Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czarnogóra na Downtownach w czerwcu


Piter223

Rekomendowane odpowiedzi

No to nadszedł czas i na mnie. Razem z kumplem śmigamy do Czarnogóry. Środek czerwca pakujemy śmigacze i w drogę. Początek trasy w Gdyni, przez Gliwice, Bratysławę, Zagrzeb, Split, Mostar, Dubrovnik do Budvy.

Obydwa sprzęty to Kymco Downtown 300. Ciekawe jak się spiszą na tak długiej trasie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Piter223

    36

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Pan rypak

    6

  • jot23

    4

Zapraszam na nocleg :fireman2: (no chyba,że jedziecie dalej) tym bardziej,że My,Smarcie i papciochy też wybieramy się w te rejony 19czerwca.

Pozdrawiać nie będę bo Admin mnie skarci :kwasny:

Odnośnik do komentarza

2 skuty lecą w te strony w połowie lipca.- taki jest plan. proponuje plitwickie jezera , park krka i durmitor tam za każdym razem można wracać.

Jaką prędkość przelotową macie ?

Odnośnik do komentarza

Bez dozynania silniczkow ok 120 bedziemy jechac, nie wiecej, tym bardziej ze obciazeni bagazami i domontowalismy po duzej przedniej akcesoryjnej szybie.

Odnośnik do komentarza

Ja tez jade do Chorwacji i do Albanii. Powrot przez BiH. Jade na DT300 samotnie, Tak sie zlozylo ze nie mam z kim . Jestem

emerytem i nie mam ograniczen czasowych wiec wyjdzie tak jak wyjdzie. Ruszam juz w ten piatek 23 maja 2014r. Maxx!

Odnośnik do komentarza

Ruszam juz w ten piatek 23 maja 2014r. Maxx!

Szerokiej drogi ! kolego.

Odzywaj się od czasu do czasu z króciutką relacją, bo jedziesz sam i będziemy się martwić.

Odnośnik do komentarza

Ja tez jade do Chorwacji i do Albanii. Powrot przez BiH. Jade na DT300 samotnie, Tak sie zlozylo ze nie mam z kim . Jestem

emerytem i nie mam ograniczen czasowych wiec wyjdzie tak jak wyjdzie. Ruszam juz w ten piatek 23 maja 2014r. Maxx!

A kiedy wracasz i jak planujesz noclegi? Możesz wstawić mapkę przejazdu?

Odnośnik do komentarza

Witam koledzy, ja tez mam ochotę w tym czasie tj. W polowie lipca ok. 12 wystartować w tamte strony.. może razem się skrzykniemy? Czekam na ODP. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hotele zdecydowanie. W planach były namioty ale w sumie calkiem sporo miejsca zabiera cały ekwipunek...

Odnośnik do komentarza

FCUK!!! Na tydzień przed wyjazdem jeden z Downtown-ów podczas przejażdżki zgubił olej z przekładni, świecąc wesoło na czerwono odpowiednią kontrolką :) mechanik ma zadanie...

Odnośnik do komentarza

Piter223 może jednak spotkamy się gdzieś na trasie,nasze plany legły w gruzach i chyba wybiorę się sam lub z jedną parą.

Ale szczegóły podam jak sobie to wszystko poukładam.

Odnośnik do komentarza

No to: cudem dzięki Michalowi mechanikowi jeden Kymcior naprawiony. Można jechać. Spakowani już prawie. Sobota świtem start. Nerwy spore jak na pierwszy raz....

Odnośnik do komentarza

Szerokiej drogi!? Wrocilem wczoraj z Bułgarii maxi. Informacja: tylko w Polsce

i na Węgrzech płaci się za przejazd motocyklem autostradami! Do Serbii tylko dowód osobisty.

Odnośnik do komentarza

f6b82105b8f0f274.jpg

Zatem tak: Gdynia-Gliwice w wyjatkowo zimnej i mokrej aurze. Ale dalismy rade. Cieple ciuchy sie przydaly. U znajomych sie ugrzalismy. Nocleg za free :) Dzis trasa do Bratyslawy - piekne widoki, czas na podziwianie byl bo jazda wyjatkowo zgodna z przepisami. Teraz odpoczynek w hotelu. Jutro kierunek Zagrzeb przez Wegry ale z pominieciem autostrad.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No ok fotki to później ale jakieś słówko od czasu do czasu podeślij jak tam wam idzie, bo wyobraźnią jedziemy razem z wami :) A tu już dwa dni i cisza ;)

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...