Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Bemowo 2006


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MICHAŁ CHEMIK
Termin Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego 2006 to

22 kwietnia.

szukam wszędzie i nigdzie nic nie ma

na stronie organizatora jest 22 czy 23 kwiecień ale 2005r

Nadal wierze w to co napisali w |wiecie Motocykli :D (a może i nie :D )

Kamyk-daj jakiego? linka :D

pozdro

Michał

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    7

  • dr.big

    6

  • MAXIMUS

    5

  • pablos

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Gość kamyk128

Wysłałem pytanie do organizatora. Dostałem 2 wiadomo?ci, o to one:

1 WIADOMO|Ć

witaj,

Termin Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego 2006 to

22 kwietnia 2006 (sobota),

Pozdrawiam,

2 WIADOMO|Ć

strona WWW.OTWARCIESEZONU.COM.PL o jest w trakcje aktualizacji, wiec jak na razie sa tam dane z

zeszlego roku, a ze wzgledu na solidna zime postanowilismy powrocic do

tradycyjnego kwietniowego terminu (w nowym SM bedzie juz aktualna

data),

Odnośnik do komentarza

Termin Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego 2006 Jest Super. :D

S3M Na pewno się stawi. Może nie całe, Ja i Plecaczek na pewno.

Mareczek

PS. 650-a czeka na wyjazd :D

Odnośnik do komentarza

Mareczku...a byla by taka opcja ze bym sie zabral z Toba...bo samemu jechac to tak troche zwala...tylko ze to tylko 125'tka :D ...zobaczymy jak to bedzie ze shoolka i sie jeszcze zgadamy jak cos...oki ..??

Pozdro

s3m

Odnośnik do komentarza

Witam.

No ja wła?nie czytałem na "naszym" forum o otwarciu w Poznaniu i szczerze mówi?c Madziu, lekko się zdziwiłem, że tak wcze?nie w tym roku mamy ruszyć, zważaj?c na aure za oknem. Szczerze mówi?c cienko to widzę, ale obym sie mylił, bo już też mam dosyć "zimowania"

Odnośnik do komentarza
Wysłałem pytanie do organizatora. Dostałem 2 wiadomo?ci, o to one:

1 WIADOMO|Ć

witaj,

Termin Ogólnopolskiego Otwarcia Sezonu Motocyklowego 2006 to

22 kwietnia 2006 (sobota),

Pozdrawiam,

2 WIADOMO|Ć

strona WWW.OTWARCIESEZONU.COM.PL o jest w trakcje aktualizacji, wiec jak na razie sa tam dane z

zeszlego roku, a ze wzgledu na solidna zime postanowilismy powrocic do

tradycyjnego kwietniowego terminu (w nowym SM bedzie juz aktualna

data),

Tak potwierdzam 22 kwietnia to ostateczny termin Otwarcia Sezonu na Bemowie 2006 sprostowanie uk?ze się w najbliższym "|wiecie Motocykli" przestraszyli się zimy czy co :unsure: , ale coż data bardziej realna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak na razie nie jest zle, +8° i feeling prawie wiosenny !w00t . Chyba czas przykrecic rejestracje do burga !TAZ , bo w weekend ma byc +10°.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
nawet moj samochód widać :)

No teraz to już się nie ukryjesz przed żon? czy jeste? w pracy czy gdzie indziej balujesz :lol:whist:lol: , ale my?lę że dla bezpieczeństwa masz jeszcze zaszyty nadajnik gps !w00t !TAZ :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hej... Jesli rozmawiamy o bemowie... To przyjadę... Burga trzeba rozruszac, a rodzice Mi powiedzieli, że je?li chce jechać do Szwajcarii musze Im dac pewno?c, że Burg nie dozna awarii, więc musze TROCHĘ pojeĽdzić PRZED...

Tak więc chętnie się z Wami spotkam... No i bliżej terminu będe dociekliwie dochodził gdzie i o której się spotykamy PRZED imprez?, żeby razem tam dojechać...

Tak nawiasem mówi?c dzi? po szkole uznałem, że przegonię troche burga po asfalcie...Heh było spoko... Ale problem powstał, kiedy postanowiłem dojechać do domu... I uliczkę maj?c? może 200m pokonywałem w ponad 30 minut... W koncu do domu dojechałem...Posiedziałem trochę i poszedłem z łopat? zrobić sobie "rynnę" w której miałem zamiar wyjechać na główn? droge w "szybszym" tempie... W końcu się udało a mój wynik na dzi? to skromne 12km...Burg wysuszony i umyty stoi znów na salonie...

Pozdrówka, Qbek whist

P.S. jak my?licie mówić rodzicom, że dzi? jeĽdziłem? !OK (niewiedz? bo pojechali wszyscy na pół dnia) !OK

Odnośnik do komentarza

W Poznaniu ulice suche i ?niegu juz prawie nie widać ,tylko dziur jakby za duzo !OK

Je?li pogoda się utrzyma to nasze Rozpoczecie Sezonu nastapi tego 11marca !OK

Byleby nie padało,bo już się nie mogę doczekać :D

Odnośnik do komentarza

No to ja się pochwalę że w sobotę i niedzielę też nie wytrzymałem i przegoniłem Ypkę. Mój wynik to ok. 100 km. Po przelocie maszynkę umyłem, wysuszyłem i po wymontowaniu aku schowałem do garażu. mam nadzieję że tylko do przyszłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Gość fabiopaulo

Witam :D

Mam takie pytanko w jakim miejscu w Wawie spotyka sie cala grupa BURGMANII??

Jesli zdarze odszykowac swojego SIMKA po ostatnim szlifie ;) to sie napewno tam pojawie:D

POzdrówka Paweł

Odnośnik do komentarza

Cze?ć.

Kto z grupy południe jedzie na Bemowo? Chętnie bym się przyczepił, gdyby nie padało. My?lę, żeby zastartować koło 7.00 i chciałbym około 17 zebrać się do chaty.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miałem jechać... Były 100% plany itd...

Ale jak się okazało akurat w weekend 22-23 Kwietnia mam całe dnie ćwiczenia od rana do wieczora...

Tak więc niemam żadnych szans się wyrwać bo zbyt wiele bym opu?cił i niebyłoby zmiłuj...

Także musze zrezygnować z Imprezki Ravenki i Lamusa + Bemowo na rzecz szkoły... Jednak PO szkole mam tyle szczę?cia ze u Nas w Krakowie w sobote jest rozpoczęcie sezonu motocyklistów i do rana będa się bawić, także tam ich odwiedze po szkole bo i tak do rana nie będe miał nic do roboty...

Jednak my?lę Rafał, żeby? zagadał do Jarka(od B650) możeby pojechał... Po drodze z Częstochowy może Zyzio by się podłaczył... Następnie z Łodzi Ciachu z ekip? być może także by do Was dołaczyli...

Więcej pomysłów nie mam... Z tego co wiem z moich okolic(czyt Kraków-Trzebinia) nie jedzie nikt z tego co wiem... Scottie zostaje bo wystawia sie na targach w krakowie a potem razem na rozpoczęscie moto jedziemy... Zenek jest poza domostwem od kilku miechów... Mento ma w tym czasie z tego co wiem zajęcia w szkole(jak ja), choc nawet jakby nie miał, to niewiem czy by chciał jechać sam :o ...

Iro jest ogólnie OUT od jakiego? czasu hehehe :D ... Pewno pomyka na czere?ni :blink: ...

Tyle--> Pozdrowienia, Kuba

I szerokiej drogi wyjazdowiczom... Trasa Katowicka do Wawy jest |WIETNA... Tylko nie zapomnijcie sobie odbić na wawe za częstochow?, bo ja wyprzedzałem wtedy ciężarowki i pojechałem przez łódĽ :D ... Ale spowrotem już nie było wpadek i jechało się pięknie... Także czekam na info z ciekawo?ci kto pojedzie od Nas...

Cya

Odnośnik do komentarza

Mnie też raczej nie będzie... :D A miałem być... Niestety kasa która miała i?ć na wyjazd pójdzie na kurtke na moto :o . Z reszt? na brak zajęć nie mam co narzekać ponieważ w niedaleko Gliwic 22 kwietnia odbędzie się rozpoczęcie sezonu ?l?skiego klubu skuterowego na którym na bank się pojawie. :blink:

Pozdrofka :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ustawka na najbliższ? sobotę wygl?da tak:

Spotykamy się pod Starym Młynem o godzinie 10- ej. Czekamy do 10.30 a póĽniej przemieszczamy się na płytę lotniska na Bemowie gdzie będzie się odbywać Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego.

PóĽniejsze ustalenia będ? realizowane w trakcie trwania imprezy.

W tej chwili podam, że poza Bemowem mamy jeszcze tego dnia Otwarcie Sezonu Skuterowego w Scooterlandzie na ul. Modlińskiej (impreza startuje od 12ej) oraz powinni?my się stawić na pewnym "obrzędzie" na Bródnie :D

Wszystko powinno się zgrać czasowo ale najważniejsz? spraw? na teraz jest START...

STARY MŁYN- SOBOTA 22 KWIETNIA- GODZINA 10.00

Do zobaczenia w sobotę :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...