Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Otwarcie sezonu Bemowo 2006


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej ludzi i wszelkich Ľródeł donosi, że rozpoczęcie sezonu motocyklowego Bemowo 2006 ma się odbyć (hehe) podobno 18 marca.

Nie chce Mi się wierzyć aby zima ust?piła tak szybko bez walki no ale cóż może..... :lol: .

W zwi?zku z tym czy ta "plotka" to prawda ??? może Kto? z Was ma jakie? lepsze Ľródło informacji, a jeżeli tak to kto się wybiera i czy co? organizujemy w zwi?zku z t? imprez? - jaki? kameralny Spocik gdzie? obok nie w tym tłumie (choć zawitać i zaznaczyć swoj? obecno?ć na lotnisku chyba warto :lol: ).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    7

  • dr.big

    6

  • MAXIMUS

    5

  • pablos

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Co prawda w tym KALENDARIUM nie ma jeszcze wpisu o otwarciu sezonu na Bemowie ale potwierdzam, że ja także słyszałem o dacie marcowej. Narazie nigdzie w sieci nie znalazłem żadnej pewnej wzmianki o dokładnej dacie ale je?li co? to pewnie na dniach się pojawi.

Co do ustawki to będzie pewnie tak jak w tamtym roku tyle, że nie pod Route66 (z wiadomych przyczyn) tylko pod Starym Młynem ok. godziny 10- tej ale szczegóły można podawać jak będzie znana dokładna i pewna data Bemowa.

My?lę, że na płytę też będziemy wjeżdżać tak jak rok czy dwa lata temu.

BURGMANIA- BEMOWO 2004

BURGMANIA- BEMOWO 2005

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Sadzac po focie, w zeszlym roku musialo byc calkiem cieplo :lol: , bo nie sadze zeby dziewczyne te kielbaski tak rozgrzaly :lol: ...

Tak było ciepło ale zeszły rok był naprawdę mało powtarzalny jeżeli chodzi o pogodę a otwarcie było miesi?c póĽniej niż pogłoski o tym co planuj? w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza
gdzie tam było ciepło.

Słoneczkko co prawda ?wieciło ale jak się jechało to piĽdziło jak na dworcu w Kielcach. :lol:

Ermi o ile pamietam siedziales w Kielcach prawie tydzien :lol: nie to zybym Ci wypominal tylko z rana musisz mi podnosic cisnienie dopiero zakonczylem jeden temat o wiejskim tuningu a tu prosze ermi wyskoczyl z kalafiora ;)

pozdro

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak narazie to cienko widze otwarcie sezonu na poczatku marca, patrzac za okno krew mi sie burzy, wczoraj 2,5 h machalem lopata i mam serdecznie dosc zimy wiec tez bym wolal zeby na poczatku marca skonczyla sie zima.

Odnośnik do komentarza
, wczoraj 2,5 h machalem lopata i mam serdecznie dosc zimy

A po co tak cięzko mahałe?? Dzi? samo sie topi (przynajmniej u mnie). Jest +2stopnie i z dachów leci, jak z małego wodospadu. Zaczęło pachnieć błotkiem (wiosn?).

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Dokladnie, termometr pokazuje +6° wszystko juz stopnialo, ale ziemia zmarznieta i przez to wszedzie megakaluze, woda nie chce wsiakac :) .

Ale ogolnie to juz temperatura podskoczyla o 20°C :) i nawet samochod znowu zapala od pierwszego podgrzania :) .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moze i sie topi ale u mnie dalej sa gigantyczne kopy sniegu i topi sie ale bardzo powoli tak wolno ze nic nie widac, to co wczoraj nie odgarnalem dalej jest w takim stanie jak bylo :) Z utesknieniem czekam na wiosne. Mam serdecznie dosc komunikacji i nie moge sie doczekac kiedy znowu do pracy bede jechal 20 min na swiezym powietrzu bez smierdzacego tlumu.

Odnośnik do komentarza
gdzie tam było ciepło.

Słoneczkko co prawda ?wieciło ale jak się jechało to piĽdziło jak na dworcu w Kielcach. :)

Ermi o ile pamietam siedziales w Kielcach prawie tydzien :) nie to zybym Ci wypominal tylko z rana musisz mi podnosic cisnienie dopiero zakonczylem jeden temat o wiejskim tuningu a tu prosze ermi wyskoczyl z kalafiora :)

hehehe co? nerwowy jeste? ostatnio :)

może jakie? ziólka do wudziuni by się przydały :)

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK
To ze 18 marca ma byc otwarcie na Bemowie to nawet w |wiecie Motocykli pisza...:)

Dokładnie pisz?...

|wiat Motocykli Nr2/2006 strona 87 !TAZ

Ogólnopolsie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 18 Marca 2006r.

Warszawa Lotnisko Bemowo-wiosenna wystawa motocykli 17-19Marca2006r(ale nie napisali gdzie chyba też na bemowie) !sciana

Strona organizatora (tylko nie ma nic o tym sezonie-bynajmniej ja sie nie doszukałem)

pozdro :)

Odnośnik do komentarza

Panowie dla placz?cych,że sieg ,zimno itp s? inne fora i grupy dyskusyjne. 2 czy 3 lata temu , zimno było jak cholera i tez marzec i nikt nie płakał tylko sie kazdy cieszył.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tu nie chodzi o zimno, bo mozna sie cieplej ubrac ale jesli na drogach bedzie lezala sniezna breja posypana chemia nie wyciagam Burgera z garazu. Glownie wlasnie chodzi a ten bialy syf ktory zamieni sie za chwile w jeszcze wieksza blotno sniegowa breje i to mnie wlasnie przeraza a nie -10 C

Odnośnik do komentarza

Oj ludzie ale z was pesymi?ci !TAZ ... W ?więta było sucho i w ci?gu 48 godzin napadało tyle że do dzisiaj leży... Gdzie tam 18 marca, toż to półtora miecha.

Ja też wczoraj ćwiczyłem łopatologie przez kilka godzin ale i tak dzisiaj fadroma przyjechała bo nie potrafili?my ciężarówek z placu wyci?gn?ć :)

A poza tym jest temperatura plusowa, jak tak pobędzie przez 4 dni to będzie można naprawde poczuć wiosne. U mnie już dzisiaj gdzie-nie-gdzie wychodziły czarne plamy ziemi !sciana

Pozrofka i oby do wiosny B)

Odnośnik do komentarza
Panowie dla placz?cych,że sieg ,zimno itp s? inne fora i grupy dyskusyjne. 2 czy 3 lata temu , zimno było jak cholera i tez marzec i nikt nie płakał tylko sie kazdy cieszył.

W zeszłym roku to Bemowo było 24-go kwietnia !!

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Dokladnie, termometr pokazuje +6° wszystko juz stopnialo, ale ziemia zmarznieta i przez to wszedzie megakaluze, woda nie chce wsiakac !sciana .

Zludna nadzieja B) , dzisiaj nie bylo widac juz nawet skrawka sniegu, a tu ok. 12 spadla temperatura i chwile pozniej zaczal walic snieg !TAZ ...

Odnośnik do komentarza

No jeszcze czasu troszke zostało może się wiosna przebije .

:lol:

Ale tak na marginesie to marnie to widzę .Oby jej się udało bo sku już ma do? stania w garażu :lol:

;) Pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...