Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty 2011


robson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

A ja dzisiaj założyłem ostatni plastik i musiałem kulnąć się chociaż kawalątek mimo urywającego głowę wiatru.

dsc04377g.jpg

dsc04378k.jpg

dsc04381ia.jpg

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • siemik

    14

  • Tomekgdz

    10

  • michu

    10

  • upiór

    9

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Oj szczęśliwy i to tak bardzo że trudno to określić pisząc na forum. W realu to chociaż po gestykulować można.

Odnośnik do komentarza

Siemik wielki szacun :o wczoraj tak wiało, że z garaży było ciężko wyjść, B) bo jestem na urlopie :lol:

Dzisiaj miałem zamiar odpalić skuter i zaś pada !OKK tak, że lipa .

Edyt

Koledzy sezon 2011 rozpoczęty ;) w dniu dzisiejszym podłączyłem akumulator i Zacna odpaliła jak bym ją zostawił wczoraj. :D

Oczywiście dałem wodzę fantazji i zrobiłem pierwsze 5,7 kilometra !V japa się cieszyła jak u Siemika

Teraz czekam na pochwały whistwhist

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj rano to jeszcze w Karpaczu na deskach jeżdzilem :D ,na moto widziałem w trasie 3 zapaleńców ale przy +4 to dla mnie za wczesnie na !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tomek fajne uczucie po dłuższej przerwie kulnąć się !OKK .Michę do dziś mam wygiętą do góry, mam nadzieję że to nie z zimna ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemik wielki szacun :o wczoraj tak wiało, że z garaży było ciężko wyjść, whist bo jestem na urlopie ;)

Dzisiaj miałem zamiar odpalić skuter i zaś pada ;) tak, że lipa .

Edyt

Koledzy sezon 2011 rozpoczęty ;) w dniu dzisiejszym podłączyłem akumulator i Zacna odpaliła jak bym ją zostawił wczoraj. :lol:

Oczywiście dałem wodzę fantazji i zrobiłem pierwsze 5,7 kilometra :D japa się cieszyła jak u Siemika

Teraz czekam na pochwały whistwhist

No Prezes szacun ;);) , tylko żebyś się nie rozochocił jazdą i nie chciał jeszcze :lol: .

Dzisiaj też trochę pokulałem, i przedwczoraj :D:D:D . Jutro mam zamiar jechać !OKK do roboty, ale coś gadają o jakimś białym i bezbarwnym gównie mającym lecieć z nieba po południu, także sobie chyba odpuszczę :huh::( .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spokojnie bez nerwacji zima już na dobre nie wróci. Dni są coraz dłuższe a poranki cieplejsze więc głowa do góry, wymieniać to co trzeba w !OKK i czekać cierpliwie na sprzyjającą pogodę do spotkania w zatoczce koło Świecia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i znów nie wytrzymałem ciśnienia i pojechałem sobie dzisiaj do roboty :D .

Nawierzchnia całkiem, całkiem - temp. powietrza w okolicach -5*, słoneczko świeci, ale ja zrobiłem sobie jak Artix wspominał krioterapię dłoni !wchair . Reszta ciała jakoś wytrzymała te 60km w obie strony, i dopiero niedawno się rozgrzałem dobrym winem.

Chyba na razie sobie odpuszczę takie trasy :)

Odnośnik do komentarza

Traska po mieście to jeszcze pewnie jest do zniesienia, ale 30 km w jedną stronę to już trochę za dużo. Uważaj Robson bo zachorujesz, a potem więcej wydasz na leki...Szkoda zdrowia i kasy...Lepiej wypić to wino i poczekać do wiosny :D

Odnośnik do komentarza

witam. . . podziwiam i mam szacunek dla wszystkich którzy mają odwagę w taka temperaturę śmigac na moto Robson masz u minie browara

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Myślicie , że tak łatwo wytrzymać bez jazdy - tej przyjemności nic nie zastąpi, no chyba że dobry sex :D .

Już mam dość komunikacji zbiorowej :D , a tu wcale nie zanosi się, że nawet na początku marca bura s**a odpuści żebym mógł tradycyjnie zacząć sezon w pełni ;) .

Choróbska na razie mnie omijają szerokim łukiem, i niech tak pozostanie ;) .

Odnośnik do komentarza

Dziś było na minusie 11 stopni C, więc pewnie sobie Robert nie pojeździsz !scooter

Zatem, wino i sex (lub w odwrotnej kolejności) i jakoś wytrzymasz to ciśnienie :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie macie tak źle. W Warszawie -13 i piękne słonko. Robert wytrzymaj jeszcze 2 tygodnie. Obiecuję Ci, że wiosna do nas zawita z początkiem marca. Mnie też już nosi i nawet moja Halka składa ręce i prosi o wiosnę, bo już nie może ze mną wytrzymać :D !scooter

Odnośnik do komentarza

Mi w niedzielę udało się śmignąc nowym nabytkiem szwagra !scooter Kymco Xciting.

Rozpoczęcie sezonu zaliczone i nowe maxi w grupie. ;)

Mój :D T-max wczasuje się w Spa Yamahy w Gdyni. :D

Odnośnik do komentarza

U mnie jest aktualnie -2°, nie chce nikogo zasmucic, ale koniec lutego to mroz, a i caly marzec dosc chlodno (mroz)... ciekawe na ile te prognozy sie sprawdza...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oby się nie sprawdziło, ale Worlan obiecali wiosnę, więc trzymam go za słowo :D .

Grześ - pamiętaj !!! :D .

No i chyba trzeba zrobić zapas wina !scooter .

Odnośnik do komentarza

Hmm, no ja jestem sceptycznie nastawiony do tej wiosny, ktora ma nastapic dosc szybko :D . Jak juz gdzies tu pisalem, pomimo, ze bylo kilka dni, gdzie temperatura osiagala +10° do +12°, to nie czulem tego specyficznego zapachu wiosny !scooter ...

Moim zdaniem -> na razie lipa :D .

Odnośnik do komentarza

pod koniec lutego pakuję się na !scooter i wyjezdzam w siną dal.... Mam nadzieje, ze temp będzie na +. Pojazd przyszykowany już na sezon - ostatnie poprawki w sobotę :) .... aż trudno było maszynką do garażu wjechać........ :D

U kogo można składać zamówienie na pogodę?

Wiosnio wiosno wiosno wróć!

Odnośnik do komentarza

:D Szlak by to trafił , rano w Toruniu - 14 .

A ten chce smigać :) , chyba na nartach biegowych z domu do pracy .

Robsonek spokojnie zbieraj wino zajadę !OKK .

Pozdrawiam :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A kto ma największe / fory / u szamana???

UPIÓR

Więc zgłaszać się proszę do kompetentnej w tej sprawie osoby. Oczywiście z załącznikem !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...