg?). Z kąd i dokładnie o której planujecie wyjazd z Warszawy ?

HOTEL JULIANÓW NA WALE MIEDZESZYŃSKIM POLECAM TANIO I CZYSTO BO NOWY

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No thumbup.gif ekstra, preferuje może jeszcze ktoś na wspólna trasę z Wa-wy?

Wyjazd, piątek (12,08), spotkanie na stacji o TU, godzina odjazdu 7.20, tępo spokojne :)

Rozumiem że punktem startowym jest Statoil w Zakroczymiu :) Jeszcze jedno pytanie , jaką Planujecie prędkość przelotową ? Moja mapa pokazuje jakieś 7 godzin , więc trzeba jechać przynajmniej 100km/h , żeby mieć trochę zapasu na tankownia itp. Wtedy Powinniście dotrzeć 16.00 - 17.00 na miejsce . B) Jeżeli uda mi się coś pokombinować w pracy , to pewnie śmignę z Wami . punk.gif

Odnośnik do komentarza

Jak przyjedziesz w czwartek wieczorem w okolice warszawy, to mogę cie przenocować u siebie na kwadracie w okolicach Piaseczna (miejscowość, Szczaki koło Złotokłosu), Wiem że nie do końca po drodze ale po co płacić za nocleg jak można kulnąć się 30 km. więcej i w domowych warunkach przekimać :)

Co do 7.20 to można troszkę dopasować godzinę (byle nie do np. 10-11) to, było by troszkę późno, tak na moje oko :)

To bardzo miło z twojej strony , i jeśli się u mnie nic nie zmieni tzn. jeśli przed 12 sierpnia będę jak planuje w Tomaszowie Lub. To jak już pisałem w wieczór poprzedzający wasz wyjazd z Wawy przygonię do ciebie , a rano obojętnie o której ruszymy razem na Lębork. 

Szczegóły na PW. 

Ps. 

Odezwę się około 8-10 sierpnia , jak już będę wiedział dokładnie co i jak. 

Jeszcze raz Bóg ci zapłać dobry człowieku. witaj.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rozumiem że punktem startowym jest Statoil w Zakroczymiu :) Jeszcze jedno pytanie , jaką Planujecie prędkość przelotową ? Moja mapa pokazuje jakieś 7 godzin , więc trzeba jechać przynajmniej 100km/h , żeby mieć trochę zapasu na tankownia itp. Wtedy Powinniście dotrzeć 16.00 - 17.00 na miejsce . :) Jeżeli uda mi się coś pokombinować w pracy , to pewnie śmignę z Wami . punk.gif

Gumisiek, dokładnie tak jak Ty napisałeś i ja rozebrałem ten wypad !YES. Już trzymam kciuki za pomyślne wiatry u Ciebie w robocie. !OKK

To bardzo miło z twojej strony , i jeśli się u mnie nic nie zmieni tzn. jeśli przed 12 sierpnia będę jak planuje w Tomaszowie Lub. To jak już pisałem w wieczór poprzedzający wasz wyjazd z Wawy przygonię do ciebie , a rano obojętnie o której ruszymy razem na Lębork. 

Szczegóły na PW. 

Ps. 

Odezwę się około 8-10 sierpnia , jak już będę wiedział dokładnie co i jak. 

Jeszcze raz Bóg ci zapłać dobry człowieku. witaj.gif

Spoko luz i nie ma sprawy, do 8-10

ps. he he dziś Ja Tobie, jutro Ty Mnie lub innemu !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak przeglądając listę uczestników to szykuje się nastepne spotkanie Burgmanii, bo poza Burgmaniakami to niewilu jest innych uczestników. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...