Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2010 - czas zacząć


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

No to musisz się koniecznie pochwalić jak kupisz. Zanim kupiłem skuter myślałem poważnie o deauville'u, ale - jak wcześniej wspomniałem - biegi mnie nie rajcują...  !happybth

Garaż Motor ma (chyba jeszcze) na zbyciu: Naduś ® Kisiel

Panowie, tak OT jaką opinię w Szczecinie i okolicach ma ten "Garaż Motor" - chodzi mi głównie o handel "używkami" ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    16

  • ArtCho

    13

  • 22hubert

    4

  • Bob

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Ich prowizja to lekko licząc 2 000 zł. Tata chciał zamienić swojego VL 800 u nich za Varadero 1000. Powiedzieli, że Volusię wezmą za 14 000 zł max, gdzie poszła za 16 000 zł do ludzi i to z pocałowaniem ręki. Jedynie co to mocno przyglądałem się Varadero, moto z reguły do rejestracji, przytargane z Niemiec, jak lepsze moto to dają gwarancję roczną, jak stan jest kiepski to nie ma takiej opcji... Varadero było z Niemiec, ale plastiki wypłowiałe, przełączniki straciły prawie kolory. Jeszcze nic od nich nie kupiłem, ale byłem na oględzinach Varaderki i w końcu jej nie kupiliśmy.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj odebrałem Burgmana z regulacji. Dałem 180 zł za: regulację zaworów, wymianę płynu hamulcowego, wymianę filtra powietrza i regulację gaźnika. To nie mój Burgman :) Jakby ktoś potrzebował: Serwis, Komis Motocykli MOTOR Kazimierz Furman ul. Przestrzenna 10, teren lotniska w Dąbiu. tel 504 074 076. Polecam. Dzisiaj widziałem na mieście Hondę Pantheon, zdawało mi się, że z tyłu osoba mi machała, bilety to Ty byłeś ?

PS Na koniec dnia złapałem kapcia :P No żesz by to :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj widziałem na mieście Hondę Pantheon, zdawało mi się, że z tyłu osoba mi machała, bilety to Ty byłeś ?

Właśnie ci machałem jechałem na plecaka z melmacie. :)

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie po Burga jechałem, ale w pierwszym momencie :lol: Nie to nie on, a potem hmmm !piwko :P No cóż jak zdejmę jutro koło, to będę musiał podejść do Twojego sąsiada, na wulkanizację opony :D A miałem jechać na paintball :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś zrobiłem ok. 120 km z nowym deflektorem. Nie mogę przyzwyczaić się do tego, że słyszę dźwięk silnika oraz tarcze hamulcowe podczas hamowania, zamiast huku wiatru. !tut

Sent, chyba Cię ubiegłem? !happybth To ja wykupiłem Ci ten deflektor. Ale może warto chłopa spytać gdzie to zrobił, bo to było na zamówienie.

Odnośnik do komentarza

Ja zwlekałem z kupnem, aż na wizytę w serwisie, bo wolałem mieć trochę $ jeszcze na wszelki W jak coś znajdzie mechanik, ale nic nie znalazł :D

Poszukam innego !happybth Oby działał jak należy !happybth

Kiedyś w trasie schowałem się za szybą i się przeraziłem, co on tak głośno warkocze !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj spontanicznie odbył się mały spocik z wycieczką krajoznawczą na !scooter , dzięki koledzy z okolic Złocieńca (bob i Lisem), jak również Fundiemu melmacie i szczególnie Sławce za miłe towarzystwo. Jak zwykle było super !OKK . Maciej zapodaj parę zdjęć !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zapraszam do moich sąsiadów w sobotę na imprezę.

"Dnia 29-05-2010 organizujemy dzień otwarte z Garażmotor. Zapraszamy do naszej siedziby, przy ulicy Studziennej 13.

Na miejscu zapewnimy następujące usługi:

* bezpłatne badanie techniczne pojazdu (jednoślad) - 20 punktów pojazdu

* bezpłatna usługa wymiany opon wraz z wyważeniem-samochody

* w godzinach od 12 do 14 bezpłatny egzamin na kartę motorowerowa prowadzony przez szkołę nauki CARO wymagane zaświadczenia ze szkoły

* pokaz technik konserwacji i ochrony powłok lakierniczych preparatami Diamondbrite

* jazdy testowe pojazdami Kymco-quady"

Ktoś się pojawi?

Odnośnik do komentarza

Ja chętnie, jak złożę Burga (jutro odbieram uszczelniacze) to Burgiem, a jak nie to pieszo :lol:

Rozmawiałem dzisiaj z gościem od Yamahy T-Max białej, wychodzę z matury, a tu przed szkołą T-Max !zorro Mówię, że ładny T-Max.

To cieszę się,

Mówię, że mam Burgmana, że jestem zalogowany na Burgmani.

A na to: Fajnie

!happybth

Odnośnik do komentarza

Chyba ze 20 lat temu, bo przyjechał po syna, ale nie był w garniaku i go nie znam, jako maturzystę !happybth Ale nic nie zagadał i sprawiał wrażenie jakby mnie olał !happybth

Mam plan pozwiedzać Świnoujście, a dokładnie port U-Bootów, Hubert chętny na przejażdżkę ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dzisiaj spontanicznie odbył się mały spocik z wycieczką krajoznawczą na !happybth , dzięki koledzy z okolic Złocieńca (bob i Lisem), jak również Fundiemu melmacie i szczególnie Sławce za miłe towarzystwo. Jak zwykle było super !OKK .

Fajnie! Ja miałem imprezę rodzinną, także nawet gdybym wiedział, że jest wyjazd to by się nie udało...

A ja swojego pożeracza kilometrów oddałem do przeglądu - od października przejechałem 6000km.

A co do Garaż Motor - ja raczej będę, bo właśnie w sobotę będę (mam nadzieję) odbierał mój !happybth Pewnie przyjadę z synem na moim/jego skuterku.

Odnośnik do komentarza

czyzbym malo sie udzielal :lol:

aprpo zwiedzania napisz cos wiecej, kiedy i o ktorej niewykluczone ze jakos znajde czas chociaz ostatnio mam go jak na lekarstwo

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, na razie rzucam pomysł, chcę przede wszystkim zobaczyć Karsibór i plażę w Świnoujściu. Myślę, że to będzie jakiś weekend. Teraz na pewno nie, 5 czerwca jadę do Mierzęcina ;)

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj spontanicznie odbył się mały spocik z wycieczką krajoznawczą na :) , dzięki koledzy z okolic Złocieńca (bob i Lisem), jak również Fundiemu melmacie i szczególnie Sławce za miłe towarzystwo. Jak zwykle było super :P . Maciej zapodaj parę zdjęć  :)

Witam, Uczestnikom dziekuje za towarzystwo. Zubry uznaly ze nie stwarzamy zagrozenia i dzieki temu ocalalo pare fotek. Odwiedzilismy pomnik lotnikow ktorzy zgineli w katastrofie Casy pod Miroslawcem. Potem byl "atak umundurowanych" na wal pomorski element B-werke (skutki widac).

Spotkania Miroslawiec Recz Maj 2010

Pozdrowionka

P.S. Fundi ..drugi raz wezme aparat ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj byłem w Moto 46, odebrać zamówione uszczelniacze i olej. I dostałem ciekawą informację: ten biały T-Max został u nich kupiony, ale sprzedali co dopiero Majesty 400. Przyznać się kto się stał szczęśliwym nabywcą ;) Ale dostali nowego T-Maxa, w porównaniu do Burga to wysoko się siedzi, a tak to więcej na korzyść Yamahy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, czy ze Szczecina do Berlina jedziemy tylko my dwaj? Musimy się jakoś umówić. Ponieważ ja jeżdżę wolniej, może byśmy spróbowali znaleźć jakiś punkt w czasie i przestrzenie, gdzie moglibyśmy się spotkać i końcówkę przejechać razem? Może da się jakoś skoordynować z "grupą z Torzymia"? whist Najprościej będzie się zdzwonić.

PS

Prawdopodobnie jednak będę sam - bez syna... On ze swoją klasą prawdopodobnie pojedzie do Haideparku... whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Marek, czy ze Szczecina do Berlina jedziemy tylko my dwaj? Musimy się jakoś umówić. Ponieważ ja jeżdżę wolniej, może byśmy spróbowali znaleźć jakiś punkt w czasie i przestrzenie, gdzie moglibyśmy się spotkać i końcówkę przejechać razem? Może da się jakoś skoordynować z "grupą z Torzymia"? :) Najprościej będzie się zdzwonić.

Jako że jest jeszcze trochę czasu i żyjemy teraz Burgmanią umówimy sie później. Myślę jednak że Hubert to na 99% i koledzy z Gdańska i okolic, może Fundi.

Widziałem twojego whist na warsztacie koło mnie dzisiaj coś przy nim robili, ja też byłem na wymianie świec na irydowe, nie wiem czy będzie lepiej ale chyba nie pogorszą. whist

Odnośnik do komentarza

Chętnie posłucham Twoich opinii na ich temat. Jak na razie włożyłem zamiast jedno elektrodowej, dwu i nie widzę zbytnio różnicy. Przeczytałem tylko, że może być lepsze spalanie. I się zastanawiam czy Irydowa oprócz tego, że jest trwalsza i droższa ma jakieś dodatkowe atuty ? :huh:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...