Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nadmorskie Rozpoczęcie Sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Po obejrzeniu galerii Abacha jeszcze bardziej żałuję... !scooter

Ale plus jest taki, że w niedzielę "pracowałem" nad moją koleżanką małżonką i o dziwo przejechaliśmy 120 km. Na początku piszczała na zakrętach, a po godzinie już jej się podobało. Więc być może kiedyś uda się razem... !tut Póki co mam wiernego kompana w postaci mojego dorastającego syna: jedziemy razem do Berlina! !OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Widzę, że atmosfera była bardzo sympatyczna. !scooter

Niestety, ja w tym terminie byłem w zupełnie przeciwnej części PL... ale oglądając zdjęcia czuje się prawie jakbym z Wami był !tut

A GP800 miała wzięcie... oj miała !OK

Odnośnik do komentarza

Tydzień minął - poświęcenie okazało się skuteczne. Majówka zaliczona w zacnym towarzystwie bez jakichkolwiek "niespodzianek" :).

Dzięki serdeczne wszystkim licznie przybyłym - Maxi Skutery stanowiły w Darłówku znaczącą siłę !tut . Atmosfera była przednia, ryby smakowite, rozmowy serdeczne - jak to między Burgmaniakami.

Szczególny szacun dla Worlana i Biga bo musieli parę kilometrów łyknąć "w tę i z powrotem" - dzięki Panowie. I do... następnego.

PS. Drugi spot w tym sezonie zaliczony; jeśli "majówkę" dwuskuterową też da się podciągnąć, to chyba mogę być spokojny !happybth :D .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...