Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Wakacji Skuterowych Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    19

  • Gumisiek

    11

  • Worlan

    10

  • DIAMANDA2002

    9

My juz z powrotem :D

Dziekujemy za kolejny fajny wyjazd i wspolne chwile :P

Dzisiaj sie okazalo, jak wielu z nas ma niezrealizowane marzenie z dziecinstwa, czyli jak "Orzech zostal strazakiem" - sie dzialo!!! :(:D:(

Bezpiecznego powrotu dla wszystkich :)

Pozdrawiamy,

Ysabel i Macek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Byłem.

[ i tu powinienem zakończyć wpis :) ]

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich uczestników za wspólnie spędzony czas.

Odnośnik do komentarza

Ja też w domq . Ludzika kto nie był nie wie co stracił :D . Takie powinny być wszystkie Nasze spotkania . Niezapomniane wrażenia . Dzięki za wspólny powrót Uciętej , Smokowi , Bryhowi oraz Michalowi .

Do następnego spotkania na którym obowiązkowo się stawię .

P.S. Prosze nie wstawiać wszystkich fotek na forum :(:(

Odnośnik do komentarza

Ja odprowadziłem Grzesia i też już dotarłem do domu.

Dzięki wszystkim świetną imprezkę. Cieszę się, że w ostatniej chwili zdecydowałem sie do Was dołączyć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Glub... wiem ze zazdrościsz.... :lol:

Ale żeby się tak czepiać ?????

Te błędy to wynik zmęczenia pyszną zabawą i atmosferą, dobrą muzą i piękną pogodą oraz widokiem przepięknych kobiet oraz wspaniałych skutów !!!!!!!!!

jea !!!! No i co ????

Odnośnik do komentarza

Ja też już w domku, tylko zdążyłem wjechać do garażu, i walnęło żabami :lol: istne oberwanie chmury :) Bardzo dziękuję wszystkim za miło spędzone chwile, organizatorom, za imprezę! I Martesowi za gościnę :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie ! Musimy to koniecznie powtórzyć :)

Odnośnik do komentarza

My dotarliśmy do domku koło 14 -tej. Po drodze kilka razy było oberwanie chmury. Wielkie dzięki za spotkanie i miłe towarzystwo. Czeka,my na następną okazje do wspólnej zabawy :lol:

Odnośnik do komentarza
Glub... wiem ze zazdrościsz.... :lol:

Ale żeby się tak czepiać ?????

Te błędy to wynik zmęczenia pyszną zabawą i atmosferą, dobrą muzą i piękną pogodą oraz widokiem przepięknych kobiet oraz wspaniałych skutów !!!!!!!!!

jea !!!! No i co ????

a moje zdrowie ktoś wypił?

Odnośnik do komentarza

:lol: Jesteśmy już w domku. Dziękujemy za miłe spotkanie w super towarzystwie !!!

Kto nie był niech żałuje.... :) , mnóstwo wrażeń jak zawsze. Pozdrawiamy Gosia i Kordian.

Odnośnik do komentarza

No i my też dotarlismy do domku i również dziękujemy za miłe towarzystwo i super zabawę i w ogóle :)

Ps. Po trasie słońce, deszcz, wiatr i tak w kółko ale młody twardy na plecaczka całą drogę :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za wspaniały weekend w szacownym gronie.

A tu zamieszczam 2 filmiki (kodeki XVID/MP3) na chomiku.

Warka ZWS NADUŚ

Może admini zechcą przenieść je do zasobów portalu, żeby łatwiej można było pobrać, tzn bez logowania na chomikuj.

Tu są do obejrzenia bezpośrednio:

Na rynku

(Strażaków zaraz dodam)

A tu fotki jakie zrobiłem:

Album w fotosiku NADUŚ

pzdr

Odnośnik do komentarza

I my dotarliśmy do domu, dzięki wszystkim za jak zwyle świetną zabawę oraz towarzystwo i do kolejnego spotkania z niektórymi (jak wszystko się dobrze ułoży) już w październiku :)

P.s. Dzięki Dziadek za użyczenie daszka do namiotu inaczej mógłbym pływać :):lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...