Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2011


robson

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko ludziska :)

patrze przez okno .....nooo wiosne juz czuć .... :( !OKK ;)

Michu, ściągnij te różowe okulary albo przestań pić to wino ;)

Bo wiosna pewnie kiedyś przyjdzie, tylko pytanie kiedy?

U mnie też mróz trzyma i nawet jest trochę śniegu. Powoli, cierpliwości !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    14

  • Tomekgdz

    10

  • michu

    10

  • upiór

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Wiosna jest za pasem.

Mojego kumpla pies zaczął zrzucać zimowe futerko.

Podobno nigdy natura w jego wypadku się nie pomyliła !OKK

Dziś chciałem odpalić skuta. Ako nie dało rady !OKK

Odnośnik do komentarza
Dziś chciałem odpalić skuta. Ako nie dało rady !OKK

A ładowareczkę to Bobasku masz? Jak sprzęt nie jest jeżdżony, to 3 tyg bez ładowania aku i zapomnij o głodzie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HI.HI.HI Ja myślę że Bobasek zapomniał w ogóle podłączyć akumulator.Z tego co się orientuję to tylko hu...e po trzech tygodniach nie chcą odpalić bez ładowania !OKK Nasze króle palą od "kopa" nawet po dwóch miesiącach bez ruchu :D trzeba tylko włożyć akumulator w odpowiednie miejsce.Prawda Bobas !OKK

Dziś rano -17 po południu -1.5 a teraz -5 więc jest szansa na wiosnę. Michu fajnie że optymistycznie myślisz.

Odnośnik do komentarza

No Facet pojechałeś ;) .

Dobrze że tak daleko do Nogatu , ale jak by nie było to sobie pospałeś .

;) !OKK ;) .

P.S

ZACNA marka !OKK !OKK !jump chi chi .

Odnośnik do komentarza

Tak jak ten pies co zrzuca futro , tak Ja czuję w kościach, mówię Wam że idzie wiosna i tej wersji się będę trzymał !V !OK ;)

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora , no troszkę za oknem jest cieplej ale jeszcze parę dni musimy poczekać :( . Takiej długiej zimy to nikt się nie spodziewał !placz1 .

No a tym czasem na tę chandrę i na poprawienie humoru i wieczornego nastroju .

P.S

http://www.youtube.com/watch?v=UrWJaOtvLoY&feature=fvwrel .

Koleżanki niech pomyślą o wielkiej sali balowej , no i ogromnych sukniach a Panowie o wykwintnych frakach i rzecz jasna o kelnerach przenikających między nami z tacą pełną ustawionych kieliszków szampana .

Może szybciej ta wiosna przyjdzie jak usłyszy Johana Straussa , uwielbiam taką muzykę , no a jeszcze jak ma się małą chandrę , to nic dodać :) !OKK . :P;):( .

Ech pojechać chociaż do Wiednia :D:(:(;) , na taki koncert . Ale by był temat !w00t .

No ale się rozmarzyłem , może komuś to poprawi nastrój , bo jak widać i można poczytać na forum wszyscy tęskną za ;) no i wisną .

Pozdrawia .

!vampire

Odnośnik do komentarza
..., bo jak widać i można poczytać na forum wszyscy tęskną za  !zorro no i wisną .

Jeszcze chwila, jeszcze momencik a wiosna zacznie koło nas się kręcić ;):D:D dziś widziałem na Wiśle, że zima spływa w kierunku Bałtyku :D (wczoraj byłem w pracy więc mówię to na trzeźwo :P:P)

Oj Upiorek tęsknimy, Oj tęsknimy za :):lol:;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
(wczoraj byłem w pracy więc mówię to na trzeźwo !OKK  :lol:)

No no czy na pewno. Coś słyszałem o Twoim przełożonym z Płocka coś troszeczkę narozrabiał. 035.gifbutelka.gif

Odnośnik do komentarza

Oj tam Mareczku narozrabiał od razu, zawsze było że podwładny, to teraz jest troszkę inaczej, no i media coś mają na pożarcie ;);)

po prostu chyba nie jeździł na !scooter :D no i teraz !bicz problemy, OJ WIELKIE PROBLEMY !!! whistwhistwhist

(A ktoś powiedział że pod latarnią najciemniej a tutaj było bardzo jasno)

A ja od wiosny będę śmigał !scooter no i się nie !piwko (oczywiście) !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Napiszę tak. Wczoraj pojechałem do teściowej do garażu - o dziwo wpuściła mnie ;) -

i odpaliłem od strzałki swojego KRÓLA , tak aby sprawdzić czy aby paliwo jeszcze jest w zbiorniku bo niczego innego nie spodziewałem się, nie to co w .......h whist i więcej nie pojadę do teściowej gdyż zabrała mi kluczyki i powiedziała że teraz takim zajefajnie cichutkim skuterkiem ona będzie jeździła :D a ja mam sobie kupić jakąś hondę czy coś takiego whist .

ps. upiór teraz to na pewno wezmę kamizelkę !scooter !scooter ;)

Pozdrawiam Siemik

Wiosna idzie rozchmurzyć się ;);):Dwhist !piwko !bicz

Jak to kazał mi powiedzieć nasz Bobas - NIE ŻEBYM BYŁ ZŁOŚLIWY !winkiss

Odnośnik do komentarza
a ja mam sobie kupić jakąś hondę czy coś takiego :ph34r: .

Widzisz Siemik dorosłeś ;) jednak do decyzji, że suzuki to ;) a Honda to jest to !scooter Laleczka

Odnośnik do komentarza

Wiosna idzie,idzie(na razie z rana -14C) :ph34r:

I ja odpaliłem swoje Suzuki "od kopa" nic nie dolewając ;)

Dodatkowo w sobotę dowiozłem jeszcze jednego Bandita(kolorek innny) ze słusznym silnikiem 1250.Będzie jeżdził po CCH !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...