Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Jak zamieszczać zdjęcia na forum


stapoz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Alfi, przed chwilą sprawdziłem... w kodach img zamieściłeś link, który nie kieruje do obrazu.

Przykładowy obraz z picasy

IMG_5964.JPG

Dajesz polecenie >kopiuj grafikę< czy >kopiuj obraz<?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ALFI

    13

  • dr.big

    11

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    8

  • Jack

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Alfi coś kiepsko wychodzi ci to wklejanie zdjęć. :frusty:

Błędy jakieś czy inne powidoki :evil:

Bo jakieś czarne palmy są i szpecą dosyć fajną fotkę :clapping:

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą zdjęcie jeszcze było widoczne teraz już nie!!!!. Będę musiał się chyba z kimś umówić na domową sesję.... Z góry przepraszam ale jeszcze chwilę popróbuję

Daję polecenie : kopiuj adres obrazu.

2014-ctx1300-led-lights-accessories-honda-of-chattanooga-tn-ctx-1300-sale-price.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i teraz kod img jest właściwy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Poprzednio link był za długi. Teraz jest ok.

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, naprawdę nie wiem o co chodzi. Niczego nie zmieniam a raz działa, raz nie działa. Przed chwilą wystawiłem nowe ogłoszenie o sprzedaży, Admini sprawdzili zdjęcia podobno wszystkie widoczne, bo ja wszystkie widzę na swoich komp. cały czas.

Zdjęcie załączone powyżej jest tak samo wstawione jak w ogłoszeniu, więc o co chodzi ??????????!!!!!!!!!!!!!!!! się pytam.

Odnośnik do komentarza

Witam.Chciałbym wystawić ogłoszenie na burgmanii tylko nie wiem jak dodać zdjęcia mojego skutera. Proszę kolegów o podpowiedz jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza

Szukałem podpowiedzi ale nie znalazłem: jak można wstawić w poście załącznik do pobrania? Kiedy wstawiam link do chmury, to plik mi się otwiera w postaci kodu - masakra!

Odnośnik do komentarza

podpisuję się obydwoma rękami pod tymi postami które traktują temat dodawania zdjęć jako wielkie nieporozumienie,jakieś fotosiki ,co to jest? zrobić tak jak jest na otomoto lub OLX,a tak przy okazji witam kolegę z Lublina i popieram waclaw34

Odnośnik do komentarza

Przepraszam a czy Ty wiesz o czym piszesz ? Masz pojęcie ile musiałby zajmować serwer naszego forum gdyby każdy chciał tu wrzucić swoje zdjęcia ? Ile by kosztowało utrzymanie takiego serwera ? Nie jest to wymysł który ma utrudniać życie ale niestety tak do działa bo nie jesteśmy płatną platformą. Nie widzę żadnego problemu w założeniu sobie konta na dowolnym serwisie i wrzucaniem do nas zdjęć. Nie jest to na prawdę nic trudnego.

A co do zdjęć z chmury - prawdopodobnie wklejasz błędny link.

Odnośnik do komentarza

Ja sobie zrobiłem prywatny hosting do zdjeć , skrypt sam generuje linku bbcode czy kod HTML.

Ile zajmuje forum w obecnej formie? Bewnie ze 100mb nie więcej dobry hosting gdzie mamy 70gb na start to koszt ze 200zl rocznie.

Ipb jest wymagającym skryptem jeśli chodzi o procesor i szybkość bazy danych

Odnośnik do komentarza

A co do zdjęć z chmury - prawdopodobnie wklejasz błędny link.

Lucjan! Ja tylko napisałem w temacie o zdjęciach, bo to w sumie podobna kwestia... Zdjęcia już mam w miarę opanowane. A chodziło mi o link do pobrania pliku, konkretnie śladu z GPS-a, w formacie xxxx.gpx

Odnośnik do komentarza

Jak mam problemy z opanowaniem wiedzy i pewnych nowych czynności, to czytam jakąś książkę dotyczącą tego problemu, może jakiś wystarczający artykuł lub na przykład, szukam przyczyn mojego problemu na odpowiednich do tego internetowych stronach. Obrzucanie innych jakimiś niedorzecznościami nie rozwiązuje problemu, a prowadzi jedynie do ośmieszenia tych "mocno roszczeniowych" użytkowników, którzy dodatkowo często stawiają pierwsze kroki u nas na Forum, ale wydaje im się, że "pożarli już wszystkie rozumy" :D :D :D ...

Więcej pokory i spojrzenia na swoje niedoskonałości, a mniej żali do wszystkiego i wszystkich dookoła.

PS. Dla całkiem "zielonych" można znaleźć w swoim pobliżu coś takiego i zainwestować w siebie: http://centrumedukac...wy-50-internet/

Mój post ma charakter informacyjny i nie oczekuję z tego powodu ani głupawych odpowiedzi, ani zasłużonych podziękowań.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...