Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce spotkań Skuterowców z Wrocławia i okolic


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Chciałbym poinformować zacne grono dolnośląskie, że wraz z żoną wybieram się na parę dni do jack daniels-a najprawdopodobniej przyjazd do Jeleniej Góry !OKK 3 lub 4 lipca mam tylko nadzieję że jeszcze dołączy Fundi i Darek z żonami. Pobyt jest związany jak w zeszłym roku ze zwiedzaniem okolicy dzięki uprzejmości Jacka i jego rodziny :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • misioooo

    15

  • Woody

    13

  • BiG Z

    7

  • Marcino1

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcecie/potrzebujecie to się zaoferuję z przeprowadzeniem przez Wrocław / oprowadzeniem po Wrocławiu i okolicach (z racji chwilowego bezrobocia mam sporo czasu m.in. 3 i 4 lipca) ;)

Mógłbym też zaoferować wspólną jazdę do Jelonki, ale boję się, że z moim stylem jazdy pomarlibyście z nudów ;)

Ciekawe tylko czy Wrocław jest wogle po drodze w tym wypadku? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ciekawe tylko czy Wrocław jest w ogóle po drodze w tym wypadku?  ;)

Wrocław raczej nie jadę przez niemcy ale oczywiście dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Chciałbym poinformować zacne grono dolnośląskie, że wraz z żoną wybieram się na parę dni do jack daniels-a najprawdopodobniej przyjazd do Jeleniej Góry ;)  3 lub 4 lipca mam tylko nadzieję że jeszcze dołączy Fundi i Darek z żonami. Pobyt jest związany jak w zeszłym roku ze zwiedzaniem okolicy dzięki uprzejmości Jacka i jego rodziny  ;)

Witam, Panowie czy termin jest już "zaklepany" ? Ja niestety w tym czasie jesten na wewczasach ale za tydzień już mogę was ugościć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wrocław raczej nie jadę przez niemcy

I prawidłowo, wcale się nie dziwię - szkoda zawieszenia i tyłka ;)

Bardziej chodzi o bezpieczeństwo i czas przemieszczania.

Darek z Danusią się już wykruszyli, szkoda ale tak bywa ;)

Odnośnik do komentarza

Nie pękaj ;P Może ktoś jeszcze podjedzie na wieczorne !vampire z namiotem.

Obadam temat z małżonką co i jak w tym okresie. Jak długo będziesz gościł u JD?

Odnośnik do komentarza
bardzo mily i sympatyczny byl wczorajszy dzien.Fajni ludzie i atmosfera.Nawet nie wiecie jakie to wspaniale uczucie bylo Was wczoraj widziec tylu w lusterkach swojego motocykla.Zdjecia dorzuce po weekendzie.Jeszcze raz dzięki za wspólnie spedzony czas.Szerokości dla Was i do miłego zobaczenia. !OKK

Cześć,

wyjechałem sobie na urlop (niestety bes skuterka) i po paru dniach dopiero wszedłem do internetu. Z dziwieniem stwierdziłem, że nie ma żadnych zdjeć z naszego spotkania... chociaż było tyle aparatów :o

Bardzo proszę o jakieś fotki! Nie miałem niestety ze sobą aparatu i chętnie bym sobie powspominał będąc daleko od Wrocławia.

Po powrocie piszę się na wieczorne przejażdżki. Sam je uskuteczniam od dłuższego czasu, w grupie będzie raźniej :o

Pozdrawiam Wszystkich znad morza!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie pękaj ;P Może ktoś jeszcze podjedzie na wieczorne !OKK z namiotem.

Obadam temat z małżonką co i jak w tym okresie. Jak długo będziesz gościł u JD?

Wstępnie już wiadomo na 99,99% jesteśmy w JG od niedzieli wieczór pewnie od 18-tej. (w razie przesunięcia terminu przyjazdu napewno to napiszę) i na pewno zostaniemy parę dni dopóki nas Jacek nie wygoni. Co do przyjazdu ja mogę zapraszać wszystkich, ale oczywiście proszę uzgodnić noclegi z Jackiem, ponieważ jesteśmy na jego posesji. W zeszłym roku było nas dość sporo i nie był to problem. :) na pewno już wiadomo o dobrym planie zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Po powrocie piszę się na wieczorne przejażdżki. Sam je uskuteczniam od dłuższego czasu, w grupie będzie raźniej  !OKK

Ja się piszę :)

Odnośnik do komentarza
bardzo mily i sympatyczny byl wczorajszy dzien.Fajni ludzie i atmosfera.Nawet nie wiecie jakie to wspaniale uczucie bylo Was wczoraj widziec tylu w lusterkach swojego motocykla.Zdjecia dorzuce po weekendzie.Jeszcze raz dzięki za wspólnie spedzony czas.Szerokości dla Was i do miłego zobaczenia. !OKK

Cześć,

wyjechałem sobie na urlop (niestety bes skuterka) i po paru dniach dopiero wszedłem do internetu. Z dziwieniem stwierdziłem, że nie ma żadnych zdjeć z naszego spotkania... chociaż było tyle aparatów :)

Bardzo proszę o jakieś fotki! Nie miałem niestety ze sobą aparatu i chętnie bym sobie powspominał będąc daleko od Wrocławia.

Po powrocie piszę się na wieczorne przejażdżki. Sam je uskuteczniam od dłuższego czasu, w grupie będzie raźniej :)

Pozdrawiam Wszystkich znad morza!

no i sa pierwsze zdjecia :):):):):)

25062010.jpg

25062010_001.jpg

25062010_002.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już spakowani około 12-tej wyjazd bez większego pośpiechu na 18-tą w Jeleniej Górze. !scooter

Odnośnik do komentarza
Nie pękaj ;P Może ktoś jeszcze podjedzie na wieczorne !scooter z namiotem.

Obadam temat z małżonką co i jak w tym okresie. Jak długo będziesz gościł u JD?

Wstępnie już wiadomo na 99,99% jesteśmy w JG od niedzieli wieczór pewnie od 18-tej. (w razie przesunięcia terminu przyjazdu napewno to napiszę) i na pewno zostaniemy parę dni dopóki nas Jacek nie wygoni. Co do przyjazdu ja mogę zapraszać wszystkich, ale oczywiście proszę uzgodnić noclegi z Jackiem, ponieważ jesteśmy na jego posesji. W zeszłym roku było nas dość sporo i nie był to problem. ;) na pewno już wiadomo o dobrym planie zwiedzania.

Wrzućcie plan zwiedzania na forum. Może komuś podpasuje i się dołączy. Ja sam chętnie gdzieś bym z Wami podjechał w drugiej połowie tygodnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
A ja wlasnie wrocilem z Jeleniej gory- bo byłem na zlocie Harleya w Karpaczu.

I jak było, masz jakieś ciekawe zdjęcia to wrzucaj!

Odnośnik do komentarza

Może w sobotę śmigniemy gdzieś? Jelenia do JD? Wołów do M@rkiza? Trzebnica do Lucjana? W tygodniu tak średnio na jeża mi pasuje !happybth

Odnośnik do komentarza
A ja wlasnie wrocilem z Jeleniej gory- bo byłem na zlocie Harleya w Karpaczu.

I jak było, masz jakieś ciekawe zdjęcia to wrzucaj!

2 dni siedzialem w Karpaczu.

W sobote sie spotkalismy z Jack Danielsem-pooprowadzal nas po ciekawych miejscach

03072010.jpg

03072010_002.jpg

03072010_005.jpg

03072010_008.jpg

03072010_011.jpg

03072010_022.jpg

03072010_024.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...