Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC


DIZEL

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsze jest odwodnienie :)

i namawia na :P a że słaby mam charakter to pewno muuuuu uda się :P ach ta słaba wola :)

tak tak,pan doktor kazał przytakiwać i codziennie min 2l plynów przyjmować :)

a że dohtorów(pisowania zamierzona) było kilka ;)

Ja powiem że przy tych upalach jazda na 2oo wcale nie jest taka przyjemna <_<

moment zatrzymania i ...

plywam :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    12

  • upiór

    9

  • Bobas

    7

  • krzys-68

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Jest tak gorąco, że śmigam na Burgim w klapkach i krótkich spodenkach. Może to niezbyt bezpieczny pomysł, ale to pogoda mnie........ :lol:whist

Odnośnik do komentarza

Bobas nie jesteś sam :lol:

zaczęłam tez jeździć bez kurtki

bo w niej nie da sie wytrzymac

ale buty i jensy motocyklowe

no i letnie rękawiczki mam whist

Odnośnik do komentarza

Oj ... Ja wiem ,że to jest przyjemne , ale lepiej się troszke przegrzać . Chociaż mnie tez korci ,żeby zwalic kurtkę ;) , ale twardym trzeba byc nie mientkim whist;):lol:

Odnośnik do komentarza

Pogoda, rewelka :lol: a Wy tylko narzekacie ;)

Fakt, że słabo wchodzi, whist ale wystarczy wrzucić dwie kostki lodu i jest bajecznie :)

Edyt Znam się na tym ;) mam pewne doświadczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Pogoda, rewelka :lol: a Wy tylko narzekacie ;)

Fakt, że słabo wchodzi, ;) ale wystarczy wrzucić dwie kostki lodu i jest bajecznie :)

Edyt Znam się na tym ;) mam pewne doświadczenie :)

No i jeszcze w baseniku , oj jak dobrze wchodzi..... ;)whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ostatnio przez kilka dni pojeździłem na biegowcu i przyznam się że nie jestem pewny co jest bardziej niebezpieczne czy jazda w przylegających do ciała ubraniach przy okazji krępując ruchy co ma wpływ na koordynację ruchową i trzeźwe myślenie w temperaturze 35 stopni w cieniu a w słońcu powyżej 45ciu stopni ,czy jazda w krótkiej koszulce i krótkich spodenkach.Ja osobiście wybrałem wariant pośredni i jeździłem w krótkiej koszulce i w spodniach.

Odnośnik do komentarza

Tak to fakt że pogoda jak na Jamajce , u mnie ten kawałek drogo do miasta jest taki fatalny że w południe to asfalt przykleja się do opony !tut , skuter i nie tylko można zafajdac smołą whist . Ech lato :) .

P.S

Tomek kto jak kto ale Ty masz doświadczenie whist:o , no i dlatego dla Kolegi Szacun :):o .

Odnośnik do komentarza

witam :blink: są tacy co mają urlop i są tacy co mają sezon w pracy !YES wszak napoje i :blink: ma teraz wziecie ale jak sie da człowiek za psa to szczekać muśi no i jeszcze musze sie pochwalić od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem SW 650 GL rocznik i teraz UWAGA 1983 jest piekna to znaczy będzie jak ją poskładam no bo to przecież ZACNA :lol:

Odnośnik do komentarza

Normalka ! Jak pogoda dopisuje to urlopu nie ma , a jak urlop to gradobicie i wtedy pozostaje tylko !YES .

ORCIO gratulacje z nowego nabytku , jak poskładasz do kupy to przyjade popatrzeć :blink:

Pozdrowionka

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Orcio Gratulacje !OK :( , no i znowu będziemy :(:(whist

Dizel nie załamuj się ,ja też w robocie !OK , urlopik najprawdopodobniej w sierpniu

Pozdro

Odnośnik do komentarza
witam :( są tacy co mają urlop i są tacy co mają sezon w pracy whist wszak napoje i :( ma teraz wziecie ale jak sie da człowiek za psa to szczekać muśi no i jeszcze musze sie pochwalić od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem SW 650 GL rocznik i teraz UWAGA 1982 jest piekna to znaczy będzie jak ją poskładam no bo to przecież ZACNA !OK

Posejdon czy Era? !OK a co do zakupu to gratki

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
musze sie pochwalić od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem SW 650 GL rocznik i teraz UWAGA 1982 jest piekna to znaczy będzie jak ją poskładam no bo to przecież ZACNA  !OKK

A trza było mówić to bym Ci sprzedał GL 1200 a tak poszła do Konina

A tak pozatem to powróciliśmy z urlopu z małżonką zacnej !scooter przybyło 4200 km

i zjechałem oponkę. Znowu wydatek

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A tak pozatem to powróciliśmy z urlopu z małżonką zacnej !scooter przybyło 4200 km

i zjechałem oponkę. Znowu wydatek

Pozdro dla wszystkich

Fundi zdjęcia proszę.

oczywiście gratulacje sprzęta

Odnośnik do komentarza

A trza było mówić to bym Ci sprzedał GL 1200 a tak poszła do Konina

A tak pozatem to powróciliśmy z urlopu z małżonką zacnej  !scooter  przybyło 4200 km

i zjechałem oponkę. Znowu wydatek

Pozdro dla wszystkich

Witaj po wyjeździe... oponą się nie przejmuj, ja już zamówiłem tył(tym razem Pirelli GTS 24- za 192 PLN) i pewnie się uśmiechnę do Ciebie to wymienimy w obu Zacnych....

A tak przy okazji to wszystkiego najlepszego z okazji imienin,spełnienia marzeń i 100 latek

!OKK

ps. Goldas poszedł do ludzi??? no nie wierze!! :(

pozdrawiam cezary

Odnośnik do komentarza

Dzieki . Jesli ktoś bedzie w okolicy to zapraszam do odwiedzin skansenu wczoraj brat dostatczył mi jeszcze jeden model Zacnej CX 500 r 82 na cześci wiec jest całkiem realne że Silwera uda sie poskładac !scooter

Odnośnik do komentarza
Hej ludziska co taka cisza ? Łikend się wam przedłużył ? Czy cuś ;)

Pozdrowionka

Dochodzimy pomału do sił :P:P:) , Oj dlugo by opowiadac......... :):lol:

Odnośnik do komentarza

Witam z rana !YES .

Szlak by trafił znowu będzie grzało , a ja mam jeszcze tyle pracy .

No widzę że co niektórzy zmiany porobili :blink: , gratulacje <_<

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!

Dzięki uprzejmości Fundiego, mam na tyle nowego laczka...:lol: Najtańsza opona na rynku (pirelli GTS 24) ale pierwsze wrażenia z jazdy całkiem pozytywne.

Dziwi mnie natomiast fakt, że był problem ze znalezieniem zakładu, który wyważy tylne koło w Bydgoszczy..Straciliśmy sporo czasu a wszyscy fachowcy poddawali się bez walki :angry:

Odnośnik do komentarza

Coś o tym wiem.

Ostatnio złapałem kapcia w Bydgoszczy i chyba 2 h szukałem z Michem kogoś, kto zdejmie opnę. Na wyważenie nie było już mocnych !scooter

Odnośnik do komentarza

A mi się moje maleństwo wczoraj po wieczór wtopiło w asfalt na bocznej drodze po kilku minutach postoju. W pierwszej chwili myślałam że nie mam powietrza (chociaż oponki 3- dniowe), ale okazało się, że wystarczyło się wykopać - tylko dziura została jak po ciężarówce - a wydawało mi się, że aż tyle nie ważę....

Odnośnik do komentarza
Witajcie!!

Dzięki uprzejmości Fundiego, mam na tyle nowego laczka...;) Najtańsza opona na rynku (pirelli GTS 24) ale pierwsze wrażenia z jazdy całkiem pozytywne.

Dziwi mnie natomiast fakt, że był problem ze znalezieniem zakładu, który wyważy tylne koło w Bydgoszczy..Straciliśmy sporo czasu a wszyscy fachowcy poddawali się bez walki :lol:

Witka

A my czekamy na laczki , lada chwila powinny dotrzec .

Właściwie to moja oponka jeszcze całkiem dobra :):P;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...