Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2010 - czas zacząć


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie posłucham Twoich opinii na ich temat. Jak na razie włożyłem zamiast jedno elektrodowej, dwu i nie widzę zbytnio różnicy. Przeczytałem tylko, że może być lepsze spalanie. I się zastanawiam czy Irydowa oprócz tego, że jest trwalsza i droższa ma jakieś dodatkowe atuty ? :)

podobno gorzej ja zalac z racji jej budowy mi sie narazie nie udalo :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    16

  • ArtCho

    13

  • 22hubert

    4

  • Bob

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Widziałem twojego  !zorro na warsztacie koło mnie dzisiaj coś przy nim robili (...)

;)

Mam nadzieję, że wymieniają olej i tylną oponę... ;)

A co do chłopaków z Gdańska i Fundiego - oni chyba umawiają się na Torzym. Też pomyślałem o tym, ale w piątek muszę być w pracy, a więc wyjazd do Torzymia w czwartek odpada. Myślałem jednakże o jakimś miejscu na terenie NRD - spotkać się gdzieś przed imprezą (tzn. my i grupa z Torzymia) i wjechać na imprezę kupą !wchair ;):) !wchair :) !wchair !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co do chłopaków z Gdańska i Fundiego - oni chyba umawiają się na Torzym. Też pomyślałem o tym, ale w piątek muszę być w pracy, a więc wyjazd do Torzymia w czwartek odpada. Myślałem jednakże o jakimś miejscu na terenie NRD - spotkać się gdzieś przed imprezą (tzn. my i grupa z Torzymia) i wjechać na imprezę kupą ;) !zorro ;) !wchair :) !wchair !wchair

Myślę że Gdańsk pojedzie przez Szczecin, tak było w zeszłym roku i na 100 % z resztą spotykamy się na ringu pod Berlinem. I wiedziemy całą grupą bo przecież oto chodzi żeby wjechać całą kupą, pewnie to ustalimy na Burgmani !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co do chłopaków z Gdańska i Fundiego - oni chyba umawiają się na Torzym. Też pomyślałem o tym, ale w piątek muszę być w pracy, a więc wyjazd do Torzymia w czwartek odpada. Myślałem jednakże o jakimś miejscu na terenie NRD - spotkać się gdzieś przed imprezą (tzn. my i grupa z Torzymia) i wjechać na imprezę kupą  ;)  !zorro  :)  !wchair  ;)  !wchair  !wchair

Myślę że Gdańsk pojedzie przez Szczecin, tak było w zeszłym roku i na 100 % z resztą spotykamy się na ringu pod Berlinem. I wiedziemy całą grupą bo przecież oto chodzi żeby wjechać całą kupą, pewnie to ustalimy na Burgmani ;)

Super! Daj mi znać co ustalicie - ja się dostosuję! !V

Odnośnik do komentarza

Wstępnie nawigacja zdecydowanie wskazuje na drogę "dolną": Starogard Gdański - Gorzów - Słubice... Nie znam tylko jeszcze planów Plebana, pewnie niestety pojedziemy razem !happybth

Ja osobiście chciałbym wyjechać w piątek rano tak, aby spotkać się w Torzymiu z biesiadnikami przed odjazdem !piwko Nie wiem tylko czy Pleban da radę !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wstępnie nawigacja zdecydowanie wskazuje na drogę "dolną": Starogard Gdański - Gorzów - Słubice... Nie znam tylko jeszcze planów Plebana, pewnie niestety pojedziemy razem !happybth

Ja osobiście chciałbym wyjechać w piątek rano tak, aby spotkać się w Torzymiu z biesiadnikami przed odjazdem !happybth Nie wiem tylko czy Pleban da radę !happybth

Adaś to mnie trochę zmartwiłeś, to pewnie też będę musiał się udać do Torzymia jak wszyscy. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wstępnie nawigacja zdecydowanie wskazuje na drogę "dolną": Starogard Gdański - Gorzów - Słubice... Nie znam tylko jeszcze planów Plebana, pewnie niestety pojedziemy razem <_<

Ja osobiście chciałbym wyjechać w piątek rano tak, aby spotkać się w Torzymiu z biesiadnikami przed odjazdem !OKK Nie wiem tylko czy Pleban da radę !OK

Adaś to mnie trochę zmartwiłeś, to pewnie też będę musiał się udać do Torzymia jak wszyscy. !vampire

ja o tym myslalem, ale to dodatkowe sto kilkadziesiat km. I problem nie jest w odleglosci tylko w czasie. Torzymiaki rusza pewnie wczesnym popoludniem, co oznacza dla nas wyjazd w piatek rano. A ja niestety moge ruszyc najwczesniej kolo 13.00...

Odnośnik do komentarza

To jak panowie, o której jutro się spotykamy, bo o 13 Kubica, więc może 10:30 ?

Wymieniłem uszczelniacze, brakowało mi 0.3l w lagach :lol: Różnica kolosalna, zablokować przednie koło to teraz pryszcz, trzeba uważać !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To jak panowie, o której jutro się spotykamy, bo o 13 Kubica, więc może 10:30 ?

Myślę że 10.30 to dobra godzina, nie ukrywam że właściwie to każda jest dobra skoro mam 2 min. pieszo żeby się pokazać. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To jak panowie, o której jutro się spotykamy, bo o 13 Kubica, więc może 10:30 ?

Myślę że 10.30 to dobra godzina, nie ukrywam że właściwie to każda jest dobra skoro mam 2 min. pieszo żeby się pokazać. !OKK

No to 10.30! :lol:

To Panowie,Panie życze dobrej zabawy taz.gif taz.gif . Pozdrawiam serdecznie!! punk.gif

Romano, to gdzie teraz jesteś? Już Suez przejechałeś? !OKK Co z prezentami? :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To Panowie,Panie życze dobrej zabawy taz.gif taz.gif . Pozdrawiam serdecznie!! punk.gif

Romano, to gdzie teraz jesteś? Już Suez przejechałeś? :( Co z prezentami? !OK

Ja co prawda też czekam na prezenty :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzięki za spotkanie, było miło. Fajnie było przejechać się quadem i naprawić oponę ;)

Artcho, jak !YES wszytko w porządku ?

Dzięki za miłe spotkanie! :D

Zostawiłem ;) bo nie bardzo mogłem dłużej czekać i (mam nadzieję) odbiorę w środę. Cały czas się dławił. Po przeglądzie, albo po zmianie tylnej opony coś nie tak złożyli chyba...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja również chciałbym podziękować za spotkanie szczególne dla Huberta który przyjechał z Kamienia. Postaram się o parą zdjęć od Maćka oczywiście na pamiątkę i umieścić na picasso. Było SUPER !YES

Odnośnik do komentarza
Dzięki za spotkanie, było miło. Fajnie było przejechać się quadem i naprawić oponę :)

Artcho, jak  !OK wszytko w porządku ?

Dzięki za miłe spotkanie! :D

Zostawiłem ;) bo nie bardzo mogłem dłużej czekać i (mam nadzieję) odbiorę w środę. Cały czas się dławił. Po przeglądzie, albo po zmianie tylnej opony coś nie tak złożyli chyba...

Dzis chyba był niesprzyjający dzien dla włoszczyzny.Moja takze padła i tylko dzieki cierpliwej pomocy Bogdana vel Boba dotarłem do domu.Dzięki !piwko

Odnośnik do komentarza
Gość Romano77

Witam Panowie my stoimy juz na redzie w Katarze (Ras Laffan). We czwartek wchodzimy zaladowac 150 000m3 skroplonego gazu ziemnego dla Japończyków. Pozdrawiam serdecznie.

PS. Mam cos nie tak z moim kontem na forum , nie chce mi naliczac POSTÓW pisze i pisze a tam ciagle 31. Ktos wie o co KAMAN?? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS. Mam cos nie tak z moim kontem na forum , nie chce mi naliczac POSTÓW pisze i pisze a tam ciagle 31. Ktos wie o co KAMAN?? B)

W regionalnych nie są naliczane posty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...