Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zlot Lębork 2011


Marcin organizator

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyższa pora przypomnieć sobie stare czasy. Jedziemy! My, czyli Żaba, SW i namiot :)

Mareczek - jakbyś nie dał rady dopełznąć do Biga, to przygarnę Cię do przedsionka :D

A oto i coś z mojego archiwum, Lębork 2002 :D

P1010298.JPG

P1010296.JPG

P1010305.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 186
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    27

  • Marcin organizator

    23

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    15

  • Arkadiusz

    14

No to witamy !piwko , osoby ze zdjecia beda obecne !piwko , Mario zarzekal sie w Malborku, ze do Leborka przyjezdza na 100% :D .

ekip11.jpg

Wiekszosc ruszyla juz do Marl, to teraz mozna sobie "pouzywac" w temacie nastepnego zlotu :) ...

Kurcze, ogladam te Wasze "helixowe" foty (chyba z okolic Leby?) i sam mam ochote podjechac tam Morphousem !tut .

Kurcze, szkoda, ze nie mam juz GP800, bo "konkurencję szybkościową" mialbym spokojnie w kieszeni :D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kurcze, ogladam te Wasze "helixowe" foty (chyba z okolic Leby?) i sam mam ochote podjechac tam Morphousem !tut .

Nie, to nie Łeba. O ile dobrze pamiętam to były okolice Chałup (road to hel(l) :P )

Z rozżewnieniem spoglądam na mojego czerwonego CN'a z relingami... echh... to były czasy ;)

Tak sobie myślę, że skoro w "poprzedniej" epoce był na zlocie w Lęborku obecny Helix to w czasach "teraźniejszych" Morphous jest strzałem w 10-tkę :D

Odnośnik do komentarza

Już po zlocie w Marl/ D . Czas tak szybko płynie !placz1

>> Pora podjąć decyzje w temacie Zlotu w Lęborku !sciana

Kto jeszcze się wybiera ? !scooter !scooter !scooter

Lista uczestników !OK

Witam, ja podejme decyzje w ostatniej chwili - nie wiem jeszcze co z rodzinnym wyjazdem na wakacje, chęci są !scooter a co wyjdzie to się okaże :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja dostałem informację z księgowości, że opłata noclegowo- żywieniowa oraz zlotowa została uiszczona... !YES Koszulka musi być !w00t

Marcin, jak tam przygotowania do zlotu, jakieś newsy? :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jedzie może ktoś z okolic Warszawy, Piaseczna ??? Jestem bardzo świeżym Maxi, posiadającym dużą chęć wzięcia z żona udziału, tylko dojazd mnie troszkę przeraża. Jak by się udało dopiąć do jakiejś grupki było by super!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wielkie !! Teraz zostaje przekonać małżonkowie i w drogę :D A co do spotkania, poczytałem i nie wiem czy nadążę !wchair Nowy jestem 5 tyg. prawko (bzz prawka nie śmigałem).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja jadę z wawy i chętnie się zabiorę na wózek

Co masz na myśli, bo jeżeli chęć zgrania się na wyjazd, to ja bardzo chętnie przyjmę zaproszenie do ws. jazdy. 426 km to troszkę dla mnie sporo i samemu to mmmm (no może nie strach ale respekt). :)

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Bardzo się ciesze bo znów będę mógł z wami spotkać się w Lęborku. 

Przed chwilą rozmawiałem z recepcionistą hotelu Pałac w Chabrowie i kimanko mam już z głowy. Jeszcze tylko przelew 40 zeta do Pana Marcina Wójcika , więc proszę o wpis mojego nicka na listę uczestników. 

Do zobaczenia w Lęborku

Odnośnik do komentarza

o super ze bedziesz Jarek w Leborku,bedzie okazja na spotkanie "rzymian" i wypicie piwka albo cus ;) ,majesty sprzedana ale zostal jeszcze scarabeusz takze jakos sie doturlam :)

Odnośnik do komentarza

Na te kilka kaemów Skarabeusz spokojnie wystarczy !OKK

Termin opłaty zlotowej jest znany - 31.07.2011 (oczywiście w kwocie 40 zł.), natomiast nie znany jest ostateczny termin wpłat za miejsca noclegowe i wyżywienie. Mam już wszystkie dane do wpłaty ale nie wiem jaki jest termin a nie chciałbym przegapić :) Dzwoniłem dziś na nr rezerwacji, z którego dostałem nr konta, ale nie odpowiada. Może ktoś coś wie?

Odnośnik do komentarza

Co jest :) ? Na zlot do Marl jedzie ok. 50 osob, a do Leborka prawie nikt ;) ?

Obecny !OKK

Pomimo braku urlopu w te upalne lato !winkiss, takiej imprezy nie można przepuścić, trochę kombinacji było w robocie ale się udało !OKK

Proszę o dopisanie do listy. Opłaty zrobię niebawem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No... i powoli zaczyna się robić na Zlot w Lęborku mocno Zacny Squad ;)

Czuje w kościach, że w sierpniu, a już napewno w czasie zlotu, będzie pogoda jak dzwon :)

Odnośnik do komentarza

Obecny !OKK

Pomimo braku urlopu w te upalne lato !winkiss, takiej imprezy nie można przepuścić, trochę kombinacji było w robocie ale się udało !OKK

Proszę o dopisanie do listy. Opłaty zrobię niebawem.

Bardzo się cieszę z podjęcia takiej decyzji. Twoja radość jest moją radością . !TAZ !TAZ !TAZ !OK

Odnośnik do komentarza

Czuje w kościach, że w sierpniu, a już napewno w czasie zlotu, będzie pogoda jak dzwon :)

Przecież żadna pogoda nie jest w stanie nam popsuć zloootu, już nie raz próbowała i co?

Jak by nie było damy radę !OKK

Odnośnik do komentarza

A Wasza radosc jest moja radoscia :) ... Morph obecny w Leborku i mam nadzieje, ze w koncu zobacze ten Baltyk, o ktorym tyle slyszalem ;) .

Podobno zaczyna sie on na polnocy kraju... Tak mowili mi ci, ktorzy go widzieli...

Odnośnik do komentarza

Big-u poczekaj az Paulina wrzuci doprecyzowany program zlotu...jeszcze bedziesz krzyczal po co tyle morza...

A tak na marginesie to nie plynołes statkiem po morzu w 2003 roku?Mi sie wydaje ze tak.To chyba wtedy wpis powinien wygladac:byłem i widziałem naocznie ze morze zaczyna sie na polnocy.....albo cos w tym stylu...Mam poszukac foto na dowód?

Odnośnik do komentarza

Tak jak tata wcześniej pisał, wrzucam bardziej szczegółowy program zlotu.

Ramowy Program Zlotu

12.08 Piatek

14:00 Otwarcie biura zlotowego

Zakwaterowanie uczestników, kolacja, ognisko, rozpoczęcie integracji,

13.08 Sobota

Pobudka

09:00 Śniadanie

11:00 Rozpoczęcie rajdu turystyczno-krajoznawczego po bliższej lub dalszej okolicy

W trakcie rajdu konkurencje sprawnościowe, „organoleptyczne”(kto kiedyś był to wie o co chodzi, a którzy nie byli to będą mieli okazje sie przekonać),pierwsza pomoc, przepisy ruchu drogowego, a także jedna (słownie jedna) konkurencje szybkościowa w trakcie której uczestnicy rajdu będą mogli sie wykazać swoja odwaga i pochwalić sie przed innymi uczestnikami mocą swoich pojazdów

w trakcie rajdu obiad

dalsza cześć rajdu

19:00 Zakończenie rajdu dla pierwszych zawodników,

Kolacja

Ognisko

Dalsza cześć integracji

Prawdopodobnie koncert zespołu(nie pytać jakiego bo jeszcze nie wiemy)

14.08 Niedziela

Pobudka

09:00 Śniadanie

11:00Wyjazd z terenu ośrodka na paradę…

12:30 Zwiedzanie Parku Dinozaurów w Łebie http://www.lebapark.pl/

15:00Wyjazd z Parku Dinozaurów na dalsza część parady i dojazd na Marine Jachtowa w Łebie http://www.balticamarina.pl/

Ustawienie skuterów na wyznaczonym parkingu w celu wyeksponowania ich dla wszystkich chętnych którzy będą mieli ochotę podziwiać nasze pojazdy a dla uczestników zlotu zorganizowany czas wolny w trakcie którego będzie można udać sie na plaże w celu plażowania(inaczej słodkiego lenistwa), zwiedzanie portu w Łebie, a także będzie możliwość odbycia krótkich rejsów żaglówkami po morzu, jak również, ale już za dodatkową oplata skuterami wodnymi.

Ognisko, rozdanie nagród, wstępne zakończenie imprezy.

21:00-22:00 Powrót na teren bazy zlotu

Kolacja

Ognisko

Podsumowanie zlotu

Ostatnia okazja do integracji

15.08 Poniedziałek

Pobudka

09:00 Śniadanie

Pożegnania wyjeżdżających ze zlotu uczestników imprezy

14:00 Zakończenie imprezy

Odnośnik do komentarza

o super ze bedziesz Jarek w Leborku,bedzie okazja na spotkanie "rzymian" i wypicie piwka albo cus B) ,majesty sprzedana ale zostal jeszcze scarabeusz takze jakos sie doturlam :D

No to poznam kolejnego jeźdźca ulan.gif

Piliśmy z Cesarzem to i z Konturem dzbana wychylimy. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...