Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Import z Niemiec


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Kubo

    6

  • rudy_56

    6

  • Administrator

Prawie tak ładny jak mój whist

Tak już zupełnie na poważnie to widzę jeden duży zaciek na feldze a drugi przy tylnym lewym amorku whist

No wstyd jak beret whist

Tak poza tym lalka !OKK

a ja nie gratuluje

Heinrich Foch? alejaja0fl.gif

Odnośnik do komentarza
Tak już zupełnie na poważnie to widzę jeden duży zaciek na feldze a drugi przy tylnym lewym amorku  whist

No wstyd jak beret  whist

Jakie zacieki :D ? Kropil deszcz i ogolnie pogoda do dupy... ale musialem go obmyc po wczorajszej drodze...

Teraz juz stoi w ciepelku pod przeciwkurzowa plandeka !OKK i czeka na lepsze czasy...

Mario ma focha bo nie kupilem Tmaxa :D ?

PS. Teraz tylko oparcie, GPS i mozna jezdzic. Potrzebuje moj stary plastik z otworami pod GPS whist -> Jarku, nowy czeka na Ciebie u Mariusza, jak go nie odbierzesz to powierce w nim dziury :D .

PS2. Wydaje mi sie ze nakleilem Burgmanie w zlym miejscu :( . Masz ja wyzej, pod napisem Suzuki?

Dziekuje wszystkim Gratulantom :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mario ma focha bo nie kupilem Tmaxa whist ?

Mario ma focha bo on na drugie imie ma "Foch" !OKK

Odnośnik do komentarza

No Bigu, to i ja Tobie pogratuluję, w odstępie paru dni klubowiczom przybyła YPka 400 i Burgi "sechs fuenfzig". REWELACJA - oby tak dalej ;)

A Burgi jest przesmaczny, po prostu "to jest to, co tygryski lubi? najbradziej" :(:P !OKK :(:(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wypasiony tak jak wcze?niej wspomniałe? i będzie się wyróżniał w tłumie - powodzonka w trasach i niech paliwko tańszym będzie !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
PS2. Wydaje mi sie ze nakleilem Burgmanie w zlym miejscu !OKK . Masz ja wyzej, pod napisem Suzuki?

No chyba Ľle nakleiłe? :(

Tak jest corect :P :

004.jpg

1246ai.jpg

Na poprzednim też miałe? Ľle naklejon? ;)

131.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu... :( Jak mówiłe?... !OKK WYJEBISTY... Normalnie powiem szczerze, iż robi wrażenie...

No i ta chromowana ramka na liczniku... SUPER wybajerowany Burgi...

Jedyne co, to ?rednio Mi się podoba szyba Givi, ale to już sprawa indywidualna...

Poza tym REWELACJA...Czekam na obadanie w realu...Do tego czasu będę sobie ogl?dał zdj?tka co jaki? czas, żeby zabić rz?dzę obadania...

Dziękówa za szybk? reakcję...

Pozdrowienia z Trzebini...Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Jest ten sam, tylko pogoda byla taka, ze niektore zdjecia aparat robil z fleszem. Mimo tego ze byla godz 14, wiec zdjecia wyszly bardzo ciemne i niezbyt ciekawe...

Odnośnik do komentarza

hohoho powiem że jestem pod wrażeniem i to dużym.

straszna chujnia.... pomalowane i wypolerowane felgi, jakie? owieFki na bokach utrudniaj?ce szybkie "rozkładanie nóg" i wogule 1000 metrów chromów - frędzelków Ci brakuje hehehehe !OKK

Odnośnik do komentarza

.już aż tak nie zazdroszczę.. ;)

.ale gratulacje idealnego stanu chyba.

i jeszcze jedno...to chyba dowód na to że 650 mozna zamienić tylko na..650 innego koloru !OKK

wentyl

Odnośnik do komentarza

No Bigu nic tylko wielkie gratulacje ;)

Jak zwykle udało ci się wynaleĽć sztukę prawie salonow?

Eh powiec lepiej gdzie ty znajdujesz tych wszystkich :P ??

Zaczynam podejrzewać że masz jaie? układy w tamtejszych odpowiednikach NFZtu heheh i jak tylko jaki? dziadek zaczyna narzekać na problemy zdrowotne to sprawdzasz czy przypadkiem nie miał 2oo :(

Jeszcze raz gratulacje ( maszynka piękna i z fajnymi ekstrasami )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje oczywiscie nowego nabytku od starego dziadka 431.gif szkoda ze u nas nie ma takiej ilosci dziadkow maniakow ktorzy dopieszczaja az tak swoje maszyny. No i do zobaczenia na drogach i zlotach moped_mazeguy.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Gratuluje oczywiscie nowego nabytku od starego dziadka 431.gif szkoda ze u nas nie ma takiej ilosci dziadkow maniakow ktorzy dopieszczaja az tak swoje maszyny. No i do zobaczenia na drogach i zlotach moped_mazeguy.gif

Poczekamy ze 20 latek i niektórzy z nas już się będ? do nich zaliczali ;)

Ale mam nadzieję że mimo wieku pozostanie usposobienie to samo i w niczym nie będzie to innym przeszkadzało :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahaha... Ale wiecie co...Bigu raczej się z "D" nie wyprowadzi...Więc kiedy? będzie Naszym potencjalnym "dziadkiem", od którego będzie można kupować idealne sprzęty, z minimalnym przebiegiem...

Hehe Bigu...Mówiłe?, że tam u Ciebie to pełno emerytów jeĽdzi skuterami...

Pomy?l...Życie kiedys się kończy...Już widzę t? chmarę ogłoszeń ze skuterami w idealnym stanie... Nie jeden--> nie dwa-->nie trzy...A TRZYDZIE|CI np. hehe Chyba wtedy każdy z Nas sobie zmieni skuter wtedy :) , A Ty masz od dzi? za zadanie obserwować każdego z"dziadków", jak u Niego ze zdrowiem :) ...Żeby okazji nie przegapić...

Dziadkom życzymy dużo zdrowia, ale PO sprzedaży MaxiSkutera Nam :) .

Hehe a Bigu to i tak już powoli się uczy roboty takiego "Dziadka", bo jak narazie każda Jego maszyna powędrowała do klubowicza w polsce, za niezłe pieni?dze :) ... Praktyka czyni Mistrza :) .

Ale straszne rzeczy nawypisywałem...Jeszcze kto? to Ľle odbierze i będa Mi mówić, że życzę Ľle ludziom...A ja tylko się tak rozmarzyłem na przyszło?ć :) .

Pozdrówka dla wszystkich 2oo...Kuba :)

Odnośnik do komentarza
Hahaha... Ale wiecie co...Bigu raczej się z "D" nie wyprowadzi...

Raczej na pewno(jesli sytuacja bedzie sie tak dalej rozwijac), predzej czy pozniej, przeniose sie nad polskie morze :) ... ale to tylko jakies 30km w prostej linii od granicy :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chłopaki... Wstyd :) !

Wy w ogóle nie czytacie postów :)

Przecież wyraĽnie napisałem (patrz pierwsza strona niniejszego w?tku!), że jestem zawiedziony bo Bigu nie kupił skutera od dziadka. Żaden Opa :) ! Nawet go nie strzykało w krzyżu :) ... Krótko mówi?c... GO|Ć BYŁ ZUPEŁNIE ZDROWY !

A Wy tu wypisujecie podnieceni o NFZ' ach i innych duperszwancach :):)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...