Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    31

  • ArtCho

    26

  • bilety

    19

  • wooferai

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

A mnie szlag jasny trafia, bo jestem poza domem, a pogoda jest piękna - tylko jeździć. Owszem będę w domu, ale w piątek, kiedy ma już padać! !OK

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz co mówisz, ja dzisiaj przesiadłem się z !OK na samochód. Tylko samochód rano (7:40 dokładnie) musiałem oskrobać. Rano wg samochodu był 1 *C ;)

Bilety, pewnie przyjechali na zakupy. Mi z Moto-akcesoria wysłali smsa na dość miłe promocje kasków. Ale najpierw moto, a potem będę szalał !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie wiesz co mówisz, ja dzisiaj przesiadłem się z  !scooter na samochód. Tylko samochód rano (7:40 dokładnie) musiałem oskrobać. Rano wg samochodu był 1 *C   !YES

Ale po 09.00 do popołudnia było fantastycznie: sucho, słonecznie i bez wiatru. !YES

Przez parę dni byłem w Grecji, gdzie tym razem nie było jakoś ciepło, ale znowu spodobało mi się to, że oni motocykle i skutery traktują jako sprawny środek lokomocji: bez napuszania się, po prostu jeżdżą (często bez kasku, w stroju urągającym itd.). Ale nie będę znowu rozkręcał tematu skutey vs. 4oo w krajach śródziemnomorskich, bo - mimo innej kultury - tam każdy znajdzie miejsce do jazdy.

Załączam próbkę kreatywnego wykorzystania skutera. :)

Dodam, że pan co najmniej 3 razy obrócił tym skuterkiem i za każdym razem z dwoma dywanami. :)

dbbdbd06db99f3a7med.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja dzisiaj rozpoczynam akcję: Zima.... Temperatura przez minimum tydzień ma być max 7 *C !tut Dlatego zamieniam w aucie opony na zimówki, a z Burgiem trzeba rozmawiać o śnie :)

Eee, nie rób scen! Jeszcze w listopadzie będą ładne dni. Ja nie myślę o śnie. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i wróciłem z Berlina, jak to dobrze że mam skuter pogoda pod psem, ale i tak było SUPER. !scooter

Zimówki muszę też już pomyśleć, będę zmieniał w aucie w moto garażu, niech chłopaki też mają co robić w chłodne dni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jakaś impreza się szykuje !YES !bicz

Tomek, tak szykuje się to nie wiesz że na twoim podwórku, właśnie trenuje na zimowy przejazd !scooter na Mierzeję ;)

Odnośnik do komentarza

A ja sam w garażu zmieniłem (prezent od Niemca - dodatkowy komplet kół, stalówki, a na nich nowe Michelin Alpin 3 !scooter !bicz !YES :) !OKK ). Tata ma takie w Maździe, rewelacyjne kapcie ;)

A zmiana zajęła mi 34 minuty :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też zamierzam podjechać do chłopaków w Moto Garażu. Jak mam wydać, to wolę, żeby pieniądze spłynęły do ludzi, których znam i o których mam dobre zdanie !bicz

Marek, dziś w deszczu w Berlinie???

Sent, a jakim autkiem jeździsz?

Ja wczoraj wieczorem (po ciemku) się przejechałem, ale deszcz zmusił mnie do odwrotu... Ale ponoć niedziela ma być ładna i już mnie d.. swędzi... !scooter

Odnośnik do komentarza
Sent, a jakim autkiem jeździsz?

Renault Megane I

Ja się na wiosnę do Niemców wybiorę na zakupy (kask, rękawice, buty). Kask, który w Louisie kosztuje ok. 600 zł, w moto-akcesoriach ok. 950 zł !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja się na wiosnę do Niemców wybiorę na zakupy (kask, rękawice, buty). Kask, który w Louisie kosztuje ok. 600 zł, w moto-akcesoriach ok. 950 zł !V

Na zakupy to teraz do Louisa są przeceny na wiosnę będzie drogo whist

Odnośnik do komentarza

Najpierw moto, potem zakupy.... Bo jak wydam kasę na rzeczy, a potem będzie mi brakować do ładnej sztuki, będę zły whist

Z resztą na Niemierzyńską musiałbym się pofatygować i przypomnieć im o sobie. Rabat jakiś dadzą i powinno wyjść jak w Niemczech !V

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zmieniam oponki w 4oo. Sam zmieniam, bo chytry jestem. ;)

Skuta, coś się tak zastanawiam czy już do garażu nie zaparkować.

Na razie jestem bez super hiper ciepłej odzieży, tylko jeansy i nóżki co nie co już protestują.

W związku z tym, każdy wyjazd w tych temperaturach to już małe wyzwanie.

.

Niedziela, póki co piękna.

Niestety ja dziś..hmmm.. porządki wylosowałem u żonki. ;)

.

ArtCho mam nadzieję,że gdzieś się wyrwałeś w taką ładną pogodę?

Bilety, na 600-tce to Ty chwila moment i jesteś w Berlinie :) .

Ja raczej do Berlina to na wiosnę skoczę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ale jutro ma być ładnie!  ;)  !OK

No i fajnie jak zwykle jadę :o rano do pracy.

A co myślicie o Honda DN-01 czy to nadal skuter? brak mi trochę więcej owiewek.

Odnośnik do komentarza

DeEnka - ładna jest i nietuzinkowa. Ale to raczej miejskie zwierzę (właśnie brak owiewek). Dla mnie brak wiatru (nie tylko we włosach !happybth) jest priorytetem (stąd eRTek z bawarskiej stajni) choć znam gościa, który PanEuropian'em śmiga z niską szybą bo twierdzi, że wiatr jest mu potrzebny do poczucia się "prawdziwym motocyklistą" - de gustibus non disputandum est.

Odnośnik do komentarza

DN jak dla mnie to razem z ST 1300 Pan European najładniejszy motocykl dla mnie. Bliżej mu do moto, ale czy to ma jakieś znaczenie. Bilety, zmieniasz SW ?

Jako jedyne moto bym nie wybrał, jako 2 jak najbardziej !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Taki trochę cudaczny, ale na żywo wygląda o wiele ładniej, niz na zdjęciach. Jakoś na początku wakacji oglądałem "to to" w Berlinie, w jednym z salonów. I co ciekawe, najczęściej na reklamach jest biała sztuka, a tam (w Berlinie) stala czarna i na prawdę ładnie się prezentowała.

A swoją drogą - owiewki rzeczywiście duuużo zmieniają... Nawet te małe osłonki, które założyłem na swoją Hondę już dużo dają. Ba, nawet deflektor na szybce do Aprilki.

A co do "wiatru we włosach" - hmm, na naszych go czuć. No i jest różnica między wiatrem we włosach (z owiewkami), a wiatrem "na klatę" (bez zadnych owiewek) !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...