Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak zamieszczać zdjęcia na forum


stapoz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ALFI

    13

  • dr.big

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Jack

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Więcej pokory i spojrzenia na swoje niedoskonałości, a mniej żali do wszystkiego i wszystkich dookoła.

Ech żeby tak Twe słowa dotarły do elit naszego i ościennych krajów - i aby się zastosowali...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Sorki, uczę się z nowego urządzenia przez Tapatalka. Na razie nie wychodzi :(

5b2de4a90d3c1edbbb088acf067d8d36.jpg

O! :)

Odnośnik do komentarza

Picasa zakończyła działalność, obecnie cała zawartość znajduje się w Google, niestety nie daje to możliwości zamieszczania linków do zdjęć. Aby wrzucić zdjęcie zostałem zmuszony do skorzystania z fotosika, ale niestety ładuje albo zdjęcie w całej rozdzielczości, albo w 620 piks., co powoduje, że zdjęcie jest trochę małe. Chętnie przyjmę radę doświadczonych kolegów jak to zmienić.

Odnośnik do komentarza

Aby dodać fotkę bezpośrednio obrazek musi mieć rozszerzenie .jpg. Niestety zaczęła się era google i oferowane są już tylko linki do albumów lub fotek. To powoduje oszczędność miejsca ale wymusza nadawanie uprawnień do oglądania dla tych co mają link ( jak mają link to oglądają ) . Nawet darmowe serwisy chcą dziś kasę za przetrzymywanie fotek. Kiedyś nie chcieli i było fajnie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nawet darmowe serwisy chcą dziś kasę za przetrzymywanie fotek. Kiedyś nie chcieli i było fajnie.

Kiedyś zamieszczanie zdjęć nie było tak liczne/popularne jak dziś. Przyrost w ostatnich latach przyszedł lawinowo.

Na tą chwilę m.in fotosik jest nadal darmowym hostingiem.

Poza tym na tą chwilę najlepszym i najprostszym sposobem zamieszczania zdjęć na forum jest przesył bezpośrednio z urządzeń mobilnych na android'a via tapatalk.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nowy forum, nowy test :P

Chyba działa? A jeśli działa, to w sumie nic się nie zmieniło. Linki z dropbox podaje się tak samo - modyfikując link.

2016-09-08%2019.23.10.jpg

Odnośnik do komentarza

W ramach ĆWICZEŃ (tu prośba o litość ze strony moda), wstawianie zdjęć.

PS Tak prosto i łatwo to chyba na żadnym forum nie jest, moje uznanie dla nowego forum.

PS 2, a swoją drogą widać przewagę SW nad resztą, obydwa motocykle zapakowana na dwutygodniowy wyjazd. Z tym, że Virażka - jedna osoba, a SW dwie osoby. :D

IMG_0875.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W oknie masz "wstaw media".


Odnośnik do komentarza

Wiem coś jest nie tak z filmami które wrzucam, tylko na stacjonarnym odpala :( na mobilnych urządzeniach właśnie niedostępny ale nie wiem dlaczego się tak dzieje :(

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...