Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu. 17.04.2011


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

Jak umarł, ja dzisiaj wyprowadziłem swój przęt na spacer. I działa. Trochę mnie martwi to gaśniecie z którym do tej pory się nie uporałem i nie wiem co to może być. Ale nadal się piszę. Chciałem go potestować przez najbliższy tydzień ale ma niestety padać.

Wyjazd z Kerakola ok.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • zdun13m

    14

  • cyklon

    10

  • pazdzioch

    9

  • Bulba

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Koledzy proponuję konkrety. 17.04.2011 6.45 zbiórka na kerakolu w Rzgowie (wylot na Katowice) tam ble ble ble do godz 7.00,i start.Ponieważ wśród nas będą mniejsze !scooter dlatego też one poprowadzą nas do celu a my grzecznie !sciana !placz za nimi. Po kilkudziesięciu km. zasłużony postój mycie maszyn, sprawdzenie stanu oleum, ogumienia i jak wszystko !OKK to lecimy na Górkę Przeprośną.OTO MOJA PROPOZYCJA. o kurdę zapomniałem że duże litery to krzyk a wielki brat nie lubi gdy się podnosi głos. !yawn

Odnośnik do komentarza

Cholewka mój wyjazd wisi na włosku..... mam nadzieje że uporam się z maszyna bo jak narazie to wszystko po złości ale jeśli maszyna pozwoli to oczywiście jestem... jeszcze napisze przed wyjazdem konkretnie.....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cyklon przypomnij sobie dróżkę powrotną. Była fajna może w teraz też pogonimy bokami przy powrocie. Albo drugą stroną tak aby wylądować w Bełchatowie. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ponieważ do rozpoczęcia sezonu na Jasnej Górze pozostało niewiele ponad tydzień,proponuje żeby Piotrek stworzył listę uczestników wspólnego wyjazdu z regionu łódzkiego.Zgłaszam niniejszym swoją obecność pod Kerakolem 17.04 o 6.45 !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ja w sobotę wstawiam maszynę do mechaniora wiec jeśli tylko zrobi i będzie Oki to jadę... czyli na 95% jadę ----razem ze mną tak jak w tamtym roku jedzie kumpel VFR-ą -mam nadzieje że mechanik ogarnie temat w miarę sprawnie !V

Odnośnik do komentarza

Dzieki pazdzioch za wsparcie :)

U mnie jeszcze 4 osoby się zastanawiają (z zeszłego roku Bartek + 3 nowych).

Bartek (Yamaha DragStar 650) + Michał (szlifierka) się już potwierdzili -niestety nie po drodze coś im się zarejestrować i wpisać :)

Resztę potwierdzę później.

Co do drogi powrotnej to do środy zaproponuję 2 ciekawe wersje ktorymi teżjeździłem i były fajne :)

P.S. W sobotę narodził nam się nowy Burgman w Łodzi. Jego szczęśliwego właściciela po odbiorze odprowadzałem wzrokiem do domu, jednak od tego czasu słuch ponim zaginął - może jednak żona nie zaakceptowała zakupu :) - Bulba żyjesz?

Odnośnik do komentarza

Więc o to moje propozycje tras:

Na zlot proponuę polecieć standardowo jedynką (132 km): http://mapa.targeo.p...14d3cec24fa03f5

A teraz opcje powrotu:

1. Tak jak w zeszłym roku tj. przez Radomsko / Bełchatów / Pabianice (134 km): http://mapa.targeo.p...b67f9c47110761c

2. Nowa propozcyja - wydaje mi się jeszcze ładniejsza (choć dawną tamtą tą trasa nie leciałem przez Szczerców / Łask / Pabianice (133 km): http://mapa.targeo.p...c7d19a391e4d4e1

Która trasa wam się bardziej podoba :)

Odnośnik do komentarza

Trasy nie znam, ale sama koncowke proponuje zrobic: Pabianice-Konstantynow-Lodz

Odcinek Pabianice-Konstantynow jest zajefajny :)

Ps. Maszynka zarejestrowana, ubezpieczona, ciuchy kupione.

Dzisiaj kaski i oleje, jeden drugi trzeci...

Moze plyn chlodzacy. Na hamulcowy i olej w lagach juz chyba przed czestochowa nie zdaze.

I mnie nie oderwiecie buldozerem od niego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...