Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nadmorskie Rozpoczęcie Sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z pradawnym już zwyczajem (to już trzeci raz !OK) Sezon trzeba rozpocząć i u siebie.

Zapraszam do Darłówka 25 kwietnia 2010 r. na godzinę 15.30. Poświęcimy pojazdy, "kierowników" a nawet pieszych. Po poświęceniu (plac przed kościołem, ul. Gdyńska 3) parada ulicami Królewskiego Miasta Darłowa. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymają piękne Burgmaniackie nalepki "Wszyscy się zmieścimy" (chyba że znów zapomnę !OKK).

Wcześniej rozpoczęcie moto-sezonu w Koszalinie NADUŚ. Tam też warto "podskoczyć".

W Darłówku oczywiście jakaś rybka (śledzik?), napój (gorący?) no i klimat niepowtarzalny zapewniam whist.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest spora szansa, że będę. !OK Choć do Warszawy i Częstochowy też miałem jechać i wyszły z tego nici... !wchair

Dzięki za zaproszenie! !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bardzo bym chciał, ale ewentualny wyjazd jest uzależniony od kilku czynników. :D

Widzę, że przepływ informacji w "ADMINISTRACJI" jest natychmiastowy. :P;):D

Odnośnik do komentarza
Sytuacja sie powoli wyjasnia ;) ... Mareczek przypomnial mi o pysznej rybie w Darlowku... Tak wiec raczej bede !OK .

DSCN2845.JPG

Z tego co ja wiem to mowa o tej rybce z zawiniętym ogonkiem. ;) !sciana !sciana ;)

Odnośnik do komentarza

Kurcze, w zeszlym roku bylem tam w letnim ubiorze !scooter ... I do tego chodzac mialem odpiete nogawki... Hmmm, ciekawe jak to bedzie w tym roku...

Edit: Spotykamy sie w Darlowku czy w Koszalinie?

Odnośnik do komentarza

Proponuję Koszalin. Tam impra zaczyna się ok. 10.00. W samo południe przemówienia, poświęcenia i start parady - tak jak w zeszłym roku. Po paradzie "jadziem" do Darłówka - czas na ryb(k)ę !OK. O 15.30 poświęcenie sprzętów i parada po Darłowie pod czujnym okiem Straży Granicznej.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dam rade do Koszalina, bo startuje rano z Berlina i mam jeszcze cos do zalatwienia.

Jak cos to bede uderzal prosto do Darlowka, na wschodnia strone, gdzies tam kolo tej smazalni ze zdjecia...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak nie wystraszę się rannej temperatury, to śmigam jako "samotny żółty żagiel" bezpośrednio do Darłówka.

PS. Bigu, mówisz, że na wschodniej stronie ??

Odnośnik do komentarza

Jesli dobrze pamietam, to jakos w tych okolicach +54° 26' 24.40", +16° 22' 54.93" powinny byc smazalnie i tam bedziemy zmierzali !happybth ...

Ja jednak sped w Koszalinie odpuszczam !happybth ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

milo bylo zobaczyc wasze 'mordki' a i tandem tmax worlan zostal ponownie obficie poswiecony. Warto bylo jechac tyle km zeby zrobic fotke gilery gp800 z siostra zakonna za sterami. !yeah

Odnośnik do komentarza

Będę odrobinę szybszy od Grzesia i wstawiam.:ph34r:

DSCN4112.JPG

DSCN4113.JPG

Podobno Siostrzyczka zamówiła sobie specjalna wersje GP800

DSCN4057.JPGhttp://lh6.ggpht.com/_tmo9KAqKV-I/SfYBf8Tg...40/DSCN2845.JPG

Ten sam stolik Ten sam Koleś a jaka mała rybka [ poszedł normalnie po „taniości”]

I jeszcze kilka fotek z mojego aparatu. :lol: !yeah !bicz !bicz !w00t

http://picasaweb.google.pl/switka7/ZdjeciaDarOwo25042010#

Odnośnik do komentarza

Szkoda ze nie moglem przyjechac !scooter zdjecia fajne a miedzy nami mowiac wciaz nie moge sie przyzwyczaić do wielkosci tablicy rejstracyjnej niemieckich motocykli, pewnie z 10 km/h z v-maxa spadło ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zgodnie z założeniami o godz. 12 dotarłem do firmy. Dzięki za miłe spotkanie. Fotki zamieszczę wieczorem. Licznik pokazał 970 km.

Fotki już są:

Bigu na swojej włoszce !OKK

IMG_0284.JPG

chińskie, włoskie jeden ...... !OKK

IMG_0286.JPG

i znowu zarysowałeś moją bramę !OKK

IMG_0289.JPG

Ty zagraniczny, to nie jest skuter, bo ma łańcuch tak Mareczek prawił.

IMG_0299.JPG

Oponka do wymiany :wub:

IMG_0305.JPG

Dzięki za Słowo Boże

IMG_0307.JPG

Tyle ładniejszych stało skuterów, a jednak ten !OK !OK

IMG_0312.JPG

Czy Ty jesteś Damian, Beata, ech damianibeata !OK

IMG_0315.JPG

Odnośnik do komentarza

Spotkanie bylo naprawde super !OKK ...

Rybka w wersji "z biedronki" byla swietna :wub: ...

Na GP800 jest "rwanie" ze szok :) ...

Ogolnie zasuwa ten skuter zajebi***e :D ...

Melduje, ze w koncu dotarlem do domu :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Szkoda ze nie moglem przyjechac  !OKK  zdjecia fajne (...)

Ja też żałuję... :wub:

Napiszcie chociaż, że Wy też żałujecie, że nie byliście z nami w Trzebiatowie, to mi się zrobi trochę przyjemniej :D . Naduś ® Kisiel

Czekam na nasze spotkanie w Berlinie!

Odnośnik do komentarza
Tyle ładniejszych stało skuterów, a jednak ten  ;)  :)

Prosiła, aby nie umieszczać jej zdjęć w internecie.... Tylko nie wiem dlaczego? :P Przecież to nic złego !OKK

Impreza bardzo udana, pogoda dopisała :lol: Miło, jak zawsze było spotkać się znów z Wami. Marku dziękuję za tych kilka "kropel", których brakowało na moim skuterze w tym roku oraz za poczęstunek i odprowadzenie pod granicę województwa :)

Dziękuję towarzyszom podróży Kasi, Andrzejowi i Piotrowi oraz wszystkim Koleżankom i Kolegom, których mieliśmy okazję poznać.

Grzesiu i Robert szacun, za przejechane kilometry :lol:

A włoszczyzna i tak jest najlepsza do zupy :P

Kilka zdjęć: Naduś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...