Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak zamieszczać zdjęcia na forum


stapoz

Rekomendowane odpowiedzi

Zgubiłeś kawałek z przodu i kawałek z tyłu przy linku; jeśli chcesz wszystko pisać na piechotę.

Przeczytaj ze zrozumieniem, co pisał Grzechotnik 2 posty przed Tobą. To nieco łatwiejsza metoda niż pisanie wszystkiego z palca:

[...]

W postach gdy chcemy wstawić zdjęcie to klikamy nad okienkiem edycyjnym na ikonkę zielonego kwadracika (Image) z czarną cienką ramką i w URL wpisujemy link do zdjęcia (link musi prowadzić do fotki udostępnionej do oglądania w zasobach internetowych, a nie na twardym dysku kompa).

[...]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ALFI

    13

  • dr.big

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Jack

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W imageshack kliknij w "Zamieść ten obraz" i rozwiną Ci się pod spodem trzy dodatkowe linki... Kopiujesz ten dla "Forum" i wrzucasz na Burgmanię :-) Gotowe...

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc w programie Picassa. Chcę przesłać zdjęcia do web albums i wyskakuje mi komunikat "Błąd przesyłania post - nie można znaleźć adresu URL post" co robić ? do tej pory wielokrotnie zamieszczałem fotki i nie było problemu.

Odnośnik do komentarza

Problem polega na tym że do Picassy nie mogę nic przesłać - ciągle wyskakuje mi ten komunikat "Błąd przesyłania post - nie można znaleźć adresu URL post" a do google + zaciąga foty bez problemu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niedawno podpowiadałem innemu Koledze, może i Tobie pomoże:

Ja mam konto na Picasa.

Jak zamieścisz tam (na wybranym przez Ciebie serwerze, w moim przypadku Picasa) zdjęcie (pamiętaj żeby katalog w którym umieszczasz zdjęcia był publiczny), to:

- PKM,

- wybrać: Kopiuj adres obrazka,

- nad polem gdzie piszesz treść posta na naszym forum, mniej więcej na środku, jest klawisz "Image", klikasz go,

- wyświetla się okno "Image Propierties" z polem "URL" w które wklejasz (PKM i wklej) poprzednio skopiowany adres zdjęcia,

- klikasz poniżej klawisz "ok"

i gotowe.

Jemu zadziałało.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: jakoś ostatnio po wielu latach ze free, imageshack.com wprowadziło comiesięczne opłaty... I z tym wiąże się moje pytanie: gdzie umieszczacie swoje zdjęcia, ale tak, żeby nie były powiązane z jakimiś guglami, srajbukami i innymi zasrańcami wciskanymi człowiekowi natrętnie na każdym kroku?

Po prostu od czasu do czasu chcę umieścić na forum jakieś zdjęcie, ale mieć je wszystkie, nawet po latach, razem pod kontrolą w jakiejś galerii użytkownika.

Dodam, że nie potrzebuję gigabytów miejsca, wystarczy z 50 MB.

Odnośnik do komentarza

ja używam konto google+, bo mi android założył z automatu a sam nie korzystam z tego konta.

Wrzucam tam fotki "publicznie" i kopiuję link :laughing:

Odnośnik do komentarza

Tak, rozumiem, dziękuję za "poradę" :frusty: . Więc jeszcze raz -> szukam serwisu niepowiązanego z największymi "szpiegami" :laughing: ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

.... szukam serwisu niepowiązanego z największymi "szpiegami" :laughing: ...

Nie mam pojęcia czy powiązany z "szpiegami", ale używam photobucket.com

Nie mogę narzekać. Może inni :)

Odnośnik do komentarza

Ok, dzięki Wam :) . Rejestracji dokonałem na fotosiku i photobuckecie (pamiętam, że działa już spokojnie ponad 10 lat)... Zobaczę, co mi bardziej podpasuje...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Grupa Bałkańska prosi o precyzyjne informacje jak umieścić zdjęcia przez Tapatałka z fona z windows phone. Przy próbach wyrzuca komunikat o niepawidłowym rozszerzeniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zdjęcia można dodawać chyba tylko z tapatalk PRO, ale nie jestem pewny (ja mam pro)

Przeprowadzam próbę:

1. W menu na górze (przycisnąć 3 kropki) wybieramy: dodaj odpowiedź

2. Następnie jak jesteśmy w oknie odpowiedzi, wybieramy w menu: Załącz obraz

3. Wybieramy z galerii zdjęcie

4. I tu małe schody bo trzeba się zalogować przez tapatalk.id, w kolejnyma kroku logowania możemy wybrać logowanie przez facebooka lub google+, ja zalogowałem się przez google+

5. Potem możemy coś edytować, klikamy "zrobione" potem klikamy Obrazek

abe4u6at.jpg

Mam nadzieję że się wyświetla ;)

Edit: no i się udało hurraa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję kolegom za radosną twórczość. Wyraźnie prosiłem o pomoc dla windows phone. Tapatalk nie dodaje rozszerzenia jpg. Ręczne dopisanie skutkuje wyrzuceniem komunikatu o braku uprawnień do dodawania plików z takim rozszerzeniem.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jack, zamieszczając tę pseudo instrukcję chciałem tylko pomóc, bo normalnie wrzucam zdjęcia przez PC. W moim poście wrzuciłem zdjęcie jpg, a czemu w windows phone nie daje rady to nie wiem. Może sprawdź czy masz tapatalk pro? Bo jak nie, to nie wrzucisz zdjęcia. Tak myślę, ale mogę się oczywiście mylić. A że Ci nie pomogłem to niezmiernie mi przykro: (

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...