Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kupie Yp 250 zedytowany na "Co nowego dla Ermiego"


Gość Kozaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kozaczka

Witam po raz pierwszy Szanownych Klubowiczow ;)

Poszukuje Krolewny 250 z pewnych rak, rocznik minimum 2001, bezwypadkowej i kupionej w kraju.

Jesli ktos slyszal o takiej, bardzo prosze o sygnal ;)

Zycze krotkiej zimy i pozdrawiam B)

Kozaczka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ERMI

    20

  • -=Dee Jay=-

    14

  • dr.big

    13

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

bardzo nam milo że pojawiasz sie w naszym zakręconym maxi-?wiecie, jednak zwracaj?c uwage na panuj?cy tu ustrój polityczno społeczny .. prosiłbym Cie droga koleżanko o zwrócenie szczególnej uwagi na dział forum o dĽwięcznie brzmi?cej nazwie SERDECZNO|CI .. i poczyniała tam pierwsze kroki ...

zwa(rz)żywszy uwage na to że przynajmniej ropoczęłas po ludzku ten pierwszy post ... nie bedziemy raczej krzyczeć ;)

pozdrawiam

Dee

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam Kozaczkę.

My?lę, że o tak? "królewnę" z naszego polskiego salonu to będzie bardzo trudno albo wręcz nierealnie. Niestety o zupełnie bezwypadkow? Majestkę 250 też nie jest łatwo ponieważ 95% (tak, to nie pomyłka) takich egzemplarzy pochodzi z indywidualnego importu, gdzie praktycznie każdy pojazd miał jakie? już przygody.

Skuter z polakierowanym (po szlifie) jednym czy też dwoma plastikami nie dyskwalifikuje pojazdu przy chęci jego kupna... ale oczywi?cie szukać takiej perełki masz prawo ;) .

Wiem, że na naszym forum jest użytkownik KK, który sprzedawał już jaki? czas Majesty 250 i z tego co kojarzę to była to sztuka z polskiego salonu. Czy nie była jednak po jakim? szlifie to nie wiem.

Jakbym co? słyszał innego to dam znać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Witam oczywiscie na forum, co do YPki w naszym klubie jest troche YPek z czego pare jest na sprzedaz, ale znalezienie perelki ktora nie ma i niemiala nigdy jednej ryski ciezko bedzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dee nie myl pojęć...

Po pierwsze chodzi o Yp'kę krajow?...(już odpada)...

Po drugie chodzi o YP'kę z oryg. malowaniem( ;) )...

Po trzecie chodzi o YP'kę bezszlifow?( ;) )....

Bardzo cięzkie wymagania...Choć tak naprawde w miarę normalne, bo kto by nie chciał takiego skuterka kupić...

Jesli koleżanka napisałaby, że szuka YP'ki, ktora jest obecnie w stanie idealnym, to Ermiego możnaby polecić...Jednak je?li kto? szuka nieskażonej majesty to jest cięzko spełnić te wymagania...

Ja nie mam żadnych pomysłów...Pozostaje szukać i szukać...Ale i tak będzie ciężko znaleĽć...

Pozdrówka, Kuba B)

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze chodzi o Yp'kę krajow?...(już odpada)...

Po drugie chodzi o YP'kę z oryg. malowaniem( whistling1.gif )...

Po trzecie chodzi o YP'kę bezszlifow?( wallbash.gif )....

nie qmam Cie chlopczyku ...

krajowa - czyli intencja że nietargana tu na handel, czyli Ermisiowa sie jak najbardziej kwalifikuje ...

oryginalne malowanie i bezszlifowo?ć jest spraw? prost? do dogadania - co z tego że sprzęt lezał, albo ma nowy lakier ... ?? jezeli to nie jest przekret, to nie ma najmniejszego znaczenia (ew nowy kolor musi sie podobac ...)

moja suka dostala z lewej strony od samochodu, a moglbym napisac ze bezwypadkowa bo ?ladu nie .. wszelkie badania na prost? rame i zawieszenie przeszla w 100%, takze w leżakowaniu sprzeta nie ma nic zlego ...

Odnośnik do komentarza

dokładnie nie mam zamiaru nikogo czarować i kłamać bo to nie ten harakter.

Jeżeli chodzi o Ypkę niewywrócona to powodzenia - chyba pozostaje jedynie zakup jakiego? magazynowego ?piocha.

To 2 koła i jeżeli kto? jeĽdzi to wcze?niej czy póĽniej zaliczy glebę. Oby to była tylko taka jak moja czyli prędko?ć 0km/h i szpagat na piaszeczku. czyli w zasadzie położenie na boku a nie gleba z trzaskiem. Na dzień dzisiajszy mogę ?imało wciskać że skuter nie mial gleby, bo nic nie widać nawet na czarnych plastikach.

hehehe a zdarzaj? się nawet przypadki gleb serwisowych, z braku normalnych uczciwych u?lizgów :rolleyes: - prawda Bigu. :)

Kuba adwokacie ale temat wzruszyłe?.

Jak będę miał kontakt z koleżank? to przecież i tak wszystko powiem co wiem na temat Ypci.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:) Heja heja...Bumtralala...Umcia umcia...

Czy ja gdzie? napisałem, ze NIEOPŁACA się kupować Ypki Ermiego?

Napisałem tylko, że patrz?c na wymagania Kolezanki NIESPEŁNIA Ona(jak i chyba 99% Ypek w polsce) tych wymagań...

Nie napisałem, ze jest to SZROT czy MINA(allegro kupa też nie)...

Przecierz wszyscy wyiemy jaki to sprzęcik i ile jest wart...Co do ukrywania czegokolwiek, to też Ermi wiesz, że ja wiem, że Ty(wiesz :) ) raczej nie należysz do ludzi wciskaj?cych kit i chyba tyle to o sobie wiemy a nawet więcej :) ...

Moja uwaga polegała na tym, że własnie specjalnie porównałem majesty Ermiego do wymagań Kozaczki, gdyż szczerze mówi?c jest to jak narazie najlepiej zrobiona i jeżdż?ca yp'ka jak? widziałem(bez lizania dupy czy innych czę?ci ciała :) )...

Tymczasem...Kubiszon :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ypki Ermiego i Dacji to chyba najlepsze Ypki w kraju pofaldowanych drog :rolleyes::):)

Od siebie dodam, ze ogolnie nowszy model Ypki nie tak latwo kupic... Jak juz napisal Mariusz, kupienie bezszlifowej i "oryginalnie polskiej :) " YPki graniczy chyba z cudem. Dodatkowo musza jeszcze sie zgadzac kilometry i serwis(a wiadomo ze w PL o rzetelne kilometry trudno :) ).

Nawet w D, dostac YP250 powyzej 2000 roku jest ogolnie dosyc ciezko... Odpowiedzialna za ten fakt jest niewielka sprzedaz tego modelu :) .

Odnośnik do komentarza

YP'ka, któr? chce sprzedać KK jest z polskiego salonu. Widziałem j? na własne patrzałki. Nie wykryłem na niej ?ladów jakiegokolwiek szlifu. Zaliczyła kiedy? dawno glebę parkingow?. Ma wymienione tylne ?wiatełka na nowe, salonowe. Wygl?d bez zarzutu. Ale niech się lepiej sam KK wypowie. Albo Ty wy?lij mu @, to odpowie na Twoje pytania.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Gość Kozaczka
YP'ka, któr? chce sprzedać KK jest z polskiego salonu. Widziałem j? na własne patrzałki. Nie wykryłem na niej ?ladów jakiegokolwiek szlifu. Zaliczyła kiedy? dawno glebę parkingow?. Ma wymienione tylne ?wiatełka na nowe, salonowe. Wygl?d bez zarzutu. Ale niech się lepiej sam KK wypowie. Albo Ty wy?lij mu @, to odpowie na Twoje pytania.

Jutro wlasnie moj chlopak sie wybiera na ogledziny YPki KK do Wroclawia.

Zobaczymy, jak to sie skonczy, bo ERMI tez ma ciekawa propozycje :rolleyes:

Pozdrawiam i szukam dalej :)

Kozaczka

Odnośnik do komentarza

hehehe spoko

Jajko a ty jeszcze nie próbowałe? mojej pigwóweczki ??? :rolleyes: mmmm... co? pysznego. Wożę j? w piersióweczce - gifciku od brata Majona - zawsze przy sobie :) jak zawodowstwo to zawodowstwo. :) a okazja zawsze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

phy... piersióweczka... tyż mi có?....

Ja zwykle jeżdżę z ga?nic?. A to zupełnie inna pojemno?ć :rolleyes: Co nie Dee Jay ??

Pozdrówka

P.s.

A w piersióweczce to wożę rum 80%, bo szkoda w takim małym baczku taszczyć wodę :)

Odnośnik do komentarza

ja wiem że o alkoholu fajnie sie rozmawia, a jeszcze lepiej sie go spozywa ... jednak zakończym ten temat w tym topicu i ew przenie?my rozmowe do nowego ... albo na chata ...

Ermi .. a to że nie miałem zaszczytu spróbowania twojej nalewki to Twoja wina !! :rolleyes: czemu Cie nie ma gdy ja jestem ??

koniec OT

Odnośnik do komentarza

tak jestem wywolany do tablicy.

no do niedawna to byl calkwicie dziewiczy, poza ta lampa..

W miedzy czasie zmienilem klocki z tylu , jak juz zmienialem opone to mowie tez zmienie klocki i to byl blad , dali mi jakies lepsze od r6 czy czegos tam, innaczej biora i trzeba sie bylo wczuć whist , efekt taki ze na drugi dzien , wylozylem sie na pasach, frajerska gleba.. a omijałem taki ladny korek, ale samochodziarze sie musieli cieszyć ;) zalatwilem troszke oslonke tlumika (od spodu takze nie widac zbytnio) i ta doln?, ktora juz pomalowalem.Nawet wyszlo, nowa 350zl.

Zdjecia wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
skuterek znalazł nowego klubowego nabywce - oby służył mu równie dobrze

gratulacje. :)

No gratulacje :) , co masz teraz w planach? Jakiego wielkiego smoka zamiarujesz kupic :) ?

I kto jest nabywca :lol: ?

Odnośnik do komentarza

my?lę ze szczę?liwy nabywca sam się odezwie, jak dojedzie do domku a blisko nie ma.

A jakie plany ??? hmmmm.....

jakbym powiedział prawdę czekała by mnie renegacja z klubu. :)

No na pewno co? większego. może sqter w rozmiarze XXL czyli goldas. I tak na nich wszyscy wyl?dujemy za kilka lat :lol:

Bigu obserwoj uważnie dziadka- a w wolnej chwili podsyp mu żwiru pod podjazd do domu. hehehe :)

Odnośnik do komentarza
skuterek znalazł nowego klubowego nabywce - oby służył mu równie dobrze

gratulacje. :lol:

no wspaniale :)

opowiadaj zaraz o planach sprzętowych :)

Odnośnik do komentarza
jakbym powiedział prawdę czekała by mnie renegacja z klubu. :lol:

Czyzbys zyl w zaklamaniu :) ?

Zdradz chociaz do jakiego miasta pojechala YPka :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe s? 2 możliwo?ci... Drogowiec, Kozaczka...

Choć w przypadku Drogowca czuje się troszkę skołowany, gdyż Kuba miał jechać do Ermiego w okolicach Weekendu po drodze do innego miasta... Więc czort wi...

Ermi czekamy na wyja?nienia...I przyznaj się jaka maszynka kręci Ci się w głowie... Ja się przyznałem, jak zastanawiałem się nad szybkim plastikiem... A ciekawo?c mnie zżera :) .

Pozdrówka i gratulacje dla nowego wła?ciciela...Kuba :lol:

EDIT:Drogowiec i Kozaczka odpadli... Daro to Ty? Bo nikt inny mi już do głowy nie przychodzi, a Tobie polecałem ÓW maszynkę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...