Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zakończenie Wakacji Skuterowych Burgmanii


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

no to przelew zrobiony. Proszę o dopisanie mnie i Karo-linki do listy.

malutka ta lista narazie ale i tak fajnie będzie zobaczyć tych co są już na liście. zapraszam wpisywać sie i na zabawę bo to ostatnie okazje by spotkać się w większaj grupie :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 243
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    19

  • Gumisiek

    11

  • Worlan

    10

  • DIAMANDA2002

    9

  • Klubowicze

Zgłaszam się i proszę o zarejestrowanie mojego uczestnictwa. Przelew zrobiony Takiej imprezy ominąć nie można. Dziś kupiłem nowego Burgmana za dwa dni rozpocznę docieranie i dotartym chyba do Warki dolecę.

DO zobaczenia.

DZIADEK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Dziś kupiłem nowego Burgmana

Gratulacje, niech dzielnie i bezawaryjnie służy i

daje mnóstwo radości jeźdźcowi :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dziś kupiłem nowego Burgmana za dwa dni rozpocznę docieranie i dotartym chyba do Warki dolecę.

DO zobaczenia.

DZIADEK

Gratulacje i do zobaczenia w Warce :lol:

Odnośnik do komentarza

Dziadek- Panie Janie Wielkie gratulacje ale mnie Pan zaskoczył taką nowiną. ;)

Pana radość jest moją radością , życzę bezpiecznego i zawsze bezawaryjnego powrotu do domeczku.

PS. Pozdrowienia z Vrbov na Słowacji

:lol:

Odnośnik do komentarza

Termin potwierdzony w pracy, boss się zgadza, przelew poszedł ;):)

p.s.

Panie Janie - szerokości i przyczepności na nowym sprzęcie. Do zobaczenia w Warce! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak miło mnie, czytając ostatnie wpisy: że koledzy podzielają moją radość a jednocześnie obiecuje że przyczepność będę starał się utrzymać jak najdłużej a przynajmniej dopóki utrzymuje równowagę na dwóch kołach

DO zobaczenia i pogadania.

DZIADEK.

Odnośnik do komentarza
Zgłaszam się i proszę o zarejestrowanie mojego uczestnictwa. Przelew zrobiony Takiej imprezy ominąć nie można.

Dziadek, ale tym razem nie będzie telewizji, więc z "gwiazdorzenia" nici !OKK !OKK

Oczywiście gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Panie Janie gratuluję nowego nabytku ;) i życzę bezpiecznej jazdy oraz do zobaczenia wkrótce na zlocie !V

P.s. A ten specyfik który od Pana otrzymałe na zlocie świetnie się sprawdził, dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

A ja z Agatką dzisiaj jadę po Vespę GT !V

Jak tylko kupię to chyba od razu się upiję !piwko :)

te które oglądałem , to same kible :)

pocieszam się tym, że jeśli tylko uda mi się kupić dobry egzemplarz to może całą familiadą odwiedzimy was na dwa sprzęty !YES

Bo o pozostaniu na cały czas imprezy, nie ma co marzyć :P

Pozdrawiam !OKK

I do zobaczenia :lol:

Vespa nie kupiona ;)

Ani ta ani następna

Same kible :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Zgłaszam się i proszę o zarejestrowanie mojego uczestnictwa. Przelew zrobiony Takiej imprezy ominąć nie można. Dziś kupiłem nowego Burgmana za dwa dni rozpocznę docieranie i dotartym chyba do Warki dolecę.

DO zobaczenia.

DZIADEK

Wielkie gratulacje. Dziadek niech :) Cię wozi zawsze bezpiecznie. Mam nadzieję do zobaczyska w Warce.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Sorki ale nie mogę przyjechać gdyż chciałbym wyjechać w góry, mam taką nadzieję że dostanę wolne i uda mi się wyjechać pod Zakopca na wymyślony przez nas długi weekend z córeczką czyli rodzinnie, jednakże jeśli wcześnie wyjedziemy wracając w niedzielę do domu to zmienię kierunek i pojadę siódemką do Warki aby spotkać się z co niektórymi wytrwałymi uczestnikami !scooter .

Pozdrawiam. Siemik

Chciałbym zaznaczyć że preferuję wszystkie zdjęcia na forum prócz tych których autor nie chciał by umieścić z różnych własnych względów !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałbym zaznaczyć że preferuję wszystkie zdjęcia na forum prócz tych których autor nie chciał by umieścić z różnych własnych względów  !OKK .

Zbieram zamówienia na koszulki z okazji zakończenia wakacji skuterowych !OK !scooter

Wzór:

77609_d.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Aktualizacja w liście wpłat naniesiona !bicz

Myślę, że powoli trzeba zacząć myśleć kto z kim, w jakim teamie będzie w piłkarzykach :D:)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Z przykrością muszę poprosić o skreślenie mnie z listy. Niestety obowiązki służbowe. Życzę udanej (jak zwykle) zabawy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałbym zaznaczyć że preferuję wszystkie zdjęcia na forum prócz tych których autor nie chciał by umieścić z różnych własnych względów  :D .

Zbieram zamówienia na koszulki z okazji zakończenia wakacji skuterowych :lol:whist

Wzór:

77609_d.jpg

:D Proszę o dwie z dopiskiem "Nie dotyczy Siemika" rozmiar M i L .

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Panowie, to były jaja. Nie będzie koszulek.

Motto spotkania to:

Nieważne, czy nago czy w galotach, wszystko ma być utrwalone na fotach. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

Motto spotkania to:

Nieważne, czy nago czy w galotach, wszystko ma być utrwalone na fotach.  whist

Mam nadzieję , że co niektórzy zrobią więcej fotek niż na Burgmanii to może i ja się na którąś załapię . :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...