Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwsza pomoc


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tak samo jak w temacie Malbork

Kolejne spotkanie dla Twardzieli, !scooter !scooter !scooter !OK wymiękłam !wchair spotkam się z Wami w Lecie. dziadek.gif !winkiss

Życzę wszystkim uczestnikom szkolenia szczęśliwego dojazdu jak i powrotu z Kowalewa oraz otwartego umysłu do chłonięcia wiedzy. !winkiss !winkiss !winkiss

1pomoc.gif

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    20

  • michu

    11

  • Arkadiusz

    11

  • Bobas

    8

Top użytkownicy w tym temacie

A więc tak...

Sprawdziłem 3 trasy, więc przez Malbork mam najbliżej 199 km.

Zastanawiam się nad podróżą, narazie mi się nie chce po dzisiejszej jeździe do Malborka...

Troche wcześnie trzeba wstać...

Odnośnik do komentarza

E tam 199 km a ile oleju :):lol::P .

Spoko jak tylko będziesz miał chęci to wal śmiało .

Malbork na dół na Grudziądz i do Kowalewa :lol: .

Odnośnik do komentarza

E tam 199 km a ile oleju :lol: :lol: :P

Oleju jak oleju, ale na paliwie oszczędzę :rolleyes:

Wszystko zależy od tego jaka będzie jutro pogoda, bo dzisiaj dostałem po kościach.

Wstępnie o 8 muszę być w Malborku i z Siemikiem śmigamy.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem 3 trasy, więc przez Malbork mam najbliżej 199 km.

Spoko... ja do Tucholi na spotkanie "Pod Jeleniem" śmigałem 180 km przy - 2, no ale później było ognicho.

A jutro jak będzie pogoda słaba to się naszemu szamanowi zrobi ei24kij1.gif

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :rolleyes: .

Proszę szanownych Państwa , pogoda w Kowalewie pierwsza liga słoneczko świeci , temperatura jak na razie 5 stopni na + , wiaterek lekko powiewa tak więc jest super .

Czekam na Was w Domu Kultury , godzina 10,30 . na wszelki wypadek moja kom 607580006 .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorek stanął na wysokości zadania !OKK.Obyśmy w dobrym tego słowa znaczeniu nie musieli nigdy wykorzystać tych nabytych dziś umiejętności.

Dzięki wszystkim za spotkanie i do następnego.

Odnośnik do komentarza

Ja również w domku,

Podziękowania za organizację dla Witka i Szanownej Małżonki,

Dzięki również za odprowadzenie do Golubia Dobrzynia, "ZACNE nawet sobie zgrabnie z wiatrem radziły :rolleyes:"

Spotkanie oczywiście jak zwykle super, szkoda że takie krótkie, ale cóż...

Odnośnik do komentarza

Świecie też bezpieczne w domku. Dawno tak nie walczyłem z wiatrem. Ale dojechał bez kłopotów. Podziękowanie dla Upiora. Fajnie tak się spotkać.Dziękuję i do zobaczenia.

pict0002cu.th.jpg pict0003lt.th.jpg pict0008v.th.jpg pict0009s.th.jpg

Odnośnik do komentarza

My tez w domku

Dzieki za miłe spotkanko (szkolenie)

P.S Alinko pyszne ciacho !YES !YES

Witek dzieki za zorganizowanie pokazu , mam nadzieję że kazdy coś z tego wyniesie !OK

Pozdro !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

My już też w domku. Wicia i Alinko bardzo was przepraszam za moje zachowanie. Dopiero po wyjeździe uzmysłowiłem sobie że nie pożegnałem się tylko z wami - przepraszam !sciana

Witek dziękuję tobie i twojej rodzince za przygotowanie szkolenia i przekąsek słodkich.Mimo że tak krótko widzieliśmy się z co niektórymi, to i tak fajnie było się spotkać.

Powrotna droga była rewelacyjna a to chociaż by dlatego że KRÓLI była przewaga nad zacnymi :robot: Dawno nie widziałem tak pochylonych motocykli jadących prosto. Dzisiejsza jazda podobała mi się niesamowicie, czego nie może powiedzieć Sylwia.

Ja chcę jeszcze !OKK

Pozdrawiam Siemik

Ps. Jak naumiem się wklejać zdjęcia to coś wrzucę.Arek, kawały o milicjantach mają coś w sobie :( Najczęściej jestem tylko kierowcą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie teraz na forum :robot:.

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim szanownym Koleżankom i Kolegom za przybycie .

Pogoda no cóż nie była taka najgorsza ale jak wiemy życie nie zawsze daje nam to co chcemy .

Pragnę serdecznie podziękować grupie z 3M która mimo mało atrakcyjnej pogody przybyła na spotkanie !OK .A tak na serio to Wszyscy co by nikogo nie pominąć mieli dzisiaj co robić na drodze :rolleyes: wiaterek jednak około południa jednak zrobił się mocniejszy .

Raz jeszcze dzięki za przybycie szkoda że nie wszystkim było dane się spotkać :( .

P.S

Robson w akcji !OKK .

http://img709.imageshack.us/i/dsc2616.jpg/.

Pozdrawia !vampire

Popieram Michała Robert ratownikiem Kujawiaków .

Znaczy się jest okazja !piwko .

Odnośnik do komentarza

Mianujemy Robsonka Ratownikiem nr.1 Kujawsko -Pomorskiego !V

P.S Robert dzieki za załatwienie uszczeleczki :rolleyes: jak zawsze moglem liczyc na Ciebie !OK

Odnośnik do komentarza

Widzę, że już podziękowania się posypały !OKK Ja równiez dziękuję organizatorom i uczestnikom za sympatyczne spotkanie. Trochę było zimno w jedną stronę, w drugą nieźle wiało, ale i tak udało się trochę pozwiedzać. Kilka zdjęć: NADUŚ

Odnośnik do komentarza

Kucharze juz w domu !OKK

Dzięki za miłe spotkanie !OKK

Łukasz jak Boga Kocham już się martwiłem o Ciebie, ze szkolenia tak żeś poszedł swoim KRÓLEM że, normalnie mówię zgubi tę dziewczynę przy tym wietrze...

No ale w końcu napisałeś, no to w takim razie !piwko i jestem już spokojny...

Odnośnik do komentarza

No i czas ruszyć temat :) .

Pisze się odgrzebać kotleta :) , po namowach co nie których Kolegów odnawiam temat szkolenia w temacie udzielania pierwszej pomocy , jak już pisałem i myśli moje nie były odosobnione i temat został zaakceptowany i szkolenie się odbyło w 2011 roku .

W związku z takową potrzebą szkolenia , temat jest do poparcia i akceptacji szanownych Państwa . A więc temat wygląda następująco , dzwoniłem do Kolegi ratownika i temat szkolenia został przez niego jak najbardziej zaakceptowany , jest tylko myślę mały problem że datę takiego szkolenia ustaliliśmy wstępnie na 27 Maja 2012 roku jest to ostatnia niedziela maja i ostatnia przed Zlotem w Żywcu .

Dlatego mam pytania związane ze organizacją takiego szkolenia .

1)Czy nie będzie to kolidowało Szanownemu gronu

2)Pytanie drugie ile będzie chętnych na przyjazd do Kowalewa ( kwestia organizacyjna )

To tyle jeśli chodzi o ten temat .

Bardzo proszę o pisanie w tym temacie i szczere odpowiedzi .

Jeśli będą chętni to w tym poście zrobię listę chętnych .

Nadmienię tylko że im nas będzie więcej tym będzie milej i przyjemniej .

O kosztach jak na razie nie piszę przyjdzie na to czas .

Dla tych co nie mieli możliwości poznać Kolegi ratownika napiszę tylko tyle że Kolega

Ratownik pracuje w lotniczym pogotowiu ratunkowym .

Pozdrawiam serdecznie !vampire .

P.S

Ostateczny termin aprobaty szkolenia ustalam datę 29 Kwietnia 2012 .

Lista chętnych na udział w szkoleniu .

1) Bobas

2) Szamot , Ola

3) Sławka , Fundi

4) LWfilip

5) Arkadiusz

6) Jolka , Michał

7) Sylwia , Siemik

Odnośnik do komentarza

Upiorek, ja tym razem mam nadzieję, że nie nawalę z obecnością.

Przyjadę, usta usta zrobię i pojadę :)

Decyzja należy oczywiście do całej reszty Kujawiaków, bo śmigacie do Żywca i coś tam może się nie zgadzać, np. kasiora :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...