Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    30

  • ArtCho

    23

  • Rzelu

    22

  • Urbi

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Czy ktoś będzie pod Pleciugą.

Zakładam że to jest pytanie...

Nawet zapomniałem że dzisiaj czwartek.

Qrzysiu, a Ty nie w podróży na Burgmanię ? Myślałem że jedziesz !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja w matriksie... Jeden dzień dłużej, bo się wyniki posypały.

Ale był spot u mnie na balkonie. Minimi, dzięki za odwiedziny i gadulca o telefonach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja w matriksie... Jeden dzień dłużej, bo się wyniki posypały.

Ale był spot u mnie na balkonie. Minimi, dzięki za odwiedziny i

o telefonach.

Artur będzie dobrze, ja mam jeszcze 300 km do granicy z Łotwą i kolejka z celnikami auto jest załadowane i będę problemy

Odnośnik do komentarza

Zakładam że to jest pytanie...

Nawet zapomniałem że dzisiaj czwartek.

Qrzysiu, a Ty nie w podróży na Burgmanię ? Myślałem że jedziesz !

nie jade mam inne plany.
Odnośnik do komentarza

Pomerdalem troche przy sprzecie,dzis byla proba.Nakrecilem ok400km predkosc max sporo wzrosla w stosunku do obrotow silnika,spalanie spadlo do 4,3/100km przy sredniej predkosci 135km/h.Wielka poprawa. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Pomerdalem troche przy sprzecie,dzis byla proba.Nakrecilem ok400km predkosc max sporo wzrosla w stosunku do obrotow silnika,spalanie spadlo do 4,3/100km przy sredniej predkosci 135km/h.Wielka poprawa. :clapping:

czary mary? nowe rolki? costa cudo wariator?

Odnośnik do komentarza

Zadne cuda.Zrobilem to,co robi sie w 50cmm silniczkach.Pozwolilem tarczom wariatora bardziej zblizyc sie do siebie.Obroty spadly prawie o tysiac,wiec przy wiekszych predkosciach silnik wolniej sie kreci,sila rzeczy mniej pali.Na zbiorniku robilem ok 220km,teraz wychodzi z obliczen blisko trzysta,no chyba ze sie myle.Troszke gorzej sie zbiera ze startu

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma ochotę z tych co zostali, to w Pełczycach pod kościołem jest zbiórka organizowana przez ks. Piotra Kiljana (organizował pierwsze otwarcia sezonu w Trzebiatowie) i wyjazd do Chrapowa na Dzień Dziecka. Zbiórka w Pełczycach 12-12:30 pod kościołem. Ja jadę. Jak ktoś jest chętny się dołączyć to nie widzę problemu. Potem chyba pojadę do Mierzęcina do Pałacu, potem mam postój u rodziny w Suliszewie (koło Choszczna).

Odnośnik do komentarza

Zadne cuda.Zrobilem to,co robi sie w 50cmm silniczkach.Pozwolilem tarczom wariatora bardziej zblizyc sie do siebie.Obroty spadly prawie o tysiac,wiec przy wiekszych predkosciach silnik wolniej sie kreci,sila rzeczy mniej pali.Na zbiorniku robilem ok 220km,teraz wychodzi z obliczen blisko trzysta,no chyba ze sie myle.Troszke gorzej sie zbiera ze startu

cały bajer polega na tym żeby znaleźć kompromis pomiędzy przyspieszeniem a predkoscia max. I obrotami na predkosci"przelotowej"
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...