Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Import z Niemiec


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie pojazdy, ktore po 01.10.2005 zostaly przemeldowane lub zameldowane w D otrzymuja kompletnie nowe dokumenty. Dobrze wszystkim znany "Schein" i "Brief" koloru bialego odchodza w zapomnienie. Nowe dokumenty sa lepiej zabezpieczone przed sfalszowaniem i maja inna forme. Ich minusem jest brak miejsca na ok. 7 wczesniejszych wlascicieli. Zostalo to zmienione i teraz znajdziemy tam miejsce na zaledwie 2 wpisy...

Prawdopodobnie przy sprzedazy za granice otrzymujemy dwa dokumenty, a nie jak to kiedys bylo jeden.

Za pare dni sam bede cos rejestrowal, to napisze troche wiecej i zamieszcze jakies zdjecia nowych dokumentow whist ...

Na poczatek:

Zdjecie "Fahrzeugbrief"

Zdjecie "Fahrzeugschein"

Edit: Watek ewoluowal na kompletny OT, wiec dalej poczytacie tylko o moim nowym nabytku, nie zas o nowych dokumentach ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Kubo

    6

  • rudy_56

    6

  • Sympatycy
Za pare dni sam bede cos rejestrowal, to napisze troche wiecej i zamieszcze jakies zdjecia nowych dokumentow whist ...

Bigu...Dzięki za info...Napewno się ludziom z forum przyda...Bo wiadomo, że jednak jeszcze się opłaca kupować w kraju Deutschlandii skuterki...Choćby od Ciebie ;) ...

A co do zacytowanego kawałka... Hmmm wnioskuję, ze skoro napis pod Twoim nickiem w miejscu Skuter, który brzmiał "Stoi jeszcze u jakiego? dziadka", zmienił się na "Burgman 650" to chyba nietrudno się domyslić CO będziesz rejestrował...

Nie baw się w owijanie w gazetę :) ...To już wyszło z mody ;) ...

Chwalić się trzeba, bez tego szkoda żyć ;) ...

Pozdrówka...Kuba :)

Przy okazji CONGRATULATIONS z góry :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

JEZU Bigu, bo zaraz to mnie oskarż? o OFF, którym mój post wła?nie jest...Ale weĽ jakie? fotki zamie?ć... Najlepiej stwórz nowy w?tek...napisz szczegóły...sk?d dołapałe?...jakie? dane konkretnego modelu... itd. Mnie to BARDZO interesuje...Myslę, ze innych chyba też?

KONIEC...Już wiecej Off'ów nie napisze...najwyzej wyedytuje ten post whist ...

GRATULACJE jeszcze raz, skoro już jest wiadome na 100% ;) ...

Musimy oblać sprzęta ;):) ...Kuba :)

EDIT: Bigu czytasz Mi w my?lach...Kiedy pisałem tego posta, Ty sowjego wyedytowałes i napisałe? co? co mnie INTERESOWAŁO ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko Kubo, bo rozwalisz klawiature whist;) ...

Mysle ze nie jest to offtopic, bo jest to po prostu tylko info. A jak bede mial wiecej wiadomosci i jakies zdjecia dokumentow, to dopisze wszystko w pierwszym poscie ;) .

Odnośnik do komentarza

Hehe, Kubo, powiem tak: Zdjec nie mialem czasu zrobic, bo spieszylem sie do domu(a jechalem dzisiaj burgim 520km). Ale faktem stanu skutera(jak dla mnie) sa czarne kolektory wydechowe. Nie szare, nie zardzewiale, nie brazowe tylko czarne !bicz . Skuter ogolnie jest w lepszym stanie od mojego(juz nie)srebrnego AN650, krotko -> stan salonowy. Ma pare "extrasow" i przy spisywaniu umowy mial 1440 km na liczniku. I tak to namowiles mnie do chwalenia sie :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bigu, ZAJEBIOZA...To co piszesz, to normalnie SZOKER... Cieszę się, że udało Ci się znaleĽc TAKˇ sztukę...Teraz to już czekam na najbliższ? możliwo?c spotkania, ażeby sprzęcika zobaczyć...

Czekam w takim razie z niecierpliwo?ci? na zdjęcia fury... Chwalić się trzeba, jak już mówiłem...Zawsze człowiekowi weselej :D ...

Swoj? wypowiedzi? jeszcze bardziej Mnie zakręciłe?...STRASZNIE mnie ciekawi jakie to extrasy dodatkowe ma? Hehe PRZE agent z go?cia, że przez 1440km zd?żył skuter wyposażyć w dodatki, a zaraz potem sprzedać :D ...

Szczę?cie masz Bigu...SZCZĘ|CIE...

"Big" Congratulations... :) !bicz

Kuba :)

P.S. Chyba wiem od kogo będę chciał kupić za rok skuter :)

Odnośnik do komentarza
Szczę?cie masz Bigu...SZCZĘ|CIE...

Maxiskutera szukalem juz od 2,5 miesiaca... dawalem nawet ogloszenia o kupnie... Ja wiem czy to szczescie :D ? Ogolnie w tym roku jakas "posucha" jest na skutery maxi !bicz .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak dla mnie to lipa ...

Jak można było kupić Burgera 650 od zdrowego go?cia i do tego ze sprawnym kręgosłupem :D ?

Jeszcze żeby chodził na jakie? zabiegi, jaki? wypadnięty dysk... !bicz a tu nic... Nie szepn?ł chociaż że go nera rwie albo co? Normalnie jestem zawiedziony :D:):)

No ale wreszcie masz nowy maxi- skuter i we wła?ciwej farbie :)

Ps. Nowy avatar się prosi... :)

Odnośnik do komentarza

kuba a co tyu chcesz ogl?dać na tych fotkach???

No chyba ze Biga. :D bo inaczej jeżeli to salonowa sztuka - to wejdĽ na strone suzuki i już. Przecież Burg nie będzie miał extrasów jakie można montować do czoperów. (już widze jak Mariusz wymienia mi liste co można dokleić do b650) - jedno jest pewne - FRĘDZELKÓW NI MA !bicz hehehe. :D

Odnośnik do komentarza
kuba a co tyu chcesz ogl?dać na tych fotkach???

No chyba  ze Biga.  :o bo inaczej jeżeli to salonowa sztuka - to wejdĽ na strone suzuki i już. Przecież Burg nie będzie miał extrasów jakie można montować do czoperów.  (już widze jak Mariusz wymienia mi liste co można dokleić do b650) - jedno jest pewne - FRĘDZELKÓW NI MA  !bicz hehehe.  ;)

Ermi, wiesz przeciez ze zawsze staram sie cos ciekawego dorzucic i wynalezc, tym razem nie musialem sie sam"grzebac", udalo sie kupic taki egzemplarz.

Burgman ma miedzy innymi maszynowo obrabiane i polerowane loza felg, zas gwiazdy felg z obsadami osi sa polakierowane w kolorze skutera :D . Ale to nie wszystko ;) ...

@Mariusz: Mial cos -> ale nie chcial wydusic co, ale niestety nie byl prawdziwym dziadkiem :D ... No w sumie musze powiedziec ze granatowy cos w sobie ma :) . Jeszcze tylko musze zrobic sesje zdjeciowa i zobaczyc czy wspolgra na fotach z moja osoba :P:);):):)

Bo jak nie to ... :) ... na sprzedaz :D !!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe Bigu...Coraz bardziej zwiększasz posiom mojej chęci obadania maszyny... Te EXTRASY, które wypisałe? to mnie POWALIŁY na ziemie... Niespodziewałbym się takich dodatków...

Ermi...Wiesz...Niby rzeczywi?cie każdy skuter wygl?da tak samo...Ale powiem Ci, że mimo to BARDZO lubię ogl?dać CZYJE| skutery...Skutery znajomych tym bardziej...Mimo, że widziałem już w swoim zyciu PEŁNO AN650, to każdym następnym tak samo się "podniecam", tak samo chce Go ogl?dn?c itd. Jak np. spotkam się kiedy? z Rafałkiem, który od Ciebie kupił YP'kę, to też sobie Jego nabytek ogl?dnę, mimo iż za Twojego posiadania Ypkę także ogl?dałem...

Po prostu taki jestem hehe nie każdy muysi to zrozumieć...Ale nie jestem jedyny !bicz ...

Hehe jak Ty zakupisz pojazd, który jest w Polsce znany i kupowany, to mimo to będe chciał Go ogl?dn?c z każdej strony, usi??ć, posłuchać silnika...hehehe może to bez sensu, ale życie nie jest bez sensu, więc czaa z niego korzystać whist .

Tymczasem oczekuje na fotencje... whist

Pozdrówka, Kuba whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja Ci dam na sprzedaż... !bicz

Sztuka faktycznie jest ładna, pozatym ma symboliczny przelot i ?liczny kolor blue metalik... najładniejszy na An 650 :D

Czy on do Twojej osoby pasuje to nie wiem... może jak hairy zetniesz to jako? się zgracie :D Bo niebieski pasi tylko do łysych whistwhist:D

To co teraz:

B

GI 17 ?

whist

Odnośnik do komentarza
To co teraz:

  B

GI 17 ?

Lysy czy kudlaty, czy to nie wszystko jedno :D ? Oszczedzam w zime na czapce whist .

B

GI 17 ktos mi ukradl whist jeszcze miesiac temu bylo wolne...

bedzie

B

GI 19 lub 30 albo moze sie jeszcze cos zwolni... co za kraj, nie ma nawet porzadnych rejestracji na zyczenie !bicz .

Tylko to 30 tak postarza whist ...

EDIT: O, jest dzisiaj tez

B

GI 18

Odnośnik do komentarza

No to czas na zmianę fotki bo to kolor nie ten no i włosków na glowie nieco mniej whist .

Czekamy na sesję zdjęciow?.

No i gratuluję zakupu.

A tak z innej beczki to jaki czas macie bo u mnie jest 22:07, a na serwerku jakby czas trochę leciał szybciej, ale w końcu to B650 a nie jakie? tam !bicz .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Oszczedzam w zime na czapce whist .

A ja na fryzjerach whist

B

GI 17 ktos mi ukradl whist

To tam też blachy kradn?? !bicz

Co za kraj ... :D

Jakby? mieszkał w Wawie to by? wzi?ł sobie :

W0

DRBIG :D

PS. Jak ja już co? rejestruje w swoim wydziale komunikacji i dzwonię do znajomej z okienka, że będę dzi? u niej to po chwili dostaje listę ciekawych numerów sms' em :D z zapytaniem co wybieram :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

PS. Jak ja już co? rejestruje w swoim wydziale komunikacji i dzwonię do znajomej z okienka, że będę dzi? u niej to po chwili dostaje listę ciekawych numerów sms' em whist z zapytaniem co wybieram whist

Po ostatnich występach medialnych w TV masz pewnie u pani jeszcze większe chody jako gwiazdor !bicz

Odnośnik do komentarza

Wszystkie dostepne na zyczenie numery mozna poszukac i obejrzec online, a pozniej zarezerwowac na nazwisko na okres 5 dni roboczych. Dlatego zawsze mam jaki taki przeglad dostepnych numerow rejestracyjnych !bicz .

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje ,ze dasz obejzec jak 3m przyjedzie na targi do Berlina?

Gratuluję zakupu. Niechaj dobrze służy.

Jedziemy do Berlina? Kiedy?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...