Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzięki uprzejmości Maćka, zamieszczam krótką fotorelację z naszego wypadu do Trzebiatowa.

Czekamy na rozpoczęcie...

5796cec830560914med.jpg

Trzech Burgmaniaków !piwko !OKK

8f7c120812a897c2med.jpg

Kapelan - bardzo ważna postać. W kaburze ma kropidło! I prawie jak burgmaniak - taki maxi z biegiem wstecznym !YES

5c2e08d453ac6198med.jpg

Pogoda była przecudowna!

b5312ae8de60f09amed.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    31

  • ArtCho

    26

  • bilety

    19

  • wooferai

    15

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Ale Wam pogoda dopisała fantastycznie,ja niestety nie ,,wyrobiłem" :( Mało tego,dzis po południu zmniejszyłem populacje saren w okolicy za pomocą Aprilki.SHIT HAPPENS.

Ano dopisała! :)

A jak Ty i Aprilka, serwisujesz się/ją? :D

Odnośnik do komentarza
Mało tego,dzis po południu zmniejszyłem populacje saren w okolicy za pomocą Aprilki.SHIT HAPPENS.

Uuu, współczuję. Dlatego ja zamontowałem sobie gwizdek w Burgmanie na osłonie chłodnicy. Nie dość, że inni kierowcy na nas nie uważają, to jeszcze zwierzęta...

Artur, ta Twoja Aprilia to jakoś Honda ma na imię !happybth

Ale widzę, że była ST 1300 Pan European.... Uwielbiam te moto, tylko, że trzeba minimum 20 000 zł na nią !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, ta Twoja Aprilia to jakoś Honda ma na imię :)

Ale widzę, że była ST 1300 Pan European.... Uwielbiam te moto, tylko, że trzeba minimum 20 000 zł na nią !happybth

Było tak: chciałem jechać Aprilią w grupie z Burgmaniakami, ale wszyscy oficjalnie zrezygnowali. Więc wyrychtowałem Hondę, bo stwioerdziłem, że jak sam to pojadę moto. Kiedy to zrobiłem zadzwonił Maciek, że jedzie ze mną. Ucieszyłem się, ale już nie chciało mi się przenosić rzeczy z Hondy do Aprilki. Ot i cała prawda... :D

Sporo było ładnych motorków. Mnie osobiście podobała się Honda Boba !happybth No i wrażenie zrobił motur Kapelana - jak cichutko chodził silnik (wiem wiem, jak nas słyszą, to jest bezpieczniej...)

Odnośnik do komentarza
Sporo było ładnych motorków. Mnie osobiście podobała się Honda Boba ;) No i wrażenie zrobił motur Kapelana - jak cichutko chodził silnik (wiem wiem, jak nas słyszą, to jest bezpieczniej...)

Zastanawiałem się mocno nad SW, ale chcę spróbować na motorze. YBR świetnie się prowadził (a jeździłem nim ponad 100 km/h) i chcę spróbować na biegowcu. Byłem oglądać Deauville, byłem oglądać RT 1100, oglądałem Varadero 1000 na wtrysku. No i Africa też była przez kilka dni. A i rok temu DL 650. I podjąłem ostateczną decyzję, taką już tylko to i koniec. Będzie V-Strom 650 i koniec. Czemu? Bo: osiągi to coś więcej niż norma w tej klasie, a na pewno nie tak dużo jak 800-1000 ccm. Jest piękny, dobrze się prowadzi (zaraz po prawku wskoczyłem na DL-a i nie miałem problemów), ma wtrysk i jest generalnie w moim typie ;)

Z resztą jest ciepło ;) 19 spotkanie na Wałach ? Pogadamy Artur za Trzebiatów co obiecałem :lol:

A co do głośności. Wkurzałem się na początku jak jeździłem Burgiem, że ludzie mi zza samochodów wyłażą !happybth Potem jak miałem okazję pojeździć V-Starem 1100 na wydechach Cobry, to wolę Burga <_< V-Star miał 123 db, dla porównania Volusia 800 ccm na oryginalnych - przewierconych w środku wydechach miała 106 db. A wg tabliczek znamieniowych to Intruder oryginalnie jest o 2 db cichszy od Burga :lol:

Generalnie wydechy na głośno robią Ci co jeżdżą w 90% po mieście, a dłuższej trasy by nie wytrzymali !YES A moto kapelana to turystyka z V4 pod bakiem ;)

Odnośnik do komentarza
Ale Wam pogoda dopisała fantastycznie,ja niestety  nie ,,wyrobiłem" !sciana Mało tego,dzis po południu zmniejszyłem populacje saren w okolicy za pomocą Aprilki.SHIT HAPPENS.

Ano dopisała! ;)

A jak Ty i Aprilka, serwisujesz się/ją? :)

Oj,tym razem dopisało szczęście ;) Ale po kolei.Popołudniowa przejazdzka ok.16.Droga dobrze mi znana( tzw.Szwajcaria Połczyńska-polecam zwłaszcza jesienią)Na długim,szybkim łuku w prawo,sarnina wyskoczyła z lewej strony.Jechałem dosc szybko i czasu na reakcje własciwie nie miałem,jedynie chyba odruchowo wyprostowałem skuter i jebut ;) Na całe to zafajdane szczescie trafiłem ją jakos w przod tułowia lewą stroną skutera.Co do do serwisowania to ja wczoraj porzadnie sie przesmarowałem ;) a ze skuterem tez nie jest zle.Przedni błotnik nie wytrzymał konfrontacji a reszta ku mojemu zdziwieniu dała rade.Czarny plastik pod czasza a nad przednim kołem wypiął sie z zatrzasków,lewy gmol(dzieki Włochu ze to wymysliłes)przyjął chyba spora siłe uderzenia i wygiął sie jakies 3-4 cm nadłamujac górną czesc płoz i wypełnienie nad nim.No i tylny boczny plastik pekł na dł.5cm.Takie straty to nie straty ;) Obyło sie bez szlifowania.Panowie,rozmawiałem pozniej ze znajomym lesnikiem,który temat mi wyjasnił.Zwierzyna teraz jesienią zaczyna migrowac i własciwie mozna ją spotkac na drodze o kazdej porze dnia.Uwazajmy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Co do do serwisowania to ja wczoraj porzadnie sie przesmarowałem !YES a ze skuterem tez nie jest zle.Przedni błotnik nie wytrzymał konfrontacji a reszta ku mojemu zdziwieniu dała rade.Czarny plastik pod czasza a nad przednim kołem wypiął sie z zatrzasków,lewy gmol(dzieki Włochu ze to wymysliłes)przyjął chyba spora siłe uderzenia i wygiął sie jakies 3-4 cm nadłamujac górną czesc płoz i wypełnienie nad nim.No i tylny boczny plastik pekł na dł.5cm.Takie straty to nie straty :lol: Obyło sie bez szlifowania.Panowie,rozmawiałem pozniej ze znajomym lesnikiem,który temat mi wyjasnił.Zwierzyna teraz jesienią zaczyna migrowac i własciwie mozna ją spotkac na drodze o kazdej porze dnia.Uwazajmy

To dobrze, że Ci się nic nie stało. Motur "sie naprawi". Szkoda jedynie zwierzęcia, ale cóż...

Dzięki za ostrzeżenie. Ja ostatnio dość często jeżdżę 4oo po zmroku i rzeczywiście bardzo łatwo o różnego rodzaju zwierzynę: od jeżyków, poprzez koty, listy i zające, a na rogaciźnie i nierogaciźnie dzikiej kończąc.

Kurczę w najbliższy weekend wyjeżdżam, także będę mógł pośmigać dopiero w weekend za dwa tygodnie i boję się, że to już będzie zima...

Odnośnik do komentarza

Heh..to teraz wsio wiadomo...

A nie trza było dać cynka co do berlina?

Byłem u Ciebie już drugi raz w pracy i zero skuta na widoku. :o

Dzisiaj też byłem, pochwalić się naprawionymi lusterkami, a Pan Bilety w Berlinie....no proszę :(

Odnośnik do komentarza
Co tu tak cicho, ja bylem dzisiaj cały dzień na skucie w Berlinie super pogoda.

Najcieplej było w czwartek :P Bo nie zmarzły mi ręce jak jechałem na uczelnię :D

Jeszcze te trąbienie na mnie !happybth :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Heh..to teraz wsio wiadomo...

A nie trza było dać cynka co do berlina?

Byłem u Ciebie już drugi raz w pracy i zero skuta na widoku. !happybth

Dzisiaj też byłem, pochwalić się naprawionymi lusterkami, a Pan Bilety w Berlinie....no proszę  :D

Po prostu sponton, w piątek miałem wolne, bo dzisiaj byłem w pracy. Zawsze można małe spotkanko na Wałach

Odnośnik do komentarza

No takie srebrne te elyseo !happybth

Najczęściej w okolicach ul.Chopina...

Troszkę powiększona pojemność, bodajże do 70cm i pali więcej niż grand dink :(

No sent, gdzie ty masz tego jeszcze jednego Grand Dinka ??:(

.

Kruszyn, ja też trochę jeżdżę po mieście i zobaczyć jakieś maxi jest ciężko. A niby Szczecin większy jest :(

.

Jadę na krótką przebieżkę po mieście, 13.10 jestem przez 5 minut na wałach po środku !happybth . Jak ktoś zdąży to zapraszam :( .

Odnośnik do komentarza
No takie srebrne te elyseo :(

Najczęściej w okolicach ul.Chopina...

Troszkę powiększona pojemność, bodajże do 70cm i pali więcej niż grand dink :(

No sent, gdzie ty masz tego jeszcze jednego Grand Dinka ??:(

.

Kruszyn, ja też trochę jeżdżę po mieście i zobaczyć jakieś maxi jest ciężko. A niby Szczecin większy jest :(

.

Jadę na krótką przebieżkę po mieście, 13.10 jestem przez 5 minut na wałach po środku !happybth . Jak ktoś zdąży to zapraszam :P .

Ja najczęściej widziałem na Emilii Plater (na wysokości Ofiar Oświęcimia).

Nasz użytkownik Dyziolot ma/miał 2 Grand Dinki (jeden miał 50 ccm i X-boxa pod siedzeniem) a drugi był 250 o ile dobrze pamiętam. Tego małego chciał sprzedać :(

Z resztą był na Kierowco patrz w lusterka w kwietniu. Artcho, Hubert, Bilety, ja i on rozmawialiśmy. Miał alternator od tira :P

Oj, czy ciężko, ja widziałem w tym tygodniu: 2 x tego samego T-Maxa, Burgmana 650 z kogutem na Krzywoustego, AN 400 chyba K8 ;) A Biletego, który na mnie Omegą trąbił !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...