Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwsza pomoc


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisałem powyżej data została ustalona na 10 Kwietnia godzina tak myślę że około 10,30 co by te wszystkie KRÓLE dojechały :D . Jak długie będzie to spotkanie to sam jeszcze nie wiem ale myślę że około 2 ,3 godzin zależy to ilu nas tam będzie .

Jestem w trakcie załatwiania gościa do masażu :lol::lol: , co byśmy mogli popróbować i jak się należy zachować w trakcie sztucznego oddychania . Co prawda nie jest to takie proste ale myślę że się uda .

P.S

To na razie tyle , będę dopisywał informacje w tym temacie tak więc proszę o zaglądanie i czytanie . :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    20

  • michu

    11

  • Arkadiusz

    11

  • Bobas

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy KRÓLE dojadą, rożnie z nimi bywa ;) ale moja chińszczyzna na pewno. Jak tylko pogoda pozwoli, chętnie wybiorę się na wycieczkę do Kowalewa :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Na paliwo mnie stać "jeszcze", bo na olej już nie tak więc spotykamy się 10.04

Jestem w trakcie załatwiania gościa do masażu

Myślę, że w Kowalewie to z kobitkami nie będzie problemu :lol:;) Zawsze Robercik może kogoś przyciągnąć z Californi ;)

Odnośnik do komentarza

jeśli pogoda dopisze to i ja

sie pojawię, bo ostatnio

mam problemy ze zdrowiem ;)

a zapowiadają przepiękną pogodę

więc żal by był nie przejechać sie :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam z wieczora :P .

Kasieńko kochanie jak Upiorek coś organizuje to pogoda murowana .

Sala została dzisiaj zaklepana na 100 % !YES , godzina ustalona 10,30 w tym dniu słoneczko grzeje od 5,00 :lol:;) . Tylko martwię się czy Ci Królowie dojadą :P .

Pozdrawia !vampire .

Adam zapraszam serdecznie pogoda po prostu bajeczna .

Załatwiłem z Szamanem !OKK .

P.S

ZACNE opanują Kowalewo o matko :);):(;):( !scooter !scooter !OKK jak dobrze policzyłem .

Odnośnik do komentarza
ZACNE opanują Kowalewo o matko :):):):):( !scooter !scooter !vampire jak dobrze policzyłem .

Witek, sorki ale z przyczyn życiowych, tym razem żaba 4oo !OKK

Odnośnik do komentarza

No akurat tym razem Tobie wybaczam :) .

No i na tym koniec , że by mi tu takich wpisów więcej nie było :) .

Pozdrowienia dla Małżonki :):) .

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Od samego początku deklarowałem chęć przyjazdu na szkolenie. Nie mam jak na razie żadnego powodu do zmiany zdania wiec proszę o dopisanie do listy uczestników.

Odnośnik do komentarza

Już nie mogę się doczekac , mam nadzieję ,że się wszyscy spotkamy w Kowalewie city !OK

Upiór myśl o mini paradzie !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :) .

Pragnę zakomunikować że na specjale życzenie mojego serdecznego Przyjaciela Bobasa Fantom został załatwiony choć nie było to łatwe . ale się udało . Jak przeczytać można padła propozycja śmigania w grupie przez Micha w związku z tym czekam na propozycje wspólnego śmigania . No i jak zwykle gdzie :) :) . Pierwsze moje myśli padły na Radzyń Chełmiński lub Golub Dobrzyń a co za tym idzie mamy zamek w jednej jak i drugiej miejscowości . Tak więc czekam na propozycje . No chyba że pokulamy beret po Kowalewie ale zajmie nam to około 1,5 minuty :P . Z kolegą ratownikiem rozmawiałem nie tak dawno jak wczoraj , godzina została przez niego potwierdzona , czyli 10,30 niedziela 10 Kwietnia .

Pragnę tylko nadmienić że kolega ratownik , szkolenie ( pokaz ) jak zwał tak zwał będzie prowadził nie odpłatnie jest to tylko jego dobra wola z moim małym udziałem namowy . Tak więc koszta jakie On poniesie są to koszta paliwa , no i że by nie było że skuterzyści są inni należy się koledze jakiś suwenir , którego ja załatwię osobiście !piwko .

Tak więc koszta grupy będę oscylowały w kwocie 200 zł , pragnę pominąć kolegów z Kowalewa , bo nie chciał bym gdzieś usłyszeć że Upiór się dorobił na szkoleniu w zakresie udzielania pierwszej pomocy . To tyle jeśli chodzi na dzień 2 kwietnia .

Myślę że koszta od jednej osoby oscylowały by w kwocie 8 zł , myślę że nie jest to kwota wygórowana .

No a te osoby które dotrą !scooter marki S koszta ich wzrosną o koszta oleju :) !placz1 .

No wiszę na wierzy ciśnień :) .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No a te osoby które dotrą !scooter marki S koszta ich wzrosną o koszta oleju :) !placz1 .

No wiszę na wierzy ciśnień :) .

Proponuję przejażdżkę po Kowalewie a to tylko z tego powodu że większość !scooter będzie marki "H" a dbając o kondycje portfeli przyjaciół na "zacnych" gdy w tych czasach paliwo kosztuje powyżej 5 zł.jest to optymalna przejażdżka.

!scooter marki "S" mają pojemne misy olejowe.

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Upiorku, chętnie wybiorę się troszkę podszkolić. Przyjadę sam, niestety, ale potem w domu poćwiczę jeszcze na Kucharynie przed snem whist

Odnośnik do komentarza

, ale potem w domu poćwiczę jeszcze na Kucharynie przed snem :D

Ależ Łukasz powiesz słowo i jedziemy z Tobą, !OKK

Ps. Upiorek Ciebie jako organizatora zabiorę na plecaczka, lekki jesteś to mi zużycie niewiele wzrośnie. :D:P:lol:

A jak nic Kucharku, nie powiesz to ja też w domku poćwiczę whist

Upiorek a jest tam jakaś ulica? jakiś numer bym gdzieś nie zaginął jak to w Tleniu się zdarzyło już kiedyś. ei24hmm3.gif

Odnośnik do komentarza

W temacie Upiornego Szkolenia to mam propozycję aby zebrać ekipę i razem nawiedzić Tego Kolegę Artylerzystę !V !vampire !scooter . Wstępnie umówiłem się z Bobasem. On podjedzie do CSW i razem śmigniemy do Grudziądza aby tam zebrać chętnych z tego rejonu. Skoro szkolenie !vampire jest od 10.30 to trzeba by być w CG coś koło 09.30 ale to zależy od pogody. Z tego co pokazuje mapa to dla mnie i Bobasa to te same kilometry wiec proszę o odzew. Oczywiście, Bydgoszcz też zapraszam na wspólne śmiganko. !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Ok 8.30 mogę być w Świeciu.

Tak jak pisałem wszystko w moim przypadku uzależnione jest od roboty pieruńskiej jednej diablej baby !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Upiorku, może i my nawiedzimy Kowalewo;-);-) tylko chyba potrzebujemy Twojej zgody, aby nie zachwiać równowagi H/S;-);-), bo jak czytam z 3miasta będzie zmasowany najazd tych na S !winkiss

Odnośnik do komentarza

Kasieńko nie ma problemu zapraszam bardzo serdecznie :) .

Mam tylko nadzieję że sama nie przyjedziesz a Andrzejek !YES !OK .

P.S

Oczywiście to żart , jak pisałem szkolenie ( spotkanie ) jest planowane na godzinę 10,30 .

Kowalewo to małe miasto i na pewno traficie , z tego co wiem z 3Miasta wybiera się parę osób .

Pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza

jak pisałem szkolenie ( spotkanie ) jest planowane na godzinę 10,30 .

Pozdrawia !vampire .

Z takim wiatrem to ja na 9:00 może będę, a mogę i być o 11:30 !sciana to zależne od kierunku tego wiatru.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...