Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu. 17.04.2011


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje Bulba :)

Zapomniałem napisać w swoim poście, że moja rekomendacja to trasa nr 2 :) Kilka atutów: Fajniejsze widoki, mniej uczęszczana, przejazd w okolicy kopalni Bełchatów - jak ktoś zna te rejony to może doradzi gdzie warto podjechać aby rzucić okiem na ogrom tego miejsca.

PS. Co do powrotu przez Konstatntynów ja jestem otwarty ale wszystko zależy od pogody i zmęczenia :D.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    14

  • cyklon

    10

  • pazdzioch

    9

  • Bulba

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie druga opcja powrotu jest lepsza !scooter !scooter !scooter

PS, Zapomniałem dodać że Bazyl na swojej babci też jedzie.

Odnośnik do komentarza

Ja regulacje zaworów w swojm piaggio X9 ro biłem na ulicy Gdańskiej tak pomiedzy andrzeja struga a 6-go sierpnia w tamtym roku otworzył sie tam nowy warsztat nawet go dobrze niewidać z ulicy pracuje tam dwóch młodych mechaników i to właśnie jeden z nich "opiekuje" sie moim piaggio moge podać numer do niego jak byś chciał.... a i ważna rzecz SA NAPRAWDE NIEDRODZY może z racji tego że są krótko na rynku.

Ja bardzo chetnie poprosze o ten numer na priv.

Dzieki.

Odnośnik do komentarza

Pod zbiórka 6:10 max 6:15 na cepeenie Szczecińska/Aleksandrowska i przejazd pod Kerakoll , kto jeszcze chętny to zapraszam. Paździoch będziesz?

Odnośnik do komentarza

Ze mną pod Kerakolem będzie kolega Paweł, proszę o dopisanie.

Mamy jakiś plan skonsolidować się po drodze z grupą jadącą od strony 100licy??

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

GRinKU konsolidować to się będziemy ze sobą, a tak na poważnie to jak znam życie to Wa-wka się spóźni.Trzeba zobaczyć na regionalnych o której oni się skrzykują

Odnośnik do komentarza

było suuuper !OKK

cieszę się,że poznałam sporo nowych i starych fajnych ludziów

dzięki wszystkim za towarzystwo i do zobaczenia mam nadzieję, że już na własnych !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wielkie dzięki wszystkim uczestnikom wyprawy na Jasną Górę !OKK.Kto ma jakieś foty niech czym prędzej zapodaje.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Również dziękuję za udany i bezpieczny wyjazd. Pozdrawiam wszystkich uczestników naszej wycieczki i do zobaczyska na !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Wyjazd w 100% udany !OKK

Jakiś czas mnie na forum nie było a tu całkiem fajna ekipa się ukształtowała z naszego regionu i byle tak dalej trzymać.

Dzięki wszystkim za przyjemność wspólnej jazdy i do zobaczenia mam nadzieję wkrótce na !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Jestem pod wielkim wrazeniem.

Super sprawa. Malzowina zachwycona.

Obiecujemy, ze w miare mozliwosci finansowych bedziemy meldowac sie na wszystkich zlotach.

Odnośnik do komentarza

!scooter !scooter Witam. Bardzo fajny i udany wyjazd w miłym gronie. Również pozdrawiam wszystkich uczestników. Mam kilka fotek jak ktoś sobie życzy to proszę pisać:pawkor@o2.pl.

Pozdrawiam PAW_KOR

Odnośnik do komentarza

Przybyło Nas !OKK

Fajnie było spędzić niedzielę w tak licznym i doborowym gronie miłośników !scooter oraz innych moto.

Aparaty foto były w użytku, a gdzie fotki? Trzymam kciuki za udane zakupy ŁukaszaWP i za tych co za kilka dni jadą na wschód !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...