Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Miejsce spotkań Skuterowców z Wrocławia i okolic


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję spotykać się co 2 tygodnie.

Piątek, godzina 19:00.

Jak dla mnie dobrym miejscem jest pizzeria RANCZO przy krajowej drodze nr 8. Zaraz przed Długołęką (jadąc od strony Wrocławia po prawej stronie).

Miejsce ładne, obsługa super (pani nawet loda zrobi jak ktoś ma ochotę ;P ), gyros rewelacyjny, ceny bardzo dobre (12zł gyrosek). Pizza ponoć też b. dobra, ale to jeszcze do sprawdzenia. Miejsca jest wystarczająco, aby w kilkanaście osób usiąść pod daszkiem na dworze.

Kto reflektuje na co dwutygodniowe spotkania?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • misioooo

    15

  • Woody

    13

  • BiG Z

    7

  • Marcino1

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

A dalej nie można ? :D Tak serio - znam ludzi z różnych stron Wrocka i żeby tracić czas w piątek na przebijanie się przez cały Wrocław by wylądowac pod Długołęką to jakoś tego nie widzę... A w samym Wrocku nie można ? Nie koniecznie musi to być rynek, ścisłe centrum, ale jakieś fajne miejscem z "twardym Parkingiem" i ogródkiem... Nie znam aż tak dobrze Wrocka... Misiooo do boju... !scooter

Odnośnik do komentarza

Mi pasuje w piątek przejażdżka 10km :)

Jak dla kogoś jazda na 2oo przez miasto to udręka - jego sprawa. osobiście lubię w korkach śmigać - czym większe tym lepiej.

Miejsce, które zaproponowałem umożliwia:

1. Przejażdżkę.

2. Zaparkowanie pojazdu na "twardym".

3. Raczej nigdy nie ma tam tłumu gości (dla mnie to +)

4. Oferuje bardzo miłą obsługę

5. Jedzenie I-sza klasa w rewelacyjnych cenach (w porównaniu do Wrocławia) - w sam raz na kolację

6. Jak częściej będzimey odwiedzać ten lokal to i rabat się da załatwić kilku9nasto) procentowy.

Nie wszyscy są z Wrocławia - tobie jak korki przeszkadzają to nawet wygodniej do Długołęki przyjechać - ominiesz Wrocław !V

Markizie jak tam nie byłeś - to się przejedź. Na prawdę nie jest sztuką podać jakąś pierwszą z brzegu knajpę we Wrocławiu, ale to nie to... No i aby do centrum Wrocławia dojechać nieraz przez większe korki trzeba się przebić niż jadąc na Długołękę.

Odnośnik do komentarza

Witam, na pierwszy raz może być Długołęka. Jak się spotkamy to może na miejscu coś wymyślimy. M@rkiz Ty akurat do Długołęki nie musisz jechać przez Wrocław tylko przez Trzebnice :rolleyes: u nas nie ma korków :angry: Tak czy siak trza się spotkać bo jest pare tematów do obgadania :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mi pasuje w piątek przejażdżka 10km :)

Jak dla kogoś jazda na 2oo przez miasto to udręka - jego sprawa. osobiście lubię w korkach śmigać - czym większe tym lepiej.

Widze,ze się nie rozumiemy... Piszesz, że masz 10 km... (wygodny) ja mam do Wrocka 50 km, znam też inne osoby, które do Wrocka mają więcej niż 10 km... Chodzi bardziej o czas dojazdu i powrotu jaki trzeba poświęcić plus spotkanie. Paru osobom będzie pasować to miejsce ale chyba chodzi o to by znaleść jakiś "złoty środek"... Nawet jadąc przez Trzebnicę to dla mnie godzina jazdy czyli tam i z powrotem 2 godz.... A osoby z Sobótki,Kobierzyc, Strzelina, Środy Śląskiej itd. ?

Łatwo Tobie pisać o samych superlatywach tego miejsca bo masz do niego 10 minut.... Równie dobrze ja bym mógł zaproponowac Faroana w Brzegu Dolnym (też mam 10 km) - też jest tanio, super obsługa, duży parking bo obok market, właścicielem jest kolega, no i jest to miejsce przyjazne motocyklistom bo częstymi goścmi sa tam motocykliści z grupy DWL (Dużo Więcej Luzu)....

Odnośnik do komentarza

napisze inaczej...pierw trzeba przyjechac i ewentualne bóle omówić, co potwierdza wypowiedź Lucjana73, ponieważ takie gdybanie na forum kto ma gdzie ile to nie ma sensu.jaki problem pogodzic to w ten sposob, że np.raz dlugoleka a raz trzebnica.Żeby nie byli poszkodowani Ci z szeroko wymienionych regionów Sobótki,Kobierzyc, Strzelina, Środy Śląskiej itp.itd.chodzi tu bardziej o zgranie ekipy.Tak wogole to nikt nikogo do niczego nie zmusza..ja mieszkajac w rejonie trzebnicy cieszyl bym sie, poniewaz jest tam bardzo fajna i przyjemna trasa.Sam tam jezdze od siebie nie majac na celu spotkania ale sama jazde, a chyba o to w tym chodzi majac na uwadze jednoslady.

Odnośnik do komentarza

To co? Piątek, 25 czerwiec 2010 roku, godzina 19:00 w w/w miejscu. To za dwa tygodnie więc powinno się każdemu udać zaplanować czas odpowiednio.

BigZ będziesz? Lucjan pasuje data?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może wyjątkowo w najbliższa niedzielę po motobazarze ? Gdzieś we Wrocku, w okolicach Karmelkowej ok. 13:00 ? Parę osób na skuterach i tak zawsze jest na bajzlu, ja też będę.

Odnośnik do komentarza

Panowie ! ja się dostosuje może być i 25.06 lub po bajzlu (niedziele raczej wole spędzać z dziećmi ale mogę przjechać do Wrocka). Najważniejsze to spotkać się pierwszy raz i coś ustalić. Może być rotacyjny system np. raz w Trzebnicy raz w Wołowie raz we Wrocławiu itp.

Odnośnik do komentarza

To i ja podjadę na bajzel i się zdzwonimy. Markizie zapodaj jakąś lokalizację na posiedzenie może ;) Ja nie znam tamtych rejonów wogóle.

Odnośnik do komentarza
To co? Piątek, 25 czerwiec 2010 roku, godzina 19:00 w w/w miejscu. To za dwa tygodnie więc powinno się każdemu udać zaplanować czas odpowiednio.

BigZ będziesz? Lucjan pasuje data?

Potwierdzam termin: piątek, 25 czerwca 2010 r, godz. 19.00.

Spotkajmy się i pogadajmy, zawsze to lepiej niż dyskutować na forum. Tym bardziej, że opracowałem już trasę dwudniowej wycieczki po Dolnym Śląsku i musimy zgrać datę.

Pozdrawiam Wszystkich

!sciana

Odnośnik do komentarza

No i gitara.

Na bajzel podjadę i się zdzwonimy tam, a 25 czerwca na Długołękę podjedziemy na jedzonko z małżonką !sciana

Odnośnik do komentarza
to zapodajcie wiecej szczegolow z tym bajzlem jak bede mial czas to podjade sie spotkac

marecki,

podjedź się spotkać w następny piątek 25.06.2010.

Będzie miło Cię poznać

Odnośnik do komentarza

Hej ,na 25-go również się piszę !OK co do bajzla to jestem w kontakcie z Misiem.A może się w końcu uda na jakieś !YES namówić większą ekipą :)

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o mnie to 25.06 jest :) jak na pierwsze spotkanie.Jestem za tym aby miejsca spotkan zmieniac -zawsze to ciekawiej:)

Jestem tez za tym aby w centrum wrocławia sie spotakac na !YES np.Pasaż Niepolda piwo po 5pln.!OK

Na motobajzu powienienem byc czyli tez moge sie spotkac

pozdro

Odnośnik do komentarza

Na bajzlu jednak mnie nie bedzie weekend mam zbyt zajety ale 25 to kto wie.

Wiekszego spotkania maxi nie było juz we wrocławiu ze dwa lata (a moze i wiecej)wiec postaram sie tego nie przegapic. Oby frekwencja dopisała to moze byc ciekawie !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeżeli problemem jest kto, z kim, gdzie i kiedy? To może ja zaproponuję... ja z Wami, Góra Szybowcowa, kiedykolwiek.

Pozdrawiam J.D.

:P:P:(:(:(:D:(:(:D

P.S. Jest jeszcze jedna opcja- grupa Dolny Śląsk radośnie goni do Wołowa na radosny spot pod rezydencją ikony polskigo sqteryzmu.

:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza

Niniejszym pozdrawiamy ikonę polskiego sqteryzmu i marudzenia nt. proponowanych wycieczek :(:P:D

Góra Szybowcowa brzmi bardzo ciekawie - lata tam coś czasem? (poza :P oczywiście :D )

Odnośnik do komentarza

:D - daleko nie jest - okazuje się, że w niedzielę mam wychodne - w związku z tym proponuję wycieczkę po motobajzlu - np. na Górę Szybowcową albo i po Tuzemski do CZ przy okazji.

Mam do dyspozycji całe popołudnie do wieczora i zgłaszam się na nawigatora. Jacyś chętni? :(

Możliwe, że będziemy mogli załapać się na zawody :P - http://puchar-karkonoszy.info/

P.S. dla M@rkiza - myślę nad dokładnym planem, to zależy od ilości chętnych :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...