Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pierwsza pomoc


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :P .

Właśnie wróciłem od Pani dyrektor MGOK w Kowalewie po wstępnych ustaleniach daty spotkania (szkolenia) .

Pragnę na początku sezonu jak mi się uda zorganizowac szkolenie z udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach , zdarzeniach związanych z naszym i nie tylko poruszaniem się po naszych drogach , konkretnie chodzi u udzielanie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych . Dlatego proszę szanownych Państwa o zajęcie stanowiska i dopisywanie się do tego tematu , czy było by zainteresowanie przeprowadzenie takiego szkolenia , gdyż uważam że nauki w tym temacie nigdy nie jest za dużo . Wstępnie dodam tylko że jest zainteresowanie Kolegów z mojego miasta na udział w takowym szkoleniu .

Szkolenie , pogawędkę ma przeprowadzic kolega z lotniczego pogotowia ratunkowego z Bydgoszczy , mam już jego poparcie i jest zainteresowany przeprowadzeniem szkolenia z udzielania pierwszej pomocy . Data wstępnie została ustalona na niedzielę pod koniec kwietnia , koszt takiego szkolenia będzie symboliczny za przysłowiową złotówkę , opłata za salę w MGOK też będzie symboliczna lub żadna . Nadmienię tylko że była by to okazja do sprawdzenia i przedmuchania naszych sprzętów , jak i do spotkania , z poważanie Upiór .

P.S

Byle do wiosny :

Pierwsi chętni !happybth

Michał + Jolka

Włodek + Sławka

Upiór + Młody upiórek

Bobas

Marysia + Mareczek

Robson

L.Wfilip

Prezes z Grudziądza + Małżonka !happybth

DIZEL

Barti i Anusia

Sylwia i Siemik

Spinka i Leszek .

Czaro .

Kasieńka .

Abach może nie sam !happybth .

Arkadiusz

Kasik no Pleban ;)

whist szkoda że sam !placz1 .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • upiór

    20

  • michu

    11

  • Arkadiusz

    11

  • Bobas

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Byle do wiosny  !happybth

Bardzo ciekawa propozycja. Ostatnie szkolenia w Kowalewie które pamięta to; 2druga.gif

Szkoła tańca

DSCN2014.jpg

Szkoła latania

DSCN2008.jpg

Odnośnik do komentarza

Witja

My się podpisujemy dwoma rękoma , bo tak jak napisałes szkolenia w tym temacie nigdy dośc !happybth whist !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co do szkolenia to nie widzę problemu przybędziemy liczną paczką !happybth !happybth tylko nie wiem czy zabierać namiot. !happybth

Odnośnik do komentarza

Data ustalona na niedzielę whist , ale dokładniej to czas pokaże w jaką na pewno po połowie kwietnia .

Marek Ty i Tomek pierwszą godzinę szkolenia w lataniu precyzyjnym macie zaliczoną !happybth !happybth !happybth . Oj działo się działo .

Odnośnik do komentarza

Ja się piszę oczywiście.

Super byłoby, gdybyśmy mogli poćwiczyć udzielanie 1 pomocy.

Samo oglądanie takich działań wprowadza wiele wątpliwości.

To bardzo dobry pomysł !happybth

Odnośnik do komentarza

Bobasku tak masz rację praktyczna częśc mile widziana !happybth .

Jak najbardziej jestem za !happybth , a co niech się krew poleje upiorek czeka !happybth ;) .

Odnośnik do komentarza
Pierwsi chętni  !happybth

Michał + Jolka

Włodek + Sławka

Upiór + Młody upiórek

Bobas

A Marysia pyta? a gdzie my jesteśmy wpisani. !happybth

Odnośnik do komentarza

W twych słowach o panie nie dojrzałem nutki aprobaty dla tegoż szkolenia , na tych miast się poprawiam !happybth .

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawa inicjatywa. Artylerzyści z goździków mają zawsze dobre pomysły. Upiór ;) dla Ciebie pozdrowienia od Szwagra Sławka :) . Mam co prawda ratownika medycznego w domu ale, jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to chętnie odwiedzę i podszkolę się jeszcze. Dobrze, że termin odległy to i zaplanować mi łatwiej. Oby do wiosny.

Odnośnik do komentarza

Skoro to jest szkolenie !w00t to i owszem przybędziemy ;)

Wszystkie szkolenia, które pamiętam :) podchodziłem eksternistycznie :)

Proszę o dopisanie Marzena&Tomekgdz

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł z tym szkoleniem Upiorku , tego nigdy nie za wiele tym bardziej że o zdrowie i życie trzeba dbać . Jak najbardziej piszę się na to szkolenie .

Odnośnik do komentarza

Witam zaraz listę uzupełnię , dodam tylko że godzinę jak i datę ustalimy w roku 2011 ;) !w00t , co by całe grono mogło spokojnie dojechac . Na pewno będzie to niedziela po 15 kwietnia ale to jeszcze się ustali .

P.S

Barti jak najbardziej wszyscy zainteresowani są mile widziani .

Jak już pisałem nauki w tym temacie nigdy dośc :) .

Odnośnik do komentarza

Tomek szkolenie jest w niedzielę w godzinach przed południowych , tak wiec w tym przypadku spotkanie przy kawałku chleba :) jest przełożone na inny termin :):) .

P.S

Pozdrawia :) .

Odnośnik do komentarza
Witam zaraz listę uzupełnię , dodam tylko że godzinę jak i datę ustalimy w roku 2011  :D  :D , co by całe grono mogło spokojnie dojechac . Na pewno będzie to niedziela po 15 kwietnia ale to jeszcze się ustali .

Bardzo dobry termin, czyli w połowie Maja będzie już ciepło. Od piątku będziemy mogli przygotować się psychicznie jak i fizycznie do niedzielnego szkolenia.

Poszukam gdzieś w okolicy Kowalewa miejsca gdzie -Camper Vana da się postawić lub jakiś namiocik [to tak w ramach szkolenia przed przyszłymi zlotami w kraju i za granicą]namiocik.png2druga.gif

PS.

Tomek szkolenie jest w niedzielę w godzinach przed południowych

W niedziele ani kropelki alkoholu. :o tylko :P:P:osztuczne_oddychanie2.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeśli innych przeszkód nie będzie /daleki termin/ to proszę o zapisanie na szkolenie. :D

Spinka i :D Lech, ale On na pierwszą pomoc seksualną. :o

Odnośnik do komentarza

Tomek nazwij to jak chcesz spotkanie (szkolenie) jest planowane na niedziele w godzinach wyżej w poście podanym tak aby wszyscy chętni mogli przybyc .

Po takowym spotkaniu (szkoleniu) można spotkac się w jakieś knajpce na kawunię i spokojnie się rozjechac do domku .

P.S

Spotkanie ( szkolenie ) jest planowane na niedziele co by liczba uczestników w takowym wykładzie była większa :D . Jak już pisałem jest to spotkanie jedno dniowe , dla chętnych w temacie poszerzenia wiedzy w udzielaniu pierwszej pomocy .

P.S

Pozdrawia :D .

Odnośnik do komentarza

Pragnę delikatnie odświeżyć temat .

Tak jak widać po niżej można by temat przy spieszyć , może o jakiś czas jak tylko ta pogoda pozwoli !YES .

P.S

Proszę poczytać

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/10624...ognoza-sezonowa .

Rozmawiałem właśnie z Kolegą ratownikiem i datę szkolenia podam po 25 marca , gdyż data może kolidować z pracą Kolegi ratownika , ale prawdopodobnie może to być niedziela 17 Kwietnia (niedziela) , godzina 10 ,00 .

Pozdrawia !w00t .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...