Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Wakacji Skuterowych Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

A czy jest możliwość właśnie "pojawienia się" i wspólnego pokręcenia się na paradach, itp... bez wpisywania się na listę.

Mam w sumie bliziutko i chętnie wpadłbym na kila godzin.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    19

  • Gumisiek

    11

  • Worlan

    10

  • DIAMANDA2002

    9

  • Klubowicze

Niestety, dla mnie za daleko ;) Ale że Świnoujścia wszędzie jest daleko niestety...

Odnośnik do komentarza

Ja niestety znowu w tym terminie mam wesele !NOT

Przekonuję żonkę żeby w tym czasie być w Warce, ale jeśli zdecyduje się na wesele, to będę musiał z nią pójść :(

Widzę że ona się waha i jest jakaś szansa :D

Jednak odpowiem bliżej 15go whist

Nie chcę naciskać ;)

Żeby nie było że mi zależy whist

Jeśli jednak nie wypali, to będę jak zwykle w piątek do wieczora

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Ja niestety znowu w tym terminie mam wesele :P

Marcvs haha jakoś mam wrażenie, że terminy "Twoich" wesel są ustalane według kalendarza zlotowego Burgmanii !OK :) !YES W czerwcu też tak było !OKK :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o wpisanie mnie na listę zakończenia Burgmani 2010 Doktorek, przelew dokonam w tygodniu, może jutro, pozdrawiam !OKK :)

Odnośnik do komentarza
Ja niestety znowu w tym terminie mam wesele !OKK

Marcvs haha jakoś mam wrażenie, że terminy "Twoich" wesel są ustalane według kalendarza zlotowego Burgmanii ;):P:D W czerwcu też tak było whist;)

Wszystkim mówiłem że nie wiem jak to będzie z zakończeniem wakacji, bo w sierpniu mam wesele :lol:

Jednak mimo najśmielszych przypuszczeń, nie mogłem wiedzieć że wybiorą właśnie ten weekend na wesele :(

Myślałem że przyjadę do was chociaż na 1,5 dniówki, ale z tego co widzę, będzie to tylko piątek !OKK i to do jakiejś 18tej

Jedno jest pewne !YES

Jak już wszyscy się pożenią, to w przyszłym roku będę miał spokój !w00t

Pozdrawiam !OKK

Odnośnik do komentarza

Marynarz, ty to coś ściemniasz - w każdym zakładzie pracy można dogadać się z kolegami i zamienić się dniem z kimś innym, co ma wolne - no chyba, że jesteś niezastąpiony :unsure:

Odnośnik do komentarza

Zgłaszam swój pierwszy udział :unsure:

Przyjaciele może ktoś jedzie z Warszawy , chcętnie się przyłącze . Oczywiście jak można :-))

Prosimy o korzystanie z opcji "edytuj" i nie pisanie posta pod postem.

Posty łączę.

Administracja

Odnośnik do komentarza
Przelew zrobiony, czyli już jestem pełnoprawnym uczestnikiem tego spotkania.  :)  :blink:

Ja też już zrobiłem kilka dni temu, teraz czekam na czerwony napis i tak samo się poczuję :) no ale na razie trafiłem na listę :unsure:

Odnośnik do komentarza
Gość Davenport

WOW! Nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że skuteromaniacy są tak dobrze zorganizowani! Gratuluję organizacji zlotu. Zapewne skuszę się na następny, w przyszłym roku, bo po 1 dopiero co zaczęłam swoją przygodę z 2 kółkami i jeszcze nikogo nie znam, a po 2 pewnie wtedy będę zmuszona pracować i to w Gdańsku :) Anyway udanej imprezy życzę ! :)

Odnośnik do komentarza

Chodze po domu i co chwile sprawdzam

-konto w banku (powinno starczyć),

-skuter czy odpala (odpala),

-pogode za oknem (deszcz),

-optymalne trasy na mapie (+/- 500km),

i mam mętlik w głowie. Fajna by była wycieczka 50ccm, ale troche się boje.

Mam większą schize niż zimą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
WOW! Nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że skuteromaniacy są tak dobrze zorganizowani! Gratuluję organizacji zlotu. Zapewne skuszę się na następny, w przyszłym roku, bo po 1 dopiero co zaczęłam swoją przygodę z 2 kółkami i jeszcze nikogo nie znam, a po 2 pewnie wtedy będę zmuszona pracować i to w Gdańsku :P Anyway udanej imprezy życzę ! :P

Poznać nas to żaden problem :P co czwartek spotykamy się w C66 o godz. 19:00 na Powstanców Śląskich TUTAJ więcej informacji. A jeśli praca no to siła wyższa !OKK .

Odnośnik do komentarza

Kolego , zawsze sie spotykacie w C66 na Powstańców ? Jestem nowy więc dopiero się zaczynam oriętować . Czy w przyszły czwartek też się spotykamy ? !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kolego , zawsze sie spotykacie w C66 na Powstańców ? Jestem nowy więc dopiero się zaczynam oriętować . Czy w przyszły czwartek też się spotykamy ? :P

Tylko Pamiętaj o zatankowaniu skutera przed spotkaniem do pełna , bo nasze wycieczki krajoznawczo - kolacyjne są coraz dłuższe . :P

@Davenport - Jak Przyjedziesz na cotygodniowy spot Naduś to Poznasz wszystkich Warszawiaków i nie tylko . A wtedy może Spróbujesz pojechać z nami do Warki gdzie jest zarąbiście . !OKK

Odnośnik do komentarza
WOW! Nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że skuteromaniacy są tak dobrze zorganizowani! Gratuluję organizacji zlotu. Zapewne skuszę się na następny, w przyszłym roku, bo po 1 dopiero co zaczęłam swoją przygodę z 2 kółkami i jeszcze nikogo nie znam, a po 2 pewnie wtedy będę zmuszona pracować i to w Gdańsku ;) Anyway udanej imprezy życzę ! :blink:

Hmmm . Toć my normalne ludzie som . Nie widzę problemu . Praca nie zając i nie ucieknie . :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...