Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Maniaków, jestem po dosc dlugiej nieobecnosci na forum. Odwiedzalem was dosc systematycznie ale dopiero dzisiaj zdenerwowalem sie na to ze nie moge pisac postow i ruszylem tę sprawe az w samej administracji no i jestem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, jutro rzucamy żelazko w okolicy Fujairah w ZEA. 3majcie sie ciepło.....słyszalem ze pierwsze mrozy za wami. NARA

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    31

  • ArtCho

    26

  • bilety

    19

  • wooferai

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Witam Maniaków, jestem po dosc dlugiej nieobecnosci na forum. Odwiedzalem was dosc systematycznie ale dopiero dzisiaj zdenerwowalem sie na to ze nie moge pisac postow i ruszylem tę sprawe az w samej administracji no i jestem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, jutro rzucamy żelazko w okolicy Fujairah w ZEA. 3majcie sie ciepło.....słyszalem ze pierwsze mrozy za wami. NARA

Romano, miło Ciebie znowu "słyszeć"! !scooter Nazwa miejsca zrzutu żelazka dość ciekawa - tam chyba nie ma przymrozków (narazie)? :angry:

Panowie i panie: jutro o 18.00 na Wałach, jeśli nie będzie padać? (18.00, bo jeszcze w miarę jasno i ciepło)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj korzystając z pogody, postanowiłem po raz kolejny złapać Bilety w pracy, ale gdzieś się schował jak mnie usłyszał :). Muszę ostatnie 100 metrów dojeżdżać na wyłączonym silniku.;)

Pani w biurowcu na pytanie o kierowcę 2oo odparła, że ewakuował się gdzieś z niejakim Mirkiem...

.

A już się ucieszyłem na myśl o spotkaniu na Wałach. Ale tu pada i pada i wątpię żeby przestało do 18.00. A nawet jak przestanie to pewnie na chwilkę. :D

.

Pozdrowienia dla romano77.

Swoją drogą, jak pamiętam czasy kiedy mój ojciec jeszcze pływał w PŻM-ie.

Hm...to zawsze na statku miał składaka z małym silniczkiem spalinowym u boku tylnego kółka. I śmigał tym po obcych portach i miastach. Można by rzec, taka wersja socjalistycznego super kieszonkowego skutera. !scooter

No a Waćpan? Gdzie Pański skuter? No gdzie? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No to sobie pojeździliśmy i się pospotykaliśmy... :D

Jeśli będzie padać, to nici ze spotkania. :)

Chłopaki nie załamywać się 18:00 i już bez względu na pogodę. Trzeba być twardy nie miękki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Podstawy nauki o materiałach.....

Ale nie wybuchowych? :angry:

Trzeba być twardym. My z Markiem się spotkaliśmy (OK, on był twardszy, bo przyjechał na skuterze). Dzięki za miłe spotkanko! :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A to ArtCho -> cwaniak. ;)

O użyciu 4oo nie pomyślałem. :angry:

A widzisz! :(

Wystawiłem łeb przez okno przed wyjazdem i uznałem, że za bardzo pada. A że z Biletami zawsze warto się spotkać, więc nie odmówiłem sobie tej przyjemności, choćby i PKSem.

W ogóle w tym tygodniu jest dość wyjątkowa sytuacja, bo nigdzie nie wyjeżdżam. Ale niestety pogoda nie pomaga mi we właściwym spędzaniu czasu w domku... :(

Odnośnik do komentarza
Podstawy nauki o materiałach.....

Ale nie wybuchowych? :)

Tak to tylko na Wacie !V

Akurat wczoraj o tym, dlaczego auta rdzewieją :) Niby proste, ale nigdy nie zapisywałem korozji jako wzór chemiczny !piwko

Za to dzisiaj ciepło i sucho :D

Dzisiaj widziałem, ok. 14 na placu Szarych Szeregów granatowe Scarabeo 500 z kufrem centralnym, rejestracji nie widziałem... ;)

Odnośnik do komentarza

Jak na razie to jest bardzo fajna sobota:

- Kubica i F1 (wynik Kubicy po treningu rozczarował troszkę, ale to był w końcu trening)

- Przejażdżka Burgmanem do Muzeum Techniki Zdjęcia Super mega hiper fajne muzeum :rolleyes::lol::( !OKK !OKK

- W planach jeszcze kręgle :(

A w poniedziałek się okaże jak super ona była ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sent, piękne zdjęcia. Zdjęcie 55 (ZS 48A), to mój kolega !OKK Też planowałem tam być, ale ładna pogoda = wieeeeeelkie jesienne porządki w ogródku.

Trochę też sobie pojeździłem. Jak jutro będzie pogoda, też tam się wybiorę (Marek, o której godzinie jedziesz?).

Odnośnik do komentarza

Ja wrzuciłem tylko połowę zdjęć !OKK Ale miałem fuksa, bo byłem tam około 10:30 i najpierw zdjęcia przed muzeum i ok. 11 wszedłem do muzeum tam godzina zwiedzania. O 12 parada, a ludzi było już mnóstwo, na początku max 30, potem 200 ? !OKK Chciałem zrobić jakieś zdjęcia dziadka z wnuczkiem co mu tam coś tłumaczy, ale się nie udało w 100% !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tak, poniedziałek jest bardzo miły. Po 1,5 km od kupna spotkałem Biletego :)

Honda ;)

Jutro zrobię ładne zdjęcia  ;)

Marek zawsze wie, kiedy i gdzie się pojawić! ;):)

No pięęęękny pojazd. Witam w klubie! ;) Koniecznie musimy się spotkać! Najwcześniej będę miał czas w piątek, lub w sobotę rano. Może w piątek o 18.00 na Wałach? - oczywiście dotyczy to całej braci burgmaniackiej !YES (jeśli nie będzie padać)

Zacząłem przeglądać forum Hondy NTV i nawet się przywitałem i napisałem parę postów, ale jakoś wszystko porównuję do Burgmanii i sercem jestem tu... :) Aczkolwiek można znaleźć tam sporo cennych porad dot. naszych motocykli.

Odnośnik do komentarza

No ze spotkaniem może być problem, bo muszą ją zarejestrować, a Burga w komis postawiłem.

Forum NTV mi pomogło przy kupnie, bo się wahałem i to mocno. W sobotę oglądałem ją, wstępnie potwierdziłem, że w poniedziałek podpisujemy umowę, a w sobotę wieczorem miałem mętlik i chciałem się wycofać. Po dzisiejszej przejażdżce jestem utwierdzony w tym co zrobiłem. Jest super. Rocznik 2000r. przebieg 88 000 km. Ale jestem w szoku, moto pracuje idealnie, silnik cicho szumi, żadnych stuków, cykań, chodzi równo jak instrukcja karze. Jedyny minus: kranik paliwa... w Transalpie był już w tym czasie wskaźnik paliwa :)

Jutro zdjęcia dobrej jakości !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...