Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC


DIZEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

A my czekamy na laczki , lada chwila powinny dotrzec .

Właściwie to moja oponka jeszcze całkiem dobra  :angry:  :lol:  :lol:

Z tego co wiem laczki są już dostarczone....teraz tylko wymiana i wyważenie..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    12

  • upiór

    9

  • Bobas

    7

  • krzys-68

    7

Top użytkownicy w tym temacie

no to mam propozycje żeby sprawdzić czy te nowe opony dobrze się trzymają drogi zapraszam kto może do mnie do domu sobota ok 15 tej czekam nie wykluczony gril płyny ustrojowe

Odnośnik do komentarza

No to zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami ja pozwolę se stawić się na spotkanie. Mam wolne ( nie tak do końca ale wolne), okazja doskonała. Nic tylko przybywać.

Odnośnik do komentarza

Witam !YES . No i popadało :lol: teraz można walic ;) .

Orcio z tym grillem to trafiłeś :D !bicz , pogoda na jutro mało zachęcająca na śmiganie , jeszcze ZACNA zmoknie !bicz . W Kowalewie o koło 18 pogoda była burzowa , ale waliło whist jak w Toruniu na poligonie ;) . Czas pokaże .

Odnośnik do komentarza

No niestety ...pada...

i z grila nici ...

ale co sie odwlecze to nie uciecze !scooter

sami przyznacie ze deszcz potrzebny

a i może powietrze sie trochę zmieni

i będzie można w końcu oddychać

do miłego ....

Odnośnik do komentarza

No właśnie fajną imprezkę szlag trafił. Już miałem jechać do CG a tu lujneło z nieba. Okazało się , potem, że aż 4 godziny były bez deszczu, ale kto to wiedział ? Teraz jestem już w pracy i pada więc niech se leje do rana. Nie zależy mi !scooter Jeszcze będą okazje.

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Faktem jest jak pisała Kasia że wody nam brakowało , ale jak się rozpadało to znowu końca nie widac , i tylko narobi kłopotu , jak to widac w Wielkopolsce ;) .

Orcio szkoda ale nic się nie martw za tydzień też jest sobota ;) . Tak więc może oczywiście za Kolegi zgodą możemy te go grilla odprawic 31 Lipca w sobotę , przecież mamy wolny kraj !tut , a i pogoda mam nadzieję się poprawi bo od czwartku zapowiadają lato !ying . No a jest parę tematów do porozmawiania . Bo właśnie najbardziej interesują mnie te nowe laczki ;):P;) , bo jakoś nie wiem czy długo wytrzymają ;):lol:;) hi hi .

P.S

No a tak na serio urlop mi się kończy i czas wracac do pracy , tym co zaczynają dopiero wolne życzę takiego upału jak ja miałem , lato latem ale ten skwar to wcale nie jest taki dobry ;) , szczególnie dla ;) . Pozdrawiam !tut .

Odnośnik do komentarza

Gril nie zając jezcze bedzie okazja zeby opic te nowe oponki i SW 650 Interstate co prawda to silnik już na czynniki pierwsze rozebrany ale rama jeszcze w komlecie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Troszkę kręci mi się w życiu ale nic złego.Do Warki napisałem że może pojadę ale na 100% nie jestem pewny.Najbliższy wyjazd na !happybth to wyjazd do Kwatery /gościa z krótkim wąsikiem/ . Później będę myślał co będzie dalej.

Pozdrawiam.Siemik

Odnośnik do komentarza

No to dzisiaj był "popis" pogody

rano jechałam w ulewie do pracy i niunia jakoś to

przeżyła gorzej było ze mną :lol:

kierowcy puszek w ogóle nie zwracaja

uwagi na tego obok ....

dostałam z takich kałuż ze hej

ale dałam rade i "kondon" przeciwdeszczowy sie sprawdził

oprócz bucików i rękawiczek miałam mokre tylko nogawki

pozdrowionka

to kiedy śmigamy?gdzieś?

Odnośnik do komentarza

No w temacie podróżowania to właśnie szykuję się do wyjazdu do Giżycka na zlot V-Boyen. Będziemy też w Mamerkach wiec może spotkamy BURGMANIĘ. Pogoda się klaruje wiec po powrocie z mazur zacznę myśleć o kolejnym weekendzie. Zamierzam polecieć na 1 Atomowy zlot do Krąpiewa. To kawałek za Koronowem. Z Bydzi to co niektórzy mają rzut dzidą.

Odnośnik do komentarza

Siemka

Podobno pogoda ma się poprawić !tut

Kaśka masz rację , kierowcy puszek malo widzą , a w deszczu to normalnie zaćma.... ;)

A co do małego wypadu , mamy wolny termin 07 . o8 lub 08.08 ;)

Odnośnik do komentarza

Ten Gość mnie wq...ia. I nie abym mu zazdrościł tej Stegny.

Udanego jak zwykle wypoczynku. J.D. !bicz !OKK ;)

P.S. Marzenka tylko nie zmuszaj Tomeczka do spacerów bo się chłopina przesili. !scooter !wchair !piwko

Odnośnik do komentarza

P.S. Marzenka tylko nie zmuszaj Tomeczka do spacerów bo się chłopina przesili. !scooter !wchair !piwko

Powiem tak !OKK odpoczywam i jestem z tego dumny jest fajnie wypiję wasze zdrowie !bicz

Odnośnik do komentarza

Nie dość żeś wredny to jeszcze złośliwy.

I oby Marzenka zabrała Cię na spacer promenadą na ciuchy.

Złośliwy J.D. !scooter !wchair

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Okres wakacyjny najwyraźniej wpływa na obecność forumową !piwko .Przyznam się że pogoda przez ostatnie tygodnie miała duży wpływ na moją osobę.

Przy wysokich temperaturach nie chciało mi się nawet jeździć !happybth !happybth !piwko .Teraz pogoda doszła do normalności i naszła mnie ochota na przejażdżkę.

Jutro mam wolne a dzisiaj podłączyłem akumulator do !happybth , który ładował się od powrotu z Grunwaldu w sypialni pod łóżkiem !czary .Jeśli ktoś ma ochotę pojeździć w poniedziałek i nie koniecznie w urlopie jak co niektórzy !happybth odpoczywający nad morzem !OKK to bardzo chętnie zapraszam w moje skromne strony.Coś tam się zawsze wymyśli !OKK .

Odnośnik do komentarza

Jacek jak znam Tomka to na 100 % namierzy jakiś odpowiedni sklepik dla siebie !happybth .

A ty z Malborka śmigaj do woli bo sezon w pełni , ja niestety jutro rano do pracy i zanosi się na 24 godziny !happybth .

P.S

Dwa urlopy dla prezesa , musowo jakąś poprawkę do sejmu zapodac jak to jest możliwe !piwko . Marzenka na pewno Cię pilnuje , wątpliwa sprawa !happybth !piwko .

Pozdrawiam serdecznie !happybth .

Odnośnik do komentarza

Kto ma ochotę na jakiś mały wyjazd jak pogoda się wyklaruje ?

Myślałem, żeby śmignąć do Jacka Danielsa.

Wyjazd w piątek rano-powrót w niedzielę.

Czy są jacyś chętni, bo się sezon niebawem skończy, a my........... nic !piwko

No albo do Warki pojedźmy na zakończenie wakacji !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...