Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Bemowo 2006


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Znowu ustawka w srodku nocy, 10:30 to chyba plus 30 min na Artixa. W czwartek moze cos jeszcze wyniknie dla mnie lepszego, no a jak nie to trzeba bedzie zwlec sie z lozka przed 10 i pojechac na skucie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    7

  • dr.big

    6

  • MAXIMUS

    5

  • pablos

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Musze sie pochwalic :]

Dzis poznałem osobiscie organizatorow otwarcia sezonu

pana Michała i pani? Asie.

Jezdze aktualnie ich motocyklem yamah? venture 1300 z ogromn? reklam? zlotu na bemowie ;]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

STARY MŁYN- SOBOTA 22 KWIETNIA- GODZINA 10.00

W sobotę pracuję i nie ma mojego zmiennika(urlop) ale miejcie wł?czone telefony to złapię was już prawdopodobnie na Bemowie :lol:B):D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już dzisiaj zarezerwuję myjnię na sobotę raniutko coby sprzęcik był l?ni?cy jak na tych zdjęciach , a szczegóły my?lę że dogadamy w czwartek we Młynie :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To i ja zdejme mufki :lol: i wypucuje, w koncu w tygodniu jako pojazd roboczy moze byc uwalony ale w weekend jako obstawa musi blyszczec.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Niestety nie udało mi się skontaktować z żadnym Południowcem, który wyraziłby chęć odbycia wycieczki na Bemowo. :) W zwi?zku z tym mam pro?bę do kogo? z Warszawy, żeby podrzucił mi na priv numer komórki (łatwiej mi będzie się spotkać i w razie czego zapytać jak jechać, bo ja nie wiem nawet gdzie jest Bemowo, że o Starym Młynie nie wspomnę :) )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A co powiecie na konkurencyjn? paradę? Sobota koło 13, max godzinka wolnej jazdy?? Jak wynika z reklamy usługi transportowo-przewozowe dla wszystkich członków klubu burgmania s? gratis;)

Dajcie znać co o tym s?dzicie...

Z tego co wiem czę?ć zaczyna imprezować już od 10.00

zainteresowanych zapraszamy więc razem z reszt? grupy na 12.30 pod domek ravenki.

W?ród jad?cych na pewno jest kto? kto zna adres :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A będziecie jechać z Bemowa czy ze Scooterlandu ? Bo ja zamiaruję wpa?ć do tego ostatniego na 12, więc jakby ktos "zainteresowany" był tam również, chetnie bym się zabrał na "woln? jazdę" do Ravenki i Lamusa... :D

pzdr

Odnośnik do komentarza

hehe fajna fota :lol:

Przypomnial mi sie teraz jakis rekordzik jakiejs ekipy na motocyklu, zmiescilo sie cos kolo 10 osob...i rama pekla ...chyba w zzr...nie pamietam !guns ale to wyglada podobnie :lol:

Pozdrawiam

Kacza

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A Ci co byli na "paradzie", mam pytanie. Widział kto? to co mnie "rozwaliło" ?

Kole? na jakim? maxi (dużym "na oko"), nie bardzo rozpoznawalnym, bez przodu, pomykaj?cy zygzakiem po Jerozolimskich w okolicach centralnego, a póĽniej widziałem jak stał z jak?s ekip? troszkę dalej...

BTW:

A na czym siedzi Maximus na tym zdjęciu ? !guns

pzdr

Odnośnik do komentarza
A Ci co byli na "paradzie", mam pytanie. Widział kto? to co mnie "rozwaliło" ?

Kole? na jakim? maxi (dużym "na oko"), nie bardzo rozpoznawalnym, bez przodu, pomykaj?cy zygzakiem po Jerozolimskich w okolicach centralnego, a póĽniej widziałem jak stał z jak?s ekip? troszkę dalej...

Siemka dla wszystkich. Ten kole? o którego pytasz to latał Hond? Sliver wing a co ?mieszniejsze miał założon? mał? tablice rejestracujn? od 50-tki.

POzdrawiamy wszystkich Shrek i Fiona

!guns :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Witajcie wariaty!

Po słonecznej niedzieli w łazienkach ... ech B) , zwiedzaniu Warszawy ... oj :( .... i 4 godzinach jazdy .... bbbbzzziiuuumm :( ... lekkim deszczyku ..... B) .... dojechali?my szczę?liwie do Wrocka.

Dzięki za go?cinę! mił? zabawę, towarzystwo i Pi-Wo....

było miło - do zobaczeia następn? raz? .......

Nelunia i Cezar

p.s.

Jeszcze raz gora ce życzenia dla nowożeńców.....

p.s.2

Maximus - zabierz Mariuszowi kamizalkę

p.s.3

Dacja - wariatko! - zostaw ten aparat!

p.s.4

Marusz - masz u nas flasszzzkkkee- dzięki

p.s.5

Artix - weż się za te drogi !

p.s.6

BIG-u , brakowało nam Ciebie - do zobaczeia w Ryni

p.s. "nieskończoo?ć"

..... zajefajie było - pozdro dla wszystkich .pa!

Odnośnik do komentarza

Było sympatycznie, choć impreza z roku na rok jest coraz gorsza "organizacyjnie".

Wrzuciłem kilka fotek dla zainteresowanych http://www.fototy.pl/pablos

Trochę się wszyscy pogubili?my wew. imprezy a potem mijali?my się w scooterlandzie ... czę?ć odjeżdżała a czę?ć wła?nie przyjeżdżała.

PS. Rafalek13c napisz czy szczę?liwie dotarłe? do domu ... bo deszczyk Cię gonił ...pewnie do samych Katowic ;)

Odnośnik do komentarza

:(

Dojechałem... Standartowo ponad godzinkę bł?dziłem po stolicy w deszczu, ale udał się :) Potem czym bliżej domu, tym cieplej. D;tarłem o 21.30, po przejehcaniu w sumie 670km. Szkoda, że nie udało mi się spotkać z reszt? klubowiczów, ale niestety czas był już wracać. ;) Może następnym razem będę miał lepsz? skuteczno?ć.

PS Co się stało z tym Piaggio Max tunning?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...