Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2011


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No i "nadejszła wiekopomna chwila", dzisiaj już nie wytrzymałem ciśnienia, i zrobiłem na zacnej jakieś 10mil :):P;) . Miejscami jeszcze lód,temperatura w okolicach -6, ale co tam,jaką radochę miałem, jak dzieciak :rolleyes: .

Także nieśmiało można by rzec - sezon rozpoczęty, żeby tylko nie zapeszyć :) .

Aż kurtka siwa - przecież to już luty, zapomniałem. Jeśli można przenieść ... :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    14

  • Tomekgdz

    10

  • michu

    10

  • upiór

    9

Top użytkownicy w tym temacie

(...)Aż kurtka siwa - przecież to już luty, zapomniałem. Jeśli można przenieść ... :) .

Luty, luty, jeszcze troche i bedzie wiosna :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
No i "nadejszła wiekopomna chwila", dzisiaj już nie wytrzymałem ciśnienia, i zrobiłem na zacnej jakieś 10mil :P  ;)  :D . Miejscami jeszcze lód,temperatura w okolicach -6, ale co tam,jaką radochę miałem, jak dzieciak :) .

Także nieśmiało można by rzec - sezon rozpoczęty, żeby tylko nie zapeszyć ;) .

Aż kurtka siwa - przecież to już luty, zapomniałem. Jeśli można przenieść ... :D .

Ty Chłopaku , tylko spokojnie co by kolega nie szukał lakiernika :D:P .

Dzisiaj w pracy miałem spotkanko z lodem , popadało troszeczkę i niestety , kopytka mi się rozjechały :);) .

Pozdrawiam :angry: .

Odnośnik do komentarza
No i "nadejszła wiekopomna chwila", dzisiaj już nie wytrzymałem ciśnienia, i zrobiłem na zacnej jakieś 10mil ;):D:D . Miejscami jeszcze lód,temperatura w okolicach -6, ale co tam,jaką radochę miałem, jak dzieciak :angry: .

Także nieśmiało można by rzec - sezon rozpoczęty, żeby tylko nie zapeszyć ;) .

Aż kurtka siwa - przecież to już luty, zapomniałem. Jeśli można przenieść ... :D .

guza szukasz?sam chcesz go sobie nabić? ;)

Odnośnik do komentarza

Robson Ty nie przesadzaj bo dopadnie Ciebie, jak mnie.

Od naszego ostatniego spotkania zmieniło się o tyle, że leżę z gorączką w łóżku, w gardło i ucho wbija mi ktoś gorące igły, mały się schował w pępek i cały jestem do d..y. <_<whist !OK

Odnośnik do komentarza

Oj Koledzy kusza i kusza. Mój Atlantyk jeszcze w proszku leży w garażu ale części już przyjechały to i składanko się niedługo zacznie. Myślę, że w marcu zacznę pierwsze loty, jak tylko mi czas pozwoli. Cierpliwości wszystkim <_< !OK życzę.

Odnośnik do komentarza

Ja też zaraz jak wyjdzie pierwsze pachnące wiosną słońce składam swój odkurzecz i jadę w drogę :):)

Robsonek, jeszcze trochę cierpliwości.

Burgerman, kuruj się. Podobno brokuły są najlepsze na takie schorzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. W końcu złożyłem swojego ANa teraz tylko troszkę czasu i lepszej pogody a przejażdżkę będzie trzeba zrobić.

Pozdrawiam Siemik

ps. Głowa do góry idzie na pogodę więc będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka. W końcu złożyłem swojego ANa teraz

z nowo narodzonym CVT to nawet policja Cię nie dogoni

Odnośnik do komentarza
KUJAWIACY!!!!!!!!!!!!! NIE WIERZCIE PREZESOWI zapowiadał swoją wizytę w kurorcie o godz. 10 RANO jest 10,30 i Prezes nieobecny a ja czekam tylko czy się doczekam?, :lol:;)

Moze tam po drodze jakies zaspy sa :D i stad to spoznienie?

Zeby tylko chlebek nie wysechl Prezesowi :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Czy ktoś z państwa wyprowadził dziś na przejażdżkę swojego !happybth w Malborku była piękna pogoda tylko ja w pracy !happybth a widziałem dziś już kilku zapalęńców na moto.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Gotowy to starałem się być , ale okazało się, że PREZES ponownie nie potrenował i przyjechał mało przygotowany. Na molo musiałem maszerować sam jako jedyny przedstawiciel rodu męskiego!!!!!!!!! MOLO koleżanko TY wiesz co to znaczy.

Odnośnik do komentarza

Dziś włożyłem ako i suszarka odpaliła na dotyk.

Zapaliła sie kontrolka F1, ale po konsultacji z Siemikiem zgasła !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja chyba zaraz wskoczę na !OK i choć troszku pokulam. Wprawdzie nie pada i jest w miarę sucho, to chyba ostatnia szansa przed ponownym atakiem burej s**i :) .

No i kolejne 20 mil nawinięte !tut , gdyby było tak jak dzisiaj, to już mógłbym śmigać regularnie do roboty...

Odnośnik do komentarza

Grudziądz pada !OK jest mokro :) wczoraj widziałem już ludzi na moto, ale widziałem tylko jednym okiem, bo wracałem z Sopotu !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zajefajnie czytać że ludziom micha się cieszy gdy wszystko w porządku z !w00t Coś wiem na temat cieszącej się michy gdy po zimie odpala od '' strzała'' baz żadnych stuków i puków.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...