Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce spotkań Skuterowców z Wrocławia i okolic


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Woodz BigZ był w CZ w tym tygodniu. Gadałem z nim - mówił, że nie ma sensu jechać. Ceny takie same jak u nas (jak nie drożej) - nawet w głębi troszkę :)

Nad Górą Szybowcową pomyślę - muszę temat z połowinką obgadać.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • misioooo

    15

  • Woody

    13

  • BiG Z

    7

  • Marcino1

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Ceny cenami, ale gdzie Ci u nas Tuzemski sprzedadzą? :)

Jak pisałem - BigZ był i zakupił :lol: Proponuję nalot na kolegi chałupę zrobić to i Tuzemski się znajdzie pewnie jak go troszkę postraszymy zarysowaiem jego midnajta ;P

Odnośnik do komentarza

Misio - w takim razie możemy sobie jutro CZ spokojnie odpuścić i pozostać przy wersji z Jelonką :)

JD - masz jutro czas około 14-15, coby się spotkać w samej Jelonce lub gdzieś w okolicach Szybowcowej? :lol:

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Czas to by się znalazł ino sprzęt jeszcze nie zarejestrowany. Jak co to dzwońcie (nr. podany na MAPIE). I jak będziecie w okolicy to podskoczę 4oo.

Pozdrawiam J.D. B):):)

P.S. I tak musicie przejechać obok mojej rezydencji.

Kawa zapewniona oraz pogaduchy pod parasolem. :lol::)B)

Odnośnik do komentarza

midnighta porysować??oż Ty dziadu Ty..co do knedli to tak jak mówiłem Pawłowi...ceny normalne więc z jazdą tam specjalnie po butelke rumu nie ma sensu.A co do moich trunków to wszystkie rozdane..jak cos to nastepnym razem zachowam na jakies spotkanie medytacyjno refleksyjne..jestem za...a tymczasem pozdrawiam niestety z pracy. !OKK

Odnośnik do komentarza
...ceny normalne więc z jazdą tam specjalnie po butelke rumu nie ma sensu.

A ja się nie zgodzę :D

Po 1 primo - jestem miłośnikiem czeskiego piwa ;)

Po 2 primo - miłośnikiem knedli

Po 3 primo - mają lepsze drogi w górach :angry:

Więc nawet po 1 butelczynę moim zdaniem warto, zwłaszcza połączoną ze zwiedzaniem - niekoniecznie takim jak dziś z Jawora do Kostomłotów z Pawłem !tut (żeby nie było - mea culpa!)

Odnośnik do komentarza

witajcie!w związku z piątkiem(pogoda ma być ok)proszę o potwierdzenie obecności co do tego lokalu ranczo w długołęce żebym mógł tam zarezerwować dla nas jakiś stolik tudzież stół.pozdrawiam i do zobaczenia :( :(

Odnośnik do komentarza

Ok. To nas troszkę będzie :D

"Zorganizowany" wyjazd z Wrocławia - godzina 18:45 z Orlenu obok CH Korona (po stronie przeciwnej niż Korona).

Odnośnik do komentarza

bardzo mily i sympatyczny byl wczorajszy dzien.Fajni ludzie i atmosfera.Nawet nie wiecie jakie to wspaniale uczucie bylo Was wczoraj widziec tylu w lusterkach swojego motocykla.Zdjecia dorzuce po weekendzie.Jeszcze raz dzięki za wspólnie spedzony czas.Szerokości dla Was i do miłego zobaczenia. !sciana

Odnośnik do komentarza

Fajnie było, pierwsze koty za płoty.... Nie wiem czy wszyscy słyszeli więc powtórze propozycje: może jakaś sobotnio - wieczorna przejażdżka po Wrocławiu ... !scooter tak jak koledzy z Warszawy organizują Warsaw by Night whist (Orzech mam nadzieje że nie zastrzegłeś praw autorskich ;) )troche pokręcimy się po mieście jakieś jedznko itp.????

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy wszyscy słyszeli więc powtórze propozycje: może jakaś sobotnio - wieczorna przejażdżka po Wrocławiu ... !scooter tak jak koledzy z Warszawy organizują  Warsaw by Night ;)  (Orzech mam nadzieje że nie zastrzegłeś praw autorskich  !tut )troche pokręcimy się po mieście jakieś jedznko itp.????

Chętnie, ale nie dziś - w nast.sobotę - czemu nie? whist

Musimy tylko wziąść poprawkę na cruiserów i wyścigi, czyli lepiej nie jeździć głównymi kilkupasmowymi ulicami (Legnicka, Krzywoustego, obwodnica), bo to w piątki i soboty wieczorem dość groźne zajęcie we Wro (sam miałem kilka przykładów wracając z naszego, notabene bardzo przyjemnego spotkania) ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...