Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2010 - czas zacząć


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mamy nowy miesiąc może jakieś sugestie, paru z nas jadzie do Mielna 14 maja i jako że imprezę organizuje nasz kolega Damian z żoną więc miło by było jak najwięcej osób zobaczyć z naszego województwa, chociaż gościnnie na parę godzin.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • bilety

    16

  • ArtCho

    13

  • 22hubert

    4

  • Bob

    3

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Ja już się cieszę na to spotkanie! !happybth Nie miałem okazji poznać ludzi podczas otwarcia sezonu w Królewskim Darłówku...

Sent: zdaj tę maturę i przyjeżdżaj! Będzie co świętować! !tut

Odnośnik do komentarza

Na jeden dzien wpadne na pewno to nie cale 100km,co prawda pracuje w weekend i bede troche zmeczony

ale zwyciezy !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam ja dzisiaj w nocy jade do pracy.... :D .Bawcie się dobrze!!!!

Romano, do zobaczenia. Stopy wody... :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My dzisiaj z kolegą Arturem i Arkiem byliśmy na zwiedzaniu wieży Bismarka na Gocławiu. Szkoda tylko że już nie można wejść do środka.

.

mar.jpg

I powoli szykujemy się do Mielna w piątek około 15,30 wyjazd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zabytki Szczecina to wolę Quistorpa (nie wiem czy widzieliście projekt jej "odbudowy"). I pomyśleć, że to była reklama materiałów budowlanych, która na siebie potem zarabiała.

Denerwuje mnie to, że nikt Bismarcka nie odnawia !YES

Ja w zeszłym tygodniu byłem na Szmaragdowym z koleżanką, samo jezioro - była kopalnia, jest super. Ja głównie pojechałem, aby zobaczyć czy już w miarę zielono by zdjęcia zrobić i poszukać miejsca, gdzie była wieża (podobna do Quistorpa, ale mniejsza).Wieża Baresel Ale to co nas rozwaliło, to widok z polany widokowej, CAŁY SZCZECIN, od Przecławia do Gocławia, jednym słowem SUPER ;)

Panorama Szczecina

Jak chcecie wycieczki po zach - pom, to mam plan na wakacje, by wybierać sobie fajniejsze rzeczy do robienia fotek i tak spędzić wakacje (5 czerwca jadę do Mierzęcina woj. lubuskie, ale blisko).

Fajna stronka z ciekawymi miejscami do zobaczenia: Naduś mnie

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ciekawa stronka.

Też myślę powoli o wakacjach. Na 3 tygodnie urlopu, tydzień z rodzinką, a reszta - do zagospodarowania. Myślałem o kilkudniowym wypadzie na włości Jacka Danielsa: Czocha, Książ, Szklarska, ale i okolice Drezna i Zgorzelca w NRD...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Myślałem o kilkudniowym wypadzie na włości Jacka Danielsa: Czocha, Książ, Szklarska

My się wybieram do Jacka na początku lipca, to może razem?

Odnośnik do komentarza

Ja planuję jakieś weekendowe wypady raczej, bo najpierw muszę znaleźć pracę (trzeba zarobić, by dołożyć do Deauville ;) ).

Mnie korci pojechać tutaj i zobaczyć jak na to zareaguje Burgman ;)Naduś

Oraz Mierzęcin:

Na pewno będę 5 czerwca na pokazie koni (super fotki z tego muszą wyjść) i ciekawi mnie to, ale co z Burgiem :D !YES Naduś 2

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Mnie korci pojechać tutaj i zobaczyć jak na to zareaguje Burgman !OK Naduś

Co do tego miejsca, byłem w zeszłym roku z moim synem, SW w ogóle nic nie dało się zrobić. Ciekawsze miejsce to okoliczne bunkry i fortyfikacje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Myślałem o kilkudniowym wypadzie na włości Jacka Danielsa: Czocha, Książ, Szklarska

My się wybieram do Jacka na początku lipca, to może razem?

No to może się uda. ;) Muszę najpierw zaplanować urlop i zanosi się na to, że będzie to lipiec.

Ja planuję jakieś weekendowe wypady raczej, bo najpierw muszę znaleźć pracę (trzeba zarobić, by dołożyć do Deauville  !OKK ).

(...)

No to musisz się koniecznie pochwalić jak kupisz. Zanim kupiłem skuter myślałem poważnie o deauville'u, ale - jak wcześniej wspomniałem - biegi mnie nie rajcują... :)

Garaż Motor ma (chyba jeszcze) na zbyciu: Naduś ® Kisiel

Prosze edytuj posty, łączę.

Odnośnik do komentarza

Wiem, już w zeszłym tygodniu na niej siedziałem !OKK I Varadero mają i V-stroma ;)

Najpierw muszę znaleźć pracę, sprzedać Burga i będziemy szukać. Jak jechałem robić foty Volusi na sprzedaż, to trochę dziko było, bo nie wiedziałem przed skrzyżowaniem, czy redukować do 1-nki czy na 2-ce da radę :) A w Burgmanie: no problem !V

Odnośnik do komentarza
Gość Romano77

Witam, Panowie wiem ze nie mam co mazyc o Burgmani 2010 z racji wykonywanego zawodu... To jednak nie znaczy ze nie interesują mnie przygotowania w naszym Oddziale Zachodnniopomorskim ;) . Zostaje mi tylko pozazdroscic wiec DAJCIE mi powód i opiszcie co tam w Królestwie..... Pozdrawiam serdecznie, jutro Kanał Suezki. PS.zbieram zamówienie na pamiatki z Egiptu... !TAZ .

Odnośnik do komentarza
Myślałem o kilkudniowym wypadzie na włości Jacka Danielsa: Czocha, Książ, Szklarska

My się wybieram do Jacka na początku lipca, to może razem?

No to może się uda. :D Muszę najpierw zaplanować urlop i zanosi się na to, że będzie to lipiec.

Już Was zauważyłem, więc macie pesia. Słowo się rzekło kobyłka u płota.

ZAPRASZAM :P:P !OKK

P.S. Ogródek czeka a i Babcia sąsiadka też już liczy dni.

D.J. ;)

P.S. W ramach premi Bolków, Bolczów, Landskorona, Księżycowe krajobrazy i inne okazy. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Myślałem o kilkudniowym wypadzie na włości Jacka Danielsa: Czocha, Książ, Szklarska

My się wybieram do Jacka na początku lipca, to może razem?

No to może się uda. !tut Muszę najpierw zaplanować urlop i zanosi się na to, że będzie to lipiec.

Już Was zauważyłem, więc macie pesia. Słowo się rzekło kobyłka u płota.

ZAPRASZAM ;):) !tut

P.S. Ogródek czeka a i Babcia sąsiadka też już liczy dni.

D.J. :)

P.S. W ramach premi Bolków, Bolczów, Landskorona, Księżycowe krajobrazy i inne okazy. !tut

Jacek bez obawy my na 99,99% przyjedziemy. ;)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem z parady, dostałem bilet na KULT, koszulkę i teoretycznie smycz, ale brali po 5 i nie starczyło ;) Ale jaka satysfakcja jak zaczęło padać i jedynym suchym byłem ja !tut Posiadać maxi bezcenne ;):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja dzisiaj jadę na paradę z okazji Juwenalii ;) Więcej info na motofanatyku, ktoś chętny ??  !tut

Coś przegapiłem, szkoda :)

PS.zbieram zamówienie na pamiatki z Egiptu... ;) .

ja tam chętnie pamiątkę może być z Egiptu, ale nie koniecznie. Bardzo bym prosił pocztówkę z lotniska, rejon świata obojętny tylko wymiar 10 X 15 cm. lub mniejsza. Dzięki naturalnie z góry. naduś TU

Oczywiście nic zobowiązującego. (w nagrodę czeka na ciebie naklejka SW na samochód)

zobacz ale dla ciebie srebrna na piękne czarne auto.

Prosze edytuj posty, łączę.

Następny post pod postem będzie kasowany.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bardzo bym prosił pocztówkę z lotniska, rejon świata obojętny tylko wymiar 10 X 15 cm. lub mniejsza. Dzięki naturalnie z góry. naduś TU

Oczywiście nic zobowiązującego. (w nagrodę czeka na ciebie naklejka SW na samochód)

zobacz ale dla ciebie srebrna na piękne czarne auto.

No wiesz co... I dopiero teraz mówisz? whist Moja praca powoduje, że dość często jestem na różnych lotniskach - pewnie udałoby mi się rozszerzyć Twoją kolekcję!

Myślałem o kilkudniowym wypadzie na włości Jacka Danielsa: Czocha, Książ, Szklarska

My się wybieram do Jacka na początku lipca, to może razem?

No to może się uda. :) Muszę najpierw zaplanować urlop i zanosi się na to, że będzie to lipiec.

Już Was zauważyłem, więc macie pesia. Słowo się rzekło kobyłka u płota.

ZAPRASZAM !happybth !happybth !OKK

P.S. Ogródek czeka a i Babcia sąsiadka też już liczy dni.

D.J. !happybth

P.S. W ramach premi Bolków, Bolczów, Landskorona, Księżycowe krajobrazy i inne okazy. !OK

Dzięki jacku! Pamiętam Twoje zaproszenie z moich początków na Burgmanii! ;)

Ja mam chęci i mam nadzieję, że uda mi się zgrać mój urlop z wyjazdem Biletów. Ale u mnie wiele rzeczy jest na ostatnią chwilę...

Prosze edytuj posty, łączę.

Następny post pod postem będzie kasowany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...