Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu. 17.04.2011


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam. Może trochę za wcześnie ale przez to będzie więcej czasu na zwołanie grupy która tak jak w zeszłym roku będzie chciała pojechać do Częstochowy na zlot Gwiaździsty. Pozdrawiam i czekam na deklaracje. !happybth

1. zdun13m

2. paździoch

3. romarjo

4. cyklon

5. voy-ciach

6. dragon513

7. danrod

8. GRinKU + kolega

9. sajd ?

10. ŁukaszWP

11. bulba ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    14

  • cyklon

    10

  • pazdzioch

    9

  • Bulba

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem, co do wspólnego wyjazdu to będę mógł się określić na 100% dopiero w kwietniu. Zdun13m wywołał mnie to ja wywołuję Miśka 500V.

Odnośnik do komentarza

Czuję się wywołany :angry:

U mnie są 2 problemy, a mianowicie:

1) 17.04 moja dziewoja ma urodziny (sic!) i są prowadzone negocjacje, aby całą stypę przesunąć na dzień wcześniej

2) Padre ma znajomego, a znajomy kolegów, którzy jeżdżą na "armaturach łazienkowych" i pewnie będzie chciał z nimi jechać :/ ale to jeszcze nie jest przesądzone

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Misiek ja myślę i na pewno wszyscy mi przyznają rację. Iż dla twojej ukochanej najlepszym prezentem na urodzinki było by gdybyś ją zabrał na Zlot Gwiaździsty. I wszyscy razem znowu moglibyśmy się spotkać. !happybth

Odnośnik do komentarza

Musisz chyba zainwestować w boczny kosz !OKK

Nie wiem czy będą wszyscy zadowoleni, ale dacie radę pojechać w trójkę.

Zawsze jeszcze można skorzystać z wypożyczalni w Liberty, ale to już spore koszty ;) Coś wymyślisz.

Odnośnik do komentarza
Czuję się wywołany ;)

U mnie są 2 problemy, a mianowicie:

1) 17.04 moja dziewoja ma urodziny (sic!) i są prowadzone negocjacje, aby całą stypę przesunąć na dzień wcześniej

2) Padre ma znajomego, a znajomy kolegów, którzy jeżdżą na "armaturach łazienkowych" i pewnie będzie chciał z nimi jechać :/ ale to jeszcze nie jest przesądzone

Armatury łazienkowe się nie pogniewają, jak Maxi do nich dołączą i pojadą wspólnie !OKK

Jakby co, to wyjazd spod znaku Hond Shadow planowany jest z zatoczki spod Matki Polki...

Odnośnik do komentarza

Witam. Tak jak i w tamtym roku jestem na tak.... ale poleciał mi simering w przekładni i silent bloki jak zrobię to na pewno pojadę macie może namiary gdzie mogę dostać silent bloki najlepiej w Łodzi.... pozdro i mam nadzieje do zobaczenia jak zeszłego roku

Odnośnik do komentarza

Dzieki za podpowiedź podjadę dzisiaj do Dolko może przy odrobinie szczęścia maja do Piaggio bo z tego co wiem to tam raczej chińskie maja... ale sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Dzieki za podpowiedź podjadę dzisiaj do Dolko może przy odrobinie szczęścia maja do Piaggio bo z tego co wiem to tam raczej chińskie maja... ale sprawdzę

Witam kolegę

mam pytanie gdzie w Łodzi lub w okolicach moge wyregulowac zawory piaggio x7

silnik taki sam jak w twojej x9 czyli 125 leader

przy okazji chętnie bym sie pisal na taki wyjazd - tylko czy przyjmiecie zramolałego 40 latka ( jak w piosence ) do towarzystwa :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Danrod jak masz chęć pojechać z nami to nie ma problemu umawiamy się w tym wątku i nie ma żadnych ograniczeń wiekowo-sprzętowych. :blink: Co do regulacji zaworów to zapytaj w DOLKO,w MOTOPUBLICE na Żeligowskiego lub w serwisie moto Przy Praktikerze na Jana PawłaII.Pozdrawiam i do zobaczenia na :D

Odnośnik do komentarza

Ja regulacje zaworów w swojm piaggio X9 ro biłem na ulicy Gdańskiej tak pomiedzy andrzeja struga a 6-go sierpnia w tamtym roku otworzył sie tam nowy warsztat nawet go dobrze niewidać z ulicy pracuje tam dwóch młodych mechaników i to właśnie jeden z nich "opiekuje" sie moim piaggio moge podać numer do niego jak byś chciał.... a i ważna rzecz SA NAPRAWDE NIEDRODZY może z racji tego że są krótko na rynku.

Odnośnik do komentarza

Hejka.

Rozumiem że zlot jest w dn. 17.04.2011r?

Muszę sobie jakoś grafik ustawić.

Ups.... nie przeczytałem nagłówka !OK

Odnośnik do komentarza
Ja regulacje zaworów w swojm piaggio X9 ro biłem na ulicy Gdańskiej tak pomiedzy andrzeja struga a 6-go sierpnia w tamtym roku otworzył sie tam nowy warsztat nawet go dobrze niewidać z ulicy pracuje tam dwóch młodych mechaników i to właśnie jeden z nich "opiekuje" sie moim piaggio moge podać numer do niego jak byś chciał.... a i ważna rzecz SA NAPRAWDE NIEDRODZY może z racji tego że są krótko na rynku.

zchęcią skorzystam i sprawdzę tych mechaników

zwłaszcza jesli są polecani

Odnośnik do komentarza

Danrod podaje numer do mechanika 691-197-159 na imię ma Piotrek jak by co powiedz że dostałeś numer od kolegi który przyjeżdża niebieskim Piaggio X9 (może trochę taniej ci policzy ) ale ogólnie podług innych mechaników naprawdę ceny maja ok. niepamietam ile płaciłem za regulacje. Zadzwoń i zapytaj. Pozdrawiam.Browar sie należy jak sie spotkamy !sciana :blink:

Odnośnik do komentarza

Dla tych co niebyli w zeszłym roku tak na zachętę,tak to wyglądało- https://picasaweb.google.com/10486247833698...ochowa18042010# - patrzcie podziwiajcie i dołączajcie się w tym roku. Do zobaczenia na ;)

Wildze że temat umarł a zlot coraz bliżej na pewno jadę razem z kumplem tak jak i w tamtym roku..... czas by może zacząć planować.....kto chętny,ilu nas, skąd wyjazd......? chyba że tak jak w zeszłym roku pod Kerakolem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...