Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień czas zacząć Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Sent

    21

  • bilety

    9

  • Bob

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Jak będzie pogoda, to Burgiem albo samochodem, ale jestem w Bornem w sobotę whist

Byłem w zeszłym roku było super, jak pogoda dopisze i żonę namowie to przyjedziemy !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja będę na 100% w sobotę, jeśli pogoda dopisze :(

PS. Artur masz dalej tę klubową kamizelkę ??

Mam :( Ciągle zapakowana, czeka na lepsze czasy, aż ktoś ją przygarnie. Ale to XL (tak dla porządku).

Odnośnik do komentarza

Z chęcią ją przygarnę. Nie wiem kiedy będę miał w tygodniu wolne, raczej popołudnie od 17. Dam znać na PW :( Ta XL-ka faktycznie taka wielka ? Ja od lutego zgubiłem 22 kg i zacząłem gubić się w moich rozmiarach :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A to mnie zaskoczyłeś ?

Chętnie przymierzę. jestem dzisiaj wolny, masz czas ??

Jasne, czekam 91-4281924 begin_of_the_skype_highlighting              91-4281924      end_of_the_skype_highlighting lub 607-710302

Retry 8b-5

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z Mielna - odwiedziłem Damiana. "Zarobiony" biedaczysko - jak to w sezonie. Mój nowy "skuter" zrobił chyba całkiem dobre wrażenie  :lol:  !happybth .

A no zrobił,zrobił. Ereczka jest naprawdę ładna :D .

Trochę spóżnione ale dzięki Marku że mnie odwiedziłeś i zapraszam w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja też mam swoją kamizelkę. Dzięki dla Marka za miłą rozmowę !YES

!scooter :lol:

Czyli moja nadal nabiera wartości...

Odnośnik do komentarza

M-ka już jest dobra, a jak sam Marek zauważył kurtkę mam też za dużą, więc tym bardziej XL odpadła by. Jakby XL- byłaby za duża, to i tak zamawiałbym nową, a wyszło jak wyszło.

To co, widzimy się w Bornem ? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To co, widzimy się w Bornem ? :lol:

Być może przyjadę autem z rodzinką - moja żona przywozi swojego chrześniaka i w ramach rozrywki prawdopodobnie zrobimy skok. :D

Odnośnik do komentarza

tez bylem w bornym :lol: nawet skoczylem na bangi z 60 metrow !scooter jak ktos nie probowal to zdecydowanie polecam nic takiej adrenaliny nie zapewni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro jadę do Bornego 2oo !scooter O 11.00 wyjeżdżam ze Szczecina - z żoną i jej chrześniakiem.

Jak ktoś będzie, to niech się ujawni, chociaż se ręce uściśniemy :). Mój telefon nie jest tajny: 609 039 228.

Odnośnik do komentarza
U mnie zmiana planu jadę z żoną !scooter w sobotę rano do Osiecznej obok Leszna, na małe spotkanko klubowe :)

No to się zobaczymy w niedzielę ruszamy z Bobasem około 9.00

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bob, dzieki za miłe spotkanko! !piwko Krótkie ale przyjemne. No i Sent do nas na chwilę dołączył.

Teraz znamy swoje gęby !OK , to łatwiej będzie rozmawiać na forum, a i może jakieś spotkanko wypali?

Marek, dobrze się bawiłeś? Co to za małe klubowe?

Odnośnik do komentarza

No i ja wróciłem cały i zdrów :D !scooter

Tankodrom super !OKK Przejechałem się T-54, odczucia super, myślałem, że czołg jest bardzo twardy, że trzęsie, Nie !! W pewnym momencie 55 km/h tam lecieliśmy.

Miło było się spotkać whist

Doszedłem do wniosku, że Borne to takie wesołe miasteczko dla dużych chłopców !TAZ

Kilka fotek z Bornego Sulinowa (Picasa niszczy mi zdjęcia, bo nominalnie mają ok. 3 MB, a po obróbce Picasy 138 KB :angry: , pionowe kadry lepiej powiększać :D )

Borne Sulinowo

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, dobrze się bawiłeś? Co to za małe klubowe?

osieczna.jpg

Zabawa jak zwykle super !OKK tańce do drugiej w nocy, szkoda że musieliśmy wrócić w niedzielę, oni zostali do środy, na zdjęciu brakuje Robsona, miał inną koszulkę i się źle komponował z całością. :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...