Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ORS 2015


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zgodnie z tradycją, na dobre rozpoczęcie sezonu w dniu 12 kwietnia organizujemy Ogniskowe Rozpoczęcie Sezonu (ORS).

Spotkanie na McDonald's ul. Roździeńskiego, chwila na małą kawę i wyjazd o 11:00 do Hutek Kanek na miejsce gdzie co roku odbywa się ORS i OZS.

Myślę, że jak co roku uczestników będzie wielu.

IMG_5492.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maroch75

    9

  • Patryk

    8

  • Joasia70

    5

  • Ewa B-B

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Super impreza, a czy z małopolski można przyjechać|

Każdy jest mile widziany. Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

no to super...Nasza trójeczka również się wybiera na ORS bo takiego ogniska w tak super towarzystwie nie możemy przegapić..:)

Pozdrawiamy

Ania Kristof i Olivierek :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nic nie pisałem bo rozumie się samo przez się, że będziemy ale jak wszyscy piszą to i ja zgłaszam naszą (Kasia i ja) obecność na ognisku :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To ja też muszę zgłosić swój udział ?

Może jeszcze się wstrzymam bo jeszcze nie odpalałem skutera i kto wie ..........???

17831664-emotikon-m%C3%83%C2%B3wi%C3%84%E2%80%A6c-nie-palcem.jpg

Może ktoś zrobi listę .......

Odnośnik do komentarza

Ja niestety nie wezmę udziału. Wcześniej miałem zaplanowany udział w Półmaratonie w Poznaniu. Na otarcie łez biegniemy razem z Piootrem. Życzę udanej imprezy.

Odnośnik do komentarza

Jaaaadę :) Jeśli pogoda dopisze to wybiorę się z Dawidem :)

To będzie jakaś kumulacja z Chorzowa dwa Marciny ,dwa Dawidy ,tylko nie mów że jeszcze Twoja żona przyjedzie i Basia ma na imię bo też dwie będą :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Jestem tu nowy więc pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Jestem z okolic Orzesza ( Orzesze -to ważny węzeł komunikacyjny na trasie ze Szwecji do Włoch) więc kilometrowo i "duchowo" jest mi do Was bardzo blisko.

Będę jechał na taki spot pierwszy raz - proszę o info i jakieś szczegóły.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgodnie z tradycją, na dobre rozpoczęcie sezonu w dniu 12 kwietnia organizujemy Ogniskowe Rozpoczęcie Sezonu (ORS).

Spotkanie na McDonald's ul. Roździeńskiego, chwila na małą kawę i wyjazd o 11:00 do Hutek Kanek na miejsce gdzie co roku odbywa się ORS i OZS.

Start Tutaj a potem już trzymaj się grupy :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I kto może zabiera z sobą kawałek drewna do spalenia żebyśmy nie robili napadu na okolicze rachityczne drzewka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmm rachityczny...

Wydawało mi się,że to piękny mieszany las...

Chyba muszę zmienić to co pije albo przynajmniej ograniczyć dawkę :D

Drewno oczywiście zabierzemy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiu te drzewa naokoło miejsca ogniskowego cienkie, mało gałęzi mają znaczy rachityczne są ;)

P1030308.JPG

Ładny las jest troszku dalej ;)

ale jeśli chodzi o "wyostrzanie" wzroku to ja jestem za ;) ... tylko niestety nie na ognisku ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To reasumując:

- spotykamy się na McDonald's (Katowice, ul. Roździeńskiego 210 koło stacji Shell) o godz. 10:30,

- kawa, ...., ......, ....., itd

- 11:00 ruszamy w kierunku Hutek Kanek,

- na miejscu ogniskowym będziemy około 12:10

- .............

- ............

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza

Jeśli planujecie śmigać przez Siewierz do Zawiercia i dalej do Hutek, to zalecam baczne rozglądanie się "po krzakach" w miejscowości Poręba.

12.04 będzie tam polował fotoradar straży miejskiej (od 8:00 do 21:30 - może być ustawiony na jednym z trzech oznakowanych odcinków DK78).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli planujecie śmigać przez Siewierz do Zawiercia i dalej do Hutek, to zalecam baczne rozglądanie się "po krzakach" w miejscowości Poręba.

12.04 będzie tam polował fotoradar straży miejskiej (od 8:00 do 21:30 - może być ustawiony na jednym z trzech oznakowanych odcinków DK78).

Dzięki za ostrzeżenie, ale będziemy jechać dużą grupą, którą zapewne poprowadzi Królowa Matka :notworthy: , a Ona jeździ zgodnie... i rzadko kiedy ktoś próbuje wystrzelić przed.... :msn-wink: ale dzięki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...