Skocz do zawartości
Forum Burgmania

LIPIEC


DIZEL

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem ja zacznę :( .

Czas urlopów nastał co nie którzy wygrzewają się w Ste..... a cała reszta charuje jak woły :blink: .

Co z łikendowymi wycieczkami ? Coś robimy ?

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    12

  • upiór

    9

  • Bobas

    7

  • krzys-68

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie lipiec jest bardzo wyjazdowy :blink: Ale wolne terminy mam. Najpierw sobota u Kaśki potem w następny weekend zlot w Polanowie. Giżycko odwiedzę na koniec miesiąca. Zobaczymy co się urodzi w sobotę przy grillu :(

Odnośnik do komentarza

Kolega szamana odwiedził wczoraj mnie... :blink:

Przeprowadził inspekcję nowo zakupionego sprzętu.

Zaaprobował i udzielił zezwolenia na użytkowanie. !OKK

Po czym Upiorzysko porwało mi kobietę i pleciało na

Górę Szybowcową. (ciekawe jakie egzorcyzmy tam uprawiał?) !OKK

O czym szanowne grono informuje

ku przestrodze że Upiór grasuje. :(

POzdrawiam J.D. :P:(

Odnośnik do komentarza

Upiór groźny jest :blink: porywa?? A to można tak wpaść i porwać?? Co za zwyczaje? Swoja drogą to musi być mocny Gość :P Mam nadzieję, że przynajmniej okazanie sprzętu było i wrażenie zrobił. Cokolwiek to znaczy :( Dobrze, że Kobietę tylko zabrał.

Odnośnik do komentarza

Upiorek w Jeleniej u J.D.??? :lol:

I nic się nie pochwalił, że jedzie?

Super pogody i udanego wypoczynku Upiorku, :lol: życzy cezary

Odnośnik do komentarza

No witam szanownych Państwa !V .

Tak to prawda byłem chwilowo tu i tam , no i rzecz jasna musowo było u Kolegi J.D inspekcję przeprowadzic !OKK .

Po pierwsze sprzęta nabył że stajni wiadomo jakiej :lol: , po prostu cacucho szkoda tylko że czas miałem do dyspozycji taki mały ale zawsze chociaż na chwilę wpaśc do kolegi warto .

Po drugie szanowną małżonkę Kolegi porwałem tylko na chwilę no na jakieś 30 minut , dla spędzenia kilka chwil wbijając wzrok w ...... !OKK !YES no te piękne góry . Widok jak wiedzą nie liczni z góry szybowcowej jest fantastyczny !OKK .

P.S

Jacek kto wie co nam los przyniesie jeszcze ZACNĄ opijemy może szybciej niż ci się wydaje ;) . No i jeszcze podziękowania serdeczne dla Małgosi za poczęstunek , truskaweczki pierwsza liga :) .

Odnośnik do komentarza
No witam szanownych Państwa  !OKK .

Tak to prawda byłem chwilowo tu i tam , no i rzecz jasna musowo było u Kolegi  J.D inspekcję przeprowadzic  ;) .

Ja myślałem, że już Upiorek jest na urlopie, a On najzwyczajniej bawi się w kontrolera NIK !OKK

Ale jako Prezes Zacnej Marki ma ma prawo do jazd testowych każdą Zacną na stanie Burgmanii

:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Pogoda drut !OKK

Musze wam napisać ,że jadąc wieczorkiem po grilu z Jolką na !OKK w kieruku Koronowa widzieliśmy skutki wypadku.Na środku ulicy leżał worek z ciałem , najprawdopodobniej to był motocyklista , bardzo smutny widok .

Także uważajcie i kamizelki obowiazkowo ,bo jestesmy widoczni

Odnośnik do komentarza

Michu to racja kamizelka obowiązkowa !OKK .

Jak czekałem na Roberta to śmigało paru w kierunku Solca , tak chwilę myślałem może oni fruwają , w takim razie po co im motory :lol: , może niech zamienią na !OKK będzie to z pożytkiem dla potomnych ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Nie wszyscy są na urlopie co niektórzy urlopik mają dopiero za kilka miesięcy.Jednak jeśli pojawi się n a horyzoncie jakaś imprezka to na pewno znajdę czas na małego !piwko i przejażdżkę na !scooter ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziwnie jakoś pływają na tym basenie,wszyscy odwróceni w jedną stronę.Wygląda to tak jakby po za kadrem pływał rekin a oni uciekają przed nim !scooter

Odnośnik do komentarza

A ja mam urlop od poniedziałku ;)

Już dziś ruszam z rodzinką i ze znajomymi nad morze do Gąsek, tzn. rodzinka autem, a ja z kumplem na skucie ;) !YES ;)

Śpimy pod namiotem :P:P

Odnośnik do komentarza

Mareczek nasz urlop wygląda inaczej ;) chodzimy z Marzenką na spacery i oddychamy jodem :P

Rysunki, które przedstawiłeś nie dotyczą wszystkich :P przecież wiesz, że odpoczynek to dopiero w pracy ;):P:P

Wiadomość dla nie zorientowanych. Informuję że- Marzenka chodzi na spacery !YES , a Tomek oddycha jodem :P .

Pozdrawiam J.D. :P;)

Odnośnik do komentarza

Tomek tak oddycha jodem . że zabronił mi dzwonic do siebie przed 12.00 :( .

To się mówi dotlenienie organizmu :lol: . No i jeszcze Marzenka ciąga bidule na plaże i na spacery , och biedny chłopina !OKK :lol::lol: .

Odnośnik do komentarza
najgorsze jest odwodnienie :P

Właśnie tego się trzymam, co do odwodnienia to płyny przyjmuję regularnie :D

Dzisiaj odwiedził Nas kolega, Krzytro i namawia na :lol: a że słaby mam charakter to pewno muuuuu uda się !OKK ach ta słaba wola :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...