Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Lębork 2011


Marcin organizator

Rekomendowane odpowiedzi

(...)Tymczasem czekam na konkrety.(...)

Agnusie :) , po co Ci konkrety, skoro zlot jest skuterowy :) ?

PS. Nie chce wychodzic przed szereg i decydowac za Organizatora, ale moze wszyscy zjedziemy sie tam motocyklami, samochodami lub np. rowerami :) ?

Na zlot skuterowy :) .

Ja chetnie przyjade moto z koszem :) .

Edit: Zeby nie bylo, ze sie znowu czepiam :P . Zaczerpnalem te wiadomosci z innego forum, zaproszenie dotyczy wszystkich uzytkownikow skuterow, niezaleznie od pojemnosci i za tym jestem jak najbardziej.

dr. bigusie :D

nie wiem, czy pamiętasz, ale kiedyś zdarzył się taki wypadek pod nazwą "Zlot Maxiskuterów - Raciąski Młyn", taka mała prywatka w połowie listopada 2008 r.!!!

https://picasaweb.google.com/agnus04/ZlotMA...443511521136466

gdzie na zlot stricte skuterowy przyjechał jeden /słownie: jeden skuter :lol:/ (tzn. Moja Majeczka) + Moja Żona + ja i... aż 12 pojazdów na 4oo??? :D:):D

Pamięć powróciła?

Wydaje mi sie jednak, ze wszelakie samochody, moto i inne statki, przyjezdzaja na zasadzie gosci, ale nie uczestnikow :P .

I moga sobie popatrzec, stojac z boku, na przejazd skuterowej parady...

Osobiście, daleko gdzieś mam status jaki posiadam przyjeżdżając na imprezę /ORGANIZATOR, Gość, uczestnik, obserwator, snajper, CBA, ABW, BOR, UKS......../.

Kto mi zabroni jechać na moim moto przed Wami lub za Wami w PEWNEJ odległości? :P

Pozdrawiam... i do spotkania.

Agnus

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    27

  • Marcin organizator

    23

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    15

  • Arkadiusz

    14

Oczywiście wszelkie fajne spotkania są w letnie soboty, kiedy to zarabiam na paliwo do moich potworów :lol:

A potem jest fama że KModzele się nie integruje.. :lol:

Odnośnik do komentarza

Agnusie ;) , na bakier z gramatyka :lol: ? Nazwiska, imiona czy nicki sie jednak odmienia :lol: .

Raciaski Mlyn byl za kazdym razem spotkaniem dobrych znajomych jezdzacych na skuterach. Z tego co pamietam, ani razu nie okreslal sie mianem Zlotu.

Nikt nie zabroni Ci poruszania sie w pewnej odleglosci przed czy za uczestnikami parady.

Chcialem tylko przypomniec, ze zlot jest skuterowy.

Zastanawiam sie, czy np. na wystawach psow, probujesz wystawic kota :lol: . Tacy ludzie tez sa w koncu ... "potrzebni" :) .

EOT i przepraszam za OT w zlotowym temacie.

Odnośnik do komentarza

Co do Pana Agnus i całej tej wymiany zdan

Bola mnie dwie rzeczy

1.Myslałem ze te dwa Zloty Skuterów o Puchar Burmistrza Lębork które kiedys popelnilem i po których jakis slad i w internecie i w opiniach uczestnikow którzy tam byli zostal swiadcza ze to co teraz organizuje to bedzie jednak Zlot Skuterow a nie spotkaniem dobrych znajomych jezdzacych na skuterach...

Pan Agnus jest z Łeby która lezy 30km od Lębork i cos tam powinien o tym imprezach słyczec....

Tym bardziej z tego co pisze to wynika ze słuch ma dobry.

2.Pan Agnus jest z Łeby z której do Charbrowa jest ok.10km...

I to jest własnie ta "Ojczyzna, polszczyzna" której ja osobiscie nie cierpie i przez która miedzy innymi nie robiłem zlotów przez te pare lat....

To sie nazywa wsparcie lokalnego srodowiska.

I skonczmy ta wymiane zdan w tym temacie bo do niczego dobrego to niedoprowadzi.

I jeszcze jedno.

Pan Agnus na pewno nie bedzie mial na tym zlocie statusu ORGANIZATOR bo organizatorem tego zlotu jestem JA,mial szanse byc co najwyzej wspolorganizatorem....

Jesli przyjedzie skuterem to bedzie mial status uczestnika

W pozostałych przypadkach tylko i jedynie goscia.

I nikt niema zamiaru zabraniac jechac czymkolwiek przed lub za uczestnikami zlotu oby tylko nie przeszkadzał w imprezie, bo na to napewno nie pozwole.

Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza

W meilach pojawia sie pytanie o baze noclegowa.Przyznam sie bez bicia ze z braku czasu nie mam kiedy dograc umowy z włascicielem obiektu dlatego nie podajemy konkretów.Powinno to nastapic w tym tygoniu,max nastepny.

Generalnie planujemu ok 40miejsc hotelowych w pokojach 2,3, i 4 osobowych z lazienkami oraz ok 50 miejsc do spania w salach ogólnych wieloosobowych.Dla reszty chetnych oraz Ci którzy to lubia beda miejsca pod namiot.

Wiem ze niektórzy podniasa krzyk ze pokoje wieloosobowe juz kiedys byly i rózne byly na ten temat opinie.Wiem,jestem tego swiadom,ale w tym terminie i w tej okolicy udało mi sie zorganizowac tylko ten osrodek z takimi warunkami jakie sa.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie to napisac, wiec zrobie to tu :lol: . Jak to bylo?... Kto rano wstaje... blablabla !OKK ...

Poprosze pokoj 2 osobowy z lazienka.

Odnośnik do komentarza

Co do rezerwacji... Na razie czekamy na finalizacje umowy z ośrodkiem... Jak będzie można składać rezerwacje na pewno poinformuję was o tym

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie wiem gdzie to napisac, wiec zrobie to tu !happybth . Jak to bylo?... Kto rano wstaje... blablabla !happybth ...

Poprosze pokoj 2 osobowy z lazienka.

Tak na wszelki wypadek też prosimy o pokój dwuosobowy z łazienką

Ewik i Wrzonio.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też wstępnie się piszemy na ten nadmorski zlot;-) , poprosimy o rezerwację pokoiku z łazienką

To i ja do pokoiku z Plebanami poproszę !wchair !winkiss

Mam ndzieję, że mnie przyjmą ;)

Edit: Żartowałem z tym "meldunkiem". Widzę, że Więcek jedzie -zamelduję się u niego. :)

Odnośnik do komentarza

Widze, ze zebralo sie juz ponad 30 osob "w ciemno" <_< . Wydaje mi sie, ze jak zostana podane ramy finansowe tego zlotu, wtedy przybedzie paru chetnych...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widze, ze zebralo sie juz ponad 30 osob "w ciemno" <_< . Wydaje mi sie, ze jak zostana podane ramy finansowe tego zlotu, wtedy przybedzie paru chetnych...

może będzie drugie tyle chetnych

Bigu masz racje z tymi ramami finansowymi bo są osoby które czekają na cennik. np. Ja :D

miały już być ceny ale widzę że jest małe opóźnienie. Cały czas śledzę temat i czekam na kolejne ruchy w sprawie zlotu

thumbup1.gif

Odnośnik do komentarza

Piszę się na ten zlot <_<

Hura pierwszy zlot od dawna kiedy będę bez Worlana w pokoju !TAZ

Proszę o rezerwację pokoju jeżeli będę sam to można do minie kogoś dołożyć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piszę się na ten zlot whist

Hura pierwszy zlot od dawna kiedy będę bez Worlana w pokoju !TAZ

Proszę o rezerwację pokoju jeżeli będę sam to można do minie kogoś dołożyć.

Jarek, edytowałem poprzedni mój post i wymeldowałem się od Plebanów. Nie będę Kasi stresował. !wchair Jak mnie przyjmiesz na współlokatora, to postawię nawet dwa !piwko :lol:

Mam nadzieję, że termin urlopu nie będzie kolidował ze zlotem i śmigniemy do Lęborka jako biało-żółty tandem . !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Ze względu że czas „płynie” szybko więc profilaktycznie proszę o pamięć o mnie przy podziale miejsc w apartamentach jedno łoże dla mnie.

< mogę nawet dzielić pokój z osobą która nie chrapie> wystarczy że ja zzz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to jeszcze jeden chrapiący do kompletu !wchair

ja jako przyzwyczajona (już) do takich niedogodności też poproszę o dopisanie do listy.

Tak więc Lech i spinka zgłaszają gotowość przyjazdu, spotkania i wyjazdu.

Jeśli jeszcze jakaś 2 z bieżącą wodą jest dostępna, to poproszę o rezerwację.

Dziękuję !winkiss

A to będą dwa !scooter

Odnośnik do komentarza

Jarek, edytowałem poprzedni mój post i wymeldowałem się od Plebanów. Nie będę Kasi stresował. !wchair Jak mnie przyjmiesz na współlokatora, to postawię nawet dwa !piwko :rolleyes:

A miałem już wielką nadzieję :robot: na cóż zostałem przekupiony !piwko

Odnośnik do komentarza

Przejrzalem sobie strone KLIK na ktorej organizatorzy informuja o zlocie w Leborku na poszczegolnach forach i musze powiedziec, ze jestem "dumny" !OKK z zalogi Burgmanii.

Tylko u nas odzew okazal sie byc dosc duzy, a podejrzewam, ze przy podaniu szczegolow i kosztow zlotu bylby duzo wiekszy. Z tego co widzialem, tylko Burgmania i S3M wykazalo jakies zainteresowanie w kierunku uczestnictwa w zlocie.

A to, o czym poczytalem na temat "zlotow" na innych stronach wrecz mnie, co nie powinno, rozbawilo. Wyobrazenie o "zlocie" aktywnych skuterowo sprowadza sie do spotkania na pare godzin na parkingu pod pobliskim centrum handlowym i ew. spalenia oponki... Naprawde jest to smutne.

Sadzac po odzewie na forach "najwiekszych" stron skuterowych (sic!), wydaje mi sie, ze najprawdopodobniej spotkamy sie w Charbrowie we wlasnym gronie !OKK .

W skrocie wyglada na to, ze ruch skuterowy w Polsce to po prostu Burgmania :rolleyes::robot: !tut .

Odnośnik do komentarza

Witam.Reszta czeka na podanie kosztów.....

A ja sobie walcze z umowa z włascicielem....

Cos juz drgneło....

Mam nadzieje ze juz nie długo beda w koncu konkrety.

Chciał bym to tez juz miec to za soba...

JA jestem troche zabiegany w pracy,Wlascicel obiektu tez no i przeciaga sie...

Mysle ze burgmania jest po prostu grupa ludzi dojrzałych,i nie mówie tu o wieku, i najbardziej zorganizowanych sposród innych for.....

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja też piszę się na Ten zlot. W tym roku zacząłem być "Maxi" i jestm spełniony na 2oo bo znalazłem to czego szukałem. Jestem z Jastarni więc chyba na cyplu jedynak ale będę na "Zlocie Lębork..." Jestem solo i nie chrapię. Mogę dzielić pokój z kimś.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...