Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień czas zacząć Zach-Pom


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Artur !OKK już jeździ?

Sent widziałem dzisiaj ciebie około 20.30 na Słonecznym jechałeś do miasta

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    21

  • Sent

    21

  • bilety

    9

  • Bob

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Bylismy z Lisem w niedziele w Szczecinie ale nikogo nie spotkalismy,podjechalismy tez na zlot do kluczewa,fajna imprezai tam spotkalismy Dyziolota z jego maszyna :)

Aprilia podobna do :) Artura stoi na allegro

Odnośnik do komentarza
Sent widziałem dzisiaj ciebie około 20.30 na Słonecznym jechałeś do miasta

Ano zgadza się :o Raczej z jazdą nie miało nic wspólnego !YES Bo 200 km zrobiłem w 2:05 h ... Ale ta kamizelka, w której jechałem powoduje, że 4oo poddają się bez walki. Choć ten Sprinter właśnie przez Słoneczne mocno mnie naciskał :lol:

A motór jest Artura, poznaję m.in po deflektorze, roczniku...

A Bilety miałeś dzisiaj gościa ok. 17 ?? Bo pod Biedronką koło Leroy Merlin stała Majesty 400 (czarna z brązową kanapą i rej. ZS). Przyznałem się do jazdy Burgmanem, po czym spotkałem się z miłym uśmiechem :o

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Sent widziałem dzisiaj ciebie około 20.30 na Słonecznym jechałeś do miasta

Ano zgadza się :o Raczej z jazdą nie miało nic wspólnego !YES Bo 200 km zrobiłem w 2:05 h ... Ale ta kamizelka, w której jechałem powoduje, że 4oo poddają się bez walki. Choć ten Sprinter właśnie przez Słoneczne mocno mnie naciskał :lol:

A motór jest Artura, poznaję m.in po deflektorze, roczniku...

A Bilety miałeś dzisiaj gościa ok. 17 ?? Bo pod Biedronką koło Leroy Merlin stała Majesty 400 (czarna z brązową kanapą i rej. ZS). Przyznałem się do jazdy Burgmanem, po czym spotkałem się z miłym uśmiechem :o

Majesty to Arka mojego dalekiego sąsiada. Co do aprilki to widzę że Artur się już zdecydował na coś innego.

Bob szkoda że nie zadzwoniłeś przecież masz mój numer.

My w sobotę jedziemy na Wolin po oglądać Wikingów jak walczą :P

Odnośnik do komentarza
My w sobotę jedziemy na Wolin po oglądać Wikingów jak walczą :P

Póki co jeździ po mieście !OKK Jechał tak szybko, że mnie nie zauważył. 11:30 koło Gontynki :P Zamykałeś kask więc rozumiem :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
My w sobotę jedziemy na Wolin po oglądać Wikingów jak walczą :D

Zamykałeś kask więc rozumiem whist

Przepraszam jakoś nie zauważyłem, już wróciliśmy trochę nas zlało w drodze powrotnej ale i tak było SUPER :D

Odnośnik do komentarza

A słyszeliście, że 13 w piątek whist Sidney Polak występuje w Darłówku? Może "pokibicujemy" koledze?

Koncert o 20.00 - mogę zaproponować "substytut" noclegu, czyli podłogę w salce (dach nad głową) + węzeł sanitarny (WC, umywalka, prysznic). Albo powierzchnię trawiastą pod namiot. To jak? przybywacie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

(...)

A motór jest Artura, poznaję m.in po deflektorze, roczniku...

(...)

Co do aprilki to widzę że Artur się już zdecydował na coś innego.

:D

Jeszcze się nie zdecydował... Już prawie wie, ale musi zrobić dodatkowe badania ;) Na razie pracuję nad koncepcją. Wyłoniłem trzech finalistów :blink: .

A słyszeliście, że 13 w piątek smile.gif Sidney Polak występuje w Darłówku? Może "pokibicujemy" koledze?

Koncert o 20.00 - mogę zaproponować "substytut" noclegu, czyli podłogę w salce (dach nad głową) + węzeł sanitarny (WC, umywalka, prysznic). Albo powierzchnię trawiastą pod namiot. To jak? przybywacie?

Właśnie wracam z urlopu do roboty. W zależności od tego, jaki będzie klimat po urlopie :DwhistB)whistwhist przyjadę, albo nie. Ale chęci są - planowałem na weekend krótki wyskok nad morze z noclegiem (tzn. przyjazd w piątek, nocleg i w sobotę "objazdówka"), ale myślałem o wyspie Wolin. Tak więc - jeśli przyjadę - chętnie skorzystam z podłogi w salce :)

Odnośnik do komentarza
Na razie pracuję nad koncepcją. Wyłoniłem trzech finalistów :blink: .

No nie trzymaj nas w niepewności :) Podaj 3 konkurentów :D

Ja np. wiem, że dni Burgmana będą u mnie policzone, jeśli ZUT mi zapłaci whist

I ja też mam 3 konkurentów: duży SW, F 650 CS (tylko w tej wersji :D ) i ST 1100 ;)

I sam teraz nie wiem: pakowność SW i znów skuter, wygląd i kolejny etap mocy F 650 czy od razu docelowe moto, czy wielki krążownik do wypraw B)

A jeśli nie zapłaci to przedłużam z Burgmanem kontrakt na rok i wtedy nastąpi zmiana whist

A co do koncertu, ja raczej odpadam. Pracuję przy wymianie pionów w budynku i ludzie sobie ustalają kiedy w ich mieszkaniu ma być wymieniony. Tak jak w środę co mnie bilety widział, skończyłem o 15:30 i do domu, zjeść, umyć się i na 17:30 pędzić 100 km - zalatywało szaleństwem :) Jak będę miał może wolne i pogoda będzie w miarę znośna to chętnie z Burkiem posłuchamy piosenki Skuter whist

Odnośnik do komentarza

sent jak nie jestes zdecydowany to wpadnij do kamienia przejedziesz sie honda to ci troche rozjasni sytuacje. powiem ci ze roznica pomiedzy burgim 400 a sw600 jest spora jesli chodzi o silnik i jego osiagi

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
sent jak nie jestes zdecydowany to wpadnij do kamienia przejedziesz sie honda to ci troche rozjasni sytuacje. powiem ci ze roznica pomiedzy burgim 400 a sw600 jest spora jesli chodzi o silnik i jego osiagi

Masz bliżej podjedz do mnie do pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No nie trzymaj nas w niepewności  :blink: Podaj 3 konkurentów  :D

whist Nowy Kymco Xciting 500, Honda SW-T400, Honda Deauville 700 :D

Burgmany mi się nie podobają (sorry whist ), Majesty - średnio. Nie jestem też pewien, czy chcę motocykl...

Trochę mnie martwi, że najbliższa autoryzowana stacja obsługi Hondy jest w Poznaniu i w Toruniu (jest w Pasewalk ;) ).

Dam sobie trochę czasu na przemyślenie. Zwłaszcza, że teraz wracam do pracy po urlopie... whist

Odnośnik do komentarza
:blink: Nowy Kymco Xciting 500, Honda SW-T400, Honda Deauville 700 whist

whist Też miałem dylemat i też Deauville'ka miała zamieszkać w garażu. A wyszła BeeMKa whist. Życzę owocnych rozmyślań, udanego zakupy i frajdy z ujeżdżania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:blink: Nowy Kymco Xciting 500, Honda SW-T400, Honda Deauville 700 whist

whist Też miałem dylemat i też Deauville'ka miała zamieszkać w garażu. A wyszła BeeMKa :D. Życzę owocnych rozmyślań, udanego zakupy i frajdy z ujeżdżania.

Ooo, to tym bardziej muszę jakoś dać radę z najbliższym piątkiem! whist Choć zbierają się czarne chmury, bo właśnie w piątek mój syn wraca z obozu i tylko ja (jak się okazało) jestem w stanie go odebrać... ;):D

Odnośnik do komentarza

Dzieki, za propozycje jazd testowych. Nie chce sie nakrecac, czekam na ZUT, pozniej to i owszem. Deauville mnie tez kreci, ale przy moich gabarytach to raczej jest mala. Wizualnie zauroczylem sie BMW F650 CS ... ST 1100 gabarytowo... Nie wiem czy chce dalej skuter... Moze to za wczesne plany. Wybiera sie ktos do Zlocienca na zlot oprocz gospodarzy?? :P

Odnośnik do komentarza
To cos mi umknelo albo nic nie wspomniales eMKa-beeMK :P;)

Wspomniałem w "mam mam zakupiłem", czyli chwalipiętni :D;).

Tak, teraz dosiadam srebrzystego eRTeka, a dokładniej R 1150 RT. Wiem, że eMKa nie na skuterze to "be eMKa" :P ale cóż począć...

Chciałem spróbować jak się lata biegowcem no i wybrałem sprzęt stworzony do turystyki, którym jeszcze da się przejechać w zatłoczonych miastach.

Owszem, jest mniej poręczny od Majeczki, ale na trasie... daje poznać prawdę o swoim przeznaczeniu.

Przejechałem nim dopiero 2k km, trochę za Majeczką tęskno ale coraz lepiej poznaję zalety beemki i jazda nią sprawia mi coraz więcej radochy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To cos mi umknelo albo nic nie wspomniales eMKa-beeMK :D  :P

Wspomniałem w "mam mam zakupiłem", czyli chwalipiętni :P;).

Tak, teraz dosiadam srebrzystego eRTeka, a dokładniej R 1150 RT. Wiem, że eMKa nie na skuterze to "be eMKa" ;) ale cóż począć...

Chciałem spróbować jak się lata biegowcem no i wybrałem sprzęt stworzony do turystyki, którym jeszcze da się przejechać w zatłoczonych miastach.

Owszem, jest mniej poręczny od Majeczki, ale na trasie... daje poznać prawdę o swoim przeznaczeniu.

Przejechałem nim dopiero 2k km, trochę za Majeczką tęskno ale coraz lepiej poznaję zalety beemki i jazda nią sprawia mi coraz więcej radochy.

Piękny motur... Też o takim myslałem ;)

eMKa, właśnie biegi to mój największy problem wpływający na wybór: od prawie trzech lat jeżdżę samochodem z automatyczną skrzynią, teraz skuter. No odzwyczaiłem się od "heblowania"! !walkm Da się z powrotem przyzwyczaić? Zwłaszcza w kontekście spokojnej jazdy. To jest dodatkowy element, na którym trzeba się koncentrować, a ja mam ochotę koncentrować się na spokojnej jeździe! !wchair

Odnośnik do komentarza

Z biegami nie ma żadnego problemu, nie wymagają jakiejś nadzwyczajnej koncentracji. Pewnie że bez wachlowania jest wygodniej, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia. Mnie to nie przeszkadza. <_<

Właśnie wróciłem z Mielna - odwiedziłem Damiana. "Zarobiony" biedaczysko - jak to w sezonie. Mój nowy "skuter" zrobił chyba całkiem dobre wrażenie <_< !yeah .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z innej beczki: czy ktoś z Was wybiera się do Warki za dwa tygodnie? Mówię o "zakończeniu wakacji z Burgmanią".

Odnośnik do komentarza

Jak już to pojadę na zlot do Złocieńca...

Dzisiaj przewodzi mi przez cały dzień hasło: Burgman ;)

2 razy w Szczecinie spotkany czarny 650 (ale tablicy nie widziałem), a popołudniu paszcza mojego się zepsuła... Pręcik od zawiasu klapki paliwa się złamał (plastikowy był) :D Ale ze starego śrubokręta jest zrobiona nowa i to Chrom - Vanadium :P Przy okazji wymiana wszystkich filtrów ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...