Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Import z Niemiec


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, a ja dzis straciłem wspaniał? okazje zakupu b650 K3 w cenie uwaga !!! jedyne 1500 euro.

Jak ja tego żałuje :) :) :) :) :) :)

W cenie była wliczona juz dostawa pod sam aż z pięknego Londynu.

Co ciekawe na fotkach przesłanych przez sprzedajacego wygl?dał jak vstorm.

Na moje pytanko kiedy dostane wreszcie prawidłowe fotki zaklinał sie, że wlasnie tak wygl?da jego b650. :) :) :)

My?le sobie nic, okazja pisze mu że biore, no to on mi podał nr konta i że za kilka dnie będzie u mnie ...

Dlaczego to pisze, pierwsze primo wiem, że pisal do mnie polak bo anglik raczej takich błędów gramatycznych w wypowiedziach nie robi(polak zawsze będzie chcial polaka okra?ć) po drugie bo wiem, że sa tacy którzy na to sie nabieraj? i wpłacaj? kase.

Ludzie nie dajcie sie nabrać !!! :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Kubo

    6

  • rudy_56

    6

  • Administrator

Wiesz rudy.... a już przez chwilę my?lałem, że jeste? poważny ... :)

Je?li w ogole zawracałe? sobie głowe, żeby mailować, dyskutować itp to znaczy, że miałe? cień nadziej że jest to propozycja realna... :)

No cóż... więcej nie komentuje :)

Odnośnik do komentarza
Wiesz rudy.... a już przez chwilę my?lałem, że jeste? poważny ...  :)

Je?li w ogole zawracałe? sobie głowe, żeby mailować, dyskutować itp to znaczy, że miałe? cień nadziej że jest to propozycja realna...  :)

No cóż... więcej nie komentuje  :)

Nie nie Mariusz

Ja to robiłem dla zabawy nawet nie wiesz jaki miałem ubaw jak mi te fotki i cene przesłał :):):)

Ogólnie to była taka wieczorowa rozrywka(raptem wysłane przemnie 2 maile), w bajki o burgmanach za 1500 euro to ja już dawno nie wierze :)

Dalej jestam całkiem poważny i ci?gle bawie sie w detektywa :)

Pozdrawiam

p.s

Cholera teraz sie chyba odemnie pann Fill nie odczepi nawet mi cena uatrakcyjnił na 1000 euro :):):):)

Odnośnik do komentarza

Wracaj?c to tematu BIGU gratuluje ?wietnego zakupu, :) mam nadzieję, że będzie spisywał ci się dobrze nowy Burgi, i przył?czam się do tekstu KUBY - "A Ty masz od dzi? za zadanie obserwować każdego z"dziadków", jak u Niego ze zdrowiem ...Żeby okazji nie przegapić...", - chociaż Ty nie kupiłe? od dziadka :) Maxi-zapaleniec. :)

Odnośnik do komentarza
Rudy .. a zapokaż te zdjecia ...

http://suwalki.fajnafotka.pl/

Prosze bardzo to ostatnie fotki w galerii - dostałem je takie małe i juz z pierwszym mailem, więc prosze uwierzcie mi że ani przez chwile nie brałem tego wszystkiego na poważnie, a po?miać sie z ludzkiej głupoty zawsze lubiłem :)

Odnośnik do komentarza

W koncu przerejestrowalem Burga na siebie. Z ciekawostek, do zaplacenia mialem 111,30 Euro, z czego 47 Euro to podatek(drogowy), 13 Euro kosztuje wykonanie rejestracji, a reszta to oplaty urzedowe.

Nowe dokumenty sa bardziej "powazne", ale najwiekszym minusem pozostaja tylko dwa miejsca na wlascicieli(w starym Briefie 6). Dodatkowo, nie ma wpisywanej daty urodzin wlasciciela :lol: , tak wiec niedlugo wszystkie sprowadzane pojazdy beda "od chorego dziadka" :D .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...