Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kupie Yp 250 zedytowany na "Co nowego dla Ermiego"


Gość Kozaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie akcentuje, tak byl po prostu reklamowany w Niemczech i to utkwilo mi w pamieci :) . Ogolnie do jajka nic nie mam, w moim odczuciu, taki nijaki motcykl bez wyrazu :D . Tylko mi sie tu nie obraz :) . Szczerze powiedziawszy wolalbym jakiegos wiekszego nakeda z mala szybka lub jesli juz plastik, to bardziej sportowy :P .

Ale o gustach, dodatkowo powiazanych z jakas tam cena :lol: sie nie dyskutuje.

@Ermi, co Ty narzekasz ze nie masz z kim jezdzic. Jakbym Ciebie wyslal na spotkanie skuterzystow-rencistow, "wiedzacych wszystko najlepiej", to dopiero bys narzekal :lol: . Czy ja marudze ze nie mam z kim jezdzic? Czy wogole do jazdy potrzebne jest zawsze towarzystwo? Chyba nie... Bo nie ma to jak skupic sie na samej jezdzie, bez rozgladania sie po lusterkach i bez wiecznych postojow co 100km bo ktos musi isc do WC :) .

A powiedziawszy szczerze, gdybym mial wybierac miedzy parchem a skuterem, wybralbym skuter. Bo wyboru pomiedzy skuterem a moto juz dokonalem sprzedajac wychuchana DR800 z banalnego powodu -> prawie 2 sezony przestala w worku antykorozyjnym, zrobilem nia zaledwie kilkaset kilometrow.

Dodatkowo w w kregach skuterowych :) znam tylu fajnych ludzi, nasze zloty sa napawde na swietnym poziomie, mamy wlasna strone i forum internetowe, to po co mam to zmieniac.

Sam przyjechalem kiedys na zlot skuterowy moto i musze Ci powiedziec, ze mimo wszelakich opowiesci na ten temat, to nie to samo co przturlac sie skutem...

Mimo tego wiem, ze predzej czy pozniej jakies moto(przynajmniej na krotko) kupie :) ... Na razie swietnie zalatwiaja ten pociag do wiekszych mocy jazdy "probne i testowe" :P .

Edit: Ermi narzekal na cene AN650, wiec napisalem, jak chce porownywac cene antka do ceny GSXF, ktory nawet nie ma wtrysku ;) ... SECVT ... digitacho ... ABS ... itp ;)

Ogolnie wywiazala sie glupia dyskusja, bo ja nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywac :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ERMI

    20

  • -=Dee Jay=-

    14

  • dr.big

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

Widzisz Kozaczko ??? Niby takie fajne z nich chłopaki a nadal Ci ?miec?....

Op....dol poż?dnie jednego i drugiego to Ci bałagan w ogłoszeniu przestan? robić.

( a może Ojciec Dyrektor przywoła kolegów do poż?dku i wywali ich posty w inne miejsce ???)

Odnośnik do komentarza
Tylko mi sie tu nie obraz wink.gif .

no bez przesady ... Mumie sie nie obrażaj? :lol:

Pawko spokojnie ... nikogo nie trzeba opierda.. bla bla bla ... przynajmniej temat kozaczki jest caly czas "aktywny"

poza tym skoro Ona szuka skutera, to jedno ogłoszenie "kupie" nie da samo rozwi?zania (moze pomorze), musi zacz?c sie rozgl?dać za postami typu "sprzedam" :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Kozaczka
skoro Ona szuka skutera, to jedno ogłoszenie "kupie" nie da samo rozwi?zania (moze pomorze), musi zacz?c sie rozgl?dać za postami typu "sprzedam" :-)

;) Tak wlasnie robie i mam juz pare sztuk na oku, ale caly czas szukam tej jedynej ;)

A tak przy okazji, szukam i szukam tu na forum, ale nie moge znalezc: jesli chodzi o 250, co jeszcze warto brac pod uwage?

Pozdrawiam,

Zakrecona kompletnie Kozaczka

PS. Po moim pierwszym poscie na forum od razu dostalam po lapkach, ze lamie zasady forum :D Teraz moj post zaczyna zmieniac kierunek i co? Jak to wreszcie jest? Przestrzegamy zasad, czy nie :lol:

W zwiazku z tym proponuje nowy temat: Nowe cacko dla Ermiego :lol:

Odnośnik do komentarza

"Dostalas po lapkach" od kolegi z 3m, ktory teraz sam sieje tu zamet :D . Ja tam nie jestem malostkowy ;) ...

PS. No to wracam do tematu ;) : Ermi, skoro nie musisz przeciskac sie w korkach, ani oszczedzac benzyny to kupuj parcha :lol: . Pomysl ile mozna wprowadzic w nim ulepszen :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bije się w pier? :D

Panowie... zrobili?my z tego w?tku największy OT wszechczasów i nie ma co owijać w gazetę... Trzeba to jako? naprawić bo Kozaczka ma rację.

Osobi?cie proponuje tak> Ten w?tek przemianuje na "Co nowego dla Ermiego" i przeniosę go do działu "Ogólne".

Kozaczkę proszę o założenie nowego w?tku w dziale ogłoszeń o podobnej tre?ci jak obecnie ten a wszyscy, którzy by mieli tam co? off topicować proszeni s? o "morde w kubeł" ;)

Mam nadzieję, że Kozaczka nam wybaczy :lol:

Zanim zrobię edycję tytułu TEGO w?tku czekam na decyzję Kozaczki... :lol:

Odnośnik do komentarza

nie ma sie co pipac w szczype i choć Kozaczk? nie jestem w żadnym calu biję się w pier? i mówię przepraszam, z pro?b? o jaknajszybsze przenieniesienie wszystkich OT. Do nowego tematu :lol:

a temat OT się rozwija w tepie expresu

Odnośnik do komentarza
Gość Kozaczka
Osobi?cie proponuje tak> Ten w?tek przemianuje na "Co nowego dla Ermiego" i przeniosę go do działu "Ogólne".

Kozaczkę proszę o założenie nowego w?tku w dziale ogłoszeń o podobnej tre?ci jak obecnie ten a wszyscy, którzy by mieli tam co? off topicować proszeni s? o "morde w kubeł"  :lol:

Prosze bardzo :lol:

A ja skorzystam z okazji i nieco rozszerze moj temat :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Temat zedytowany, Kozaczka nam wybaczyła więc można ci?gn?ć dalej :lol:

[...]skoro mozna kupić za 1 b650 2szt. GSX-F to już co? tu jest nie chalo.[...]

[...]Bardzo chętnie zostane przy sqterach (bo motory mi się nie podobaj?) jak ceny zrobi? się wła?nie normalne i przystępne dla  ?redniozamożnych a nie tylko dla majętnych.[...]

No wiesz Ermi... z taki podej?ciem możemy w tej wyliczance pój?ć dalej...

Za jednego An 650 dwa GSXF 600 lub dziesięć Questów

Za jednego GSXF 40 rowerów... itd....

Wiesz... takie podej?cie jest jak dla mnie bez sensu.

Jedynym wytłumaczeniem dla mnie jest chęć spróbowania czego? innego... ale ten argument jak narazie przemilczałe?.

Pozatym piszesz, że poczekasz aż skutery staniej?... Po co czekać? Możesz zamiast nowego An 650 kupić używanego. My?lę, że jak się czego? chce to po trupach się to osi?gnie... a jak się szuka pretekstu to i "r?bek u spódnicy"...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm wczesniej nie pisałem nic, bo nie chciałem zasmiecac koleżance postu...

Teraz BARDZO CHĘTNIE się wypowiem na dany temat...

Po pierwsze Ermi uważam, że BEZ SENSU jest takie rozkalibrowanie wyboru jaki podejmujesz... Tzn. jak piszesz, ze in real to tłumaczyłe?, to rozumiem, iż wytłumaczenie jakie? musi być... Nieomieszkam się z Tob? skonsultować przy najbliższej okazji rozmowy In real...

Niemniej jednak narazie takiej rozmowy nie przeprowadzali?my między soba, więc Twoja decyzja jest dla mnie ROZKALIBROWANA...

Tzn. Albo trzeba się zdecydować na pój?cie w stronę cruiserów, lub czoperów(nie zaznaczyłes która wersja Shadow'ki wchodzi w rachubę?)... czy może jednak motocykle turystyczne... Albo jednak nijakie ?cigałki(bo jajko rasowym ?cigiem nie jest, ani turystykiem też niebardzo, st?d to moje okreslenie, nieoznacza ono że GSXf jest ZŁE)... No i na końcu MOŻE jeszcze skutery?

Hmmm do twojego problemu z wyborem brakuje jeszcze quada, nakeda, crossa i może jeszcze parcha...

Taka prawda my?lę, e trzebamy?lec konkretnie nad jakim? TYPEM i wtedy wdrażać się w modele...Inaczej się nie da.

Jesli chodzi o koszty...taktak...Ermi je?li chodzi o koszt zakupu 2oo to skutery należ? do jednych z najdroższych... JEDNAK bierzemy pod uwagę ceny maszyn PORÓWNYWALNYCH pohemno?ciowo, lub wyższych pohjemno?ciami...

Nie patrzymy na to, że B650 w?ród skuterów jest jak np. GSX-R1000 w?ród ?cigaczy, czy jak GoldWing w?ród turystyków... Taka prawda AN650 to NAJLEPSZY skuter i zarazem najdrozszy...Jego odpowiednikiem niemozemy nazwać GSXf600 w?ród ?cigów bo to NIE TA RANGA... Odpowiednikiem jajka może być np. majesty 125...Klasowo jajko w ?cigach i majesty w skuterach stoj? podobnie...

A pozatym Ermi pójdĽmy już dalej...Kupisz sobie tego turystyka dajmy na to...

WeĽ pod uwagę parę rzeczy...

Opony... Szybciej się zużywaj? i O WIELE drożej je kupisz...teraz neidawno kolega zamówił u mnie komplet opon(przód+tył) Dunlop D208 RR do CBR600 PO ZNAJOMO|CI za opony zapł?ci 1200zł z wymian? itd. a to jest KUPE kasy...

Do tego musisz wymieniać łancuch,a często nawet i cały napęd(czę?ciej niż pasek w skuterach niektórych, a koszt NIEZIEMSKI)...

Do tego policz sobie spalanie ?rednie...

Nie liczę już innych czę?ci eksploatacyjnych, których ceny s? POWALAJˇCE...

Ja własnie z tego względu zaczynam w?tpić w zakup CBR600, gdyż SZKODA Mi po prostu kasy...

W skuterach nie masz tak Ľle... Kupisz pasek oryginalny za 400zł i starczy Ci na 24000km jazdy... Kupisz opony, to przód styka na przynajmniej 20000 a tył na chociarz 15000 a KOSZT jest nieporównywalnie niższy od motocykli...

Spalania nawet nie ruszam, bo to zalezy od jazdy...

Także Ermi z tymi miejszymi kosztami zwi?zanymi z motocyklem, to jest tak jak z zakupem OKAZJI z allegro... Zapł?cisz na pocz?tku mało, ale jak zaraz zaczniesz dokładać, to dopiero widzisz jaki bł?d sie popełnilo...

Taka jest prawda i niema co o tym zapominać...

Ja dlatego postawiłem znów na tym, ze kolo wrzesnia zaczynam się rozgl?dać za b650 i ciężko będzie mnie już od tego odwieĽć... Tobie życzę decyzji ODPOWIEDNIEJ dla Ciebie... Ale i DOBRZE przemy?lanej...

Tymczasem pozdrawiam i z góry przepraszam za takie rozwinięcie się, ale wiecie... To moje pierwsze zdanie na ten temat, wiec inaczej nie potrafiłem...Kubiszon :lol:

Odnośnik do komentarza

No wła?nie. Ja też miałem dylemat po sprzedaży Hexagona: Co dalej?? My?lałem o wielu pojazdach, od jakiego? ?ciga 125, poprzez crossa, a na quadach skończywszy. Wybrałem Majesty, Ja potrzebowałem pojazdu mało awaryjnego, ekonomicznego i miłego dla oka, a taki jest skuter. Za niecały rok 18-stka. I zapewne znowu zmienię jedno?lad na większy. Dla mnie ideałem jest kompromis pomiędzy osi?gami, a duż? pakowno?ci?. Mam 3 typy następców Majesty :

- Burgman 650

- BMW R1200 TL

- Gold Wing 1800 lub 1500

My?lę że Majesty zostanie u mnie na dłuuugo ponieważ moja mama upodobała sobie ja jako pojazd na zakupy :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

nie pomy?lcie że sie gotuje jak piszecie słabo o jajku :D... ja tylko to komentuje

bedzie to malutkie OT .. ale ..

kubek ... "jajko w ?ciagach ma pozycja jak yp125 w skuterach ..."

mniejsza z tym o t? pozycje, bo to jest subiektywna opinia ... jednak nie potrafie jej sobie zobrazować ...

ponieważ ... jajko nie jest ?cigiem. sciegiem suzuki jest juz wspomniany gixer w 3 odmianach silnika. kategori? do porównania dla jajka jest ZZR 600, XJ 600, SV 650, CBR 1000 F, GSX 1000 (E)F, GPZ, <-- przykładowo .. a nie ZX6, R1, R6, VTR ....

:lol:

a co do cen ...

to Ermi niestety ten Kubiszon ma racje ... jak nie masz znajomych w serwisach to trudno jest podchodzic do kupna czesci ...

tak jak rozmawiałem z Mariuszem to w b650 wymieniac trzeba opony i klocki hamulcowe.

zwykły motocykl taki jak moj ma troche(troche bardzo) wieksze wymagania

:lol:

Odnośnik do komentarza
to w b650 wymieniac trzeba opony i klocki hamulcowe

No(mniej wiecej) co 6tys troche oleju, filtr olejowy, co jakies 12tys filtr powietrza, swiece i co 12-18tys klocki. Dodatkowo ja musze wymieniac co ok. 10tys obie opony.

Odnośnik do komentarza
No wiesz Ermi... z taki podej?ciem możemy w tej wyliczance pój?ć dalej...

Za jednego An 650 dwa GSXF 600 lub dziesięć Questów

Za jednego GSXF 40 rowerów... itd....

No możemy puj?ć jeszcze dalej np: za 40 rowerów - 452 724 paczek zapałek.

Mariusz przecież wiesz, że takie wyliczanie to bzdura i robienie wody z mózgu innym. Cena b650 jest przesadzona i to grubo w porównaniu do innych jedno?ladów i to jest moje zdanie. Tak samo nienormaln? cenę ma s-w 600.

A przecież jaki? zapaleniec miło?nik s-w powie że jest to cena normalna i adekwatna do osi?gów i jako?ci. "Każda sroczka swój ogonek chwali". Więc wydaje mi się, że zaraz powinien odezwać się Mario :lol:

Chęć spróbowania czego? innego hmmm...???

Gdybym nie miał chęci to nie sprzedawał bym Ypki - więc ten argument wydał mi się na tyle łopatologicznie oczywisty, że nie był wymieniany przeze mnie.

Jeżeli chodzi o używane jedno?lady to większo?ć z Was zna już moje zdanie na ich temat. Kiedy? trzeba kupi? sobie nowy sprzęt, choćby po to żeby zobaczyć jak to jest. (następne pozytywne do?wiadczenie w życiu)

Kubu?

wogule jak się do twojej epopei zabrać i z której strony?

Porównaniem 125 do GSX750-F -a to wogule mnie rozwaliłe?. Wogule w którym momencie można porównac moto do sqtera.

Jeżeli chodzi o aspekty techniczne -i zakładaj?c, że będzie to niesquter, to faktycznie patrzę tylko na pojazdy z kardanem.

A rozstrzał

quada, nakeda, crossa
to mogę Ciebie uspokoić że nie.

Kubu? a twój ojciec to na czym jeĽdzi??? resztę sobie dopowiedz i będziesz miał obraz sytuacji. A na 2 moto to miejsca nie ma. No to chyba udało mi się rozwiać twoje w?tpliwo?ci.

Więc naturalnym kompromisem wydaje się być turystyk (wiec typ dauvill-ki)

no albo b650.

Jeżeli chodzi o czę?ci exploatacyjne to faktycznie koszt opon jest masakryczny, a reszta porównywalna.

Swempas

- Burgman 650

- BMW R1200 TL

- Gold Wing 1800 lub 1500

Większo?ci ale również i sobie życzyłbym takiej elastyczno?ci w wydawaniu kasy. Hehehe przy Bmw i GW to b650 to kopciuszek za drobne :lol:

Przy takim porównaniu faktycznie b650 jest niedrogim turystykiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Za jednego An 650 dwa GSXF 600 lub dziesięć Questów

Za jednego GSXF 40 rowerów... itd...

No możemy puj?ć jeszcze dalej np: za 40 rowerów - 452 724 paczek zapałek.

Mariusz przecież wiesz, że takie wyliczanie to bzdura i robienie wody z mózgu innym.

Ermi... no wła?nie wiem ale to ty zacz?łe? przeliczanie ... Ja tylko dałem przykład kolejnych bezsensownych wyliczanek jak ta, że za jednego An 650 będ? dwa GSXf :lol:

Tak samo nienormaln? cenę ma s-w 600.

Widzisz... tu się z Tob? ewidentnie zgadzam.

An 650 zważywszy na wszystko co posiada na pokładzie wydaje się być ofert? wyważon? cenowo. Ostatnio były oferty posezonowe, gdzie można było kupić nowgo An 650 K5 za 35.900 PLN i tu faktycznie oferta salonowa na SW 600 wydaje się być z kosmosu... Powiesz że to i tak dużo... pewnie będziesz miał racje ale to nie tak... To nie jest dużo. Poprostu my za mało zarabiamy :lol: .

Bigu ostatnio sprzedawał idealnego, bezwypadkowego An 650 z 2002 roku. My?lę, że jego cena, jak za ten egzemplarz, przy tym przebiegu i tym wyposażeniu była bardzo dobra. Przecież nie trzeba kupować ganz nowego!

Chęć spróbowania czego? innego hmmm...???

Gdybym nie miał chęci to nie sprzedawał bym Ypki - więc ten argument wydał mi się na tyle łopatologicznie oczywisty, że nie był wymieniany przeze mnie.

Jeżeli chodzi o używane jedno?lady to większo?ć z Was zna już moje zdanie na ich temat. Kiedy? trzeba kupi? sobie nowy sprzęt, choćby po to żeby zobaczyć jak to jest. (następne pozytywne do?wiadczenie w życiu)

Aaa i to już jest jaki? konkretny argument :D

Kubu?

wogule jak się do twojej epopei zabrać i z której strony?

Porównaniem 125 do GSX750-F -a to wogule mnie rozwaliłe?. Wogule w którym momencie można porównac moto do sqtera.

Kubo dobrze kombinował i wiem co miał na my?li jednak Ľle to trochę uj?ł.

GSXf nie jest turystykiem tylko motocyklem sportowo turystycznym (osobi?cie uważam, że pseudo- sportowo miejskim bo z turystyk? ma niewiele wspólnego). Moim zdaniem największ? zalet? GSXf' ki jest to, że może się podobać... poprostu ma ładn? linie.

Ogólnie ciężko jest dawać takie porównania bo za dużo jest różnych modeli, które powoli niewiadomo jak sklasyfikować ale mimo wszystko w tym porównaniu Kubo doszukałem się logiki.

Pozatym jego porównanie cenowe eksploatacji jest bardzo trafne... W An 650 będziesz miał zdecydowanie mnie kosztów niż np. w GSXf i jest to niepodważalnym faktem.

- Burgman 650

- BMW R1200 TL

- Gold Wing 1800 lub 1500

Większo?ci ale również i sobie życzyłbym takiej elastyczno?ci w wydawaniu kasy. Hehehe przy Bmw i GW to b650 to kopciuszek za drobne 

Przy takim porównaniu faktycznie b650 jest niedrogim turystykiem

No wła?nie... do tego zmierzam ;)

Odnośnik do komentarza

Ermi, ujme to moze tak: chcesz zmienic skuter na motocykl, bo wydaje ci sie ze juz skuterem pojezdziles... Wierz mi, ze Ypka250 ma sie tak do Tmaxa, Silvera czy Burgiego, jak starszy model GS500 do GSXR600... (no moze podobnie :lol: ). Ypka jest super skuterem, ale nie moze sie rownac z dwucylindrowka. Wiem i znam to uczucie, bo sam przesiadlem sie z YP250 na Tmaxa i od tej pory wchodzi u mnie w rachube tylko 2cylindrowka.

Reasumujac, nie mozesz powiedziec ze skutery Ci sie znudzily, bo jeszcze nie wyjezdziles sie tymi naprawde szybkimi i komfortowymi sztukami :D ...

Wiem ze jest to moze troche kontrowersyjne twierdzenie, ale tak po prostu jest i mialem to okazje wyprobowac na wlasnej skorze :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz ja moja przygode z motocyklami zaczynalem wlasnie od biegowcow, turystykow, scigow, crossa, o skuterach nie chcialem slyszec, a tylko dlatego ze nimi nie jezdzilem. Potem byla przerwa w jezdzie na jakichkolwiek 2oo i kupno rowerka z silnikiem jakim byla 50-tka :blink: Teraz nie chce juz slyszec o kupnie czegos innego niz skuter, co nie znaczy ze od czasu do czasu nie lubie sie przejechac i pomieszac sobie biegami wlasnie jakims scigiem czy innym biegowcem. Tu tez musze potwierdzic koszty eksploatacyjne biegowca sa przynajmniej 2x wieksze niz skutera, choc zakup skutera cenowo na poczatku wychodzi wiecej, potem juz sa tylko oszczednosci, poczawszy od paliwa a na materialach eksploatacyjnych konczac mimo ze np cena paska do AN400 powala. Jesli chcesz pojezdzic na biegowcach to pewnie ze skoro chcesz to zobacz jak sie jezdzi, ale zeby docenic zalety jakiegos sprzetu trzeba na nim sporo pojezdzic, a ty malo jezdzisz skuterem. Jesli brakuje ci osiagow to AN650 na pewno ci je zapewni a za te osiagi na stacji benzynowej zaplacisz zdecydowanie mniej.

Odnośnik do komentarza

Bigu

Reasumujac, nie mozesz powiedziec ze skutery Ci sie znudzily, bo jeszcze nie wyjezdziles sie tymi naprawde szybkimi i komfortowymi sztukami  ...

Tego akurat powiedzieć nie mogę,

ale mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi komfort wożenia swoich 4 liter to siedziska skuterów s? o niebo wygodniejsze niż większo?ci siedzeń motocyklowych, no i jeszcze sprawa możliwosci zmiany pozycji nóg w czasie jazdy (rozprostowania kolan) - akurat dla mnie bardzo ważna.

Szanowny Svempasie

No widzisz. Sam to powiedziałe?... B650 jest niedrogim turystykiem  Więc nad czym się zastanawiasz??? Kupuj jedyny słuszny pojazd
- no takie "wkładanie słów w czyje? usta" i cytowanie wyrwanych zdań z kontextu cało?ci, choć powszechnie stosowane w telewizji i prasie, chyba nie jest zbyt eleganckie.

Bigu masz racje - trzeba się rozwijać więc raczej 2 cylindry a tu wyboru zbyt wielkiego nie mamy. Więc zaczynam skłaniać się ku b650 choć łatwe to nie jest, ale na spokojnie zobaczymy jeszcze, co nowy rok przyniesie w ramach ofert Mxisqterów.

Ostatnio wróble ćwierkały , że jedna osoba z klubu szykuje się do kupienia B400k7 :blink:

Odnośnik do komentarza
Gość Michał Kupczyk
Więc naturalnym kompromisem wydaje się być turystyk (wiec typ dauvill-ki)

He he,

Widze ze nie tylko mnie oczka biegna do Deauville. Jestem tylko ciekaw wrazen za

sterami. Do biegow i sprzegla chyba sie przyzwyczaje, ale ciekawe jak bedzie z oslona przed wiatrem.

W przyszlym roku pojawi sie Deauville 700, z opcja ABS.

tu sa fajne fotki Honda Deauville

Wyglada miodnie, w salonie siedzialem na poprzednim modelu, strasznie dziko z tym przekladaniem nogi przez caly pojazd ;-) Nie wydaje sie ogrmnie ciezka, mimo 240 kg w stanie suchym.

Cenowo to to samo co SilverWing 600, w UK 6000GBP.

Mnie osobiscie zachecila recenzja: "Jezeli szukasz wrazen to nie jest motocykl dla Ciebie, ale jezeli chcesz niezawodny, ekonomiczny pakowny srodek transportu, to jest wlasnie to" (tak w skrocie)

--

Michal

Odnośnik do komentarza

Ojejku jejku.. przecież to był żart :blink:

Przecież nikt cie do niczego nie będzie zmuszał. Każdy chce ci pomóc żeby? wybrał jak najlepiej :lol:

Jeżeli cie uraziłem to wielkie sory, Ale to był tylko żart :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Biegi i sprzeglo to nie tragedia o tym sie nie mysli w czasie jazdy tak ma byc i jest ok podobnie jak w aucie :blink: ale w jezdzie po miescie wole jednak automat zarowno na 2 kolach jak i na 4 :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...