Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ranking sprzedaży i nowości maxi na 2005


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
....i 1 szt. /słownie: jedn? / Aprili Scarabeo 500 GT ABS :)  :)  :)

pozdr...

ortos

Ortosku... ale ja pisałem o sztukach ganz nowych :)

A tak przy okazji testówek- wkrótce będzie można kupić modele testowe Yamahy... Będ? to X- Max 250 ('06), Majesty 400 ('05) i T- Max 500 ABS ('06)... zreszt? wszystkie testowane przez Burgmanie :) .

Jeszcze jedna ciekawostka:

Piaggio nie sprzedało żadnej sztuki Nexusa 500, że już nie wspomnę o tym, że nowy model jest w Polsce niedostępny i dostępny narazie nie będzie !scooter

Malaguti nie sprzedało żadnego Madisona 400 bo i żadnego nie ma w Polsce.

Acha... jeszcze co? o Suzuki- Z oferty na rok 2007 wychodzi UH 150. Dostępne będ? tylko An 400 K7 oraz An 650 K7.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeszcze jedna ciekawostka:

Je?li kto? zamarzyłby sobie zakup nowego X- Maxa 250 to chciałbym poinformować, ze czas oczekiwania wynosi ok. 2- 3 miesięcy. Wszystkie X- Max' y, które były na terenie PL zostały wyprzedane :angry:

Kurcze... czyżby w naszym kraju faktycznie co? się ruszyło? !OK

T- Maxów na stanie nie ma, X- Maxów nie ma... Majesty 400 chyba zostały dwie sztuki... Zupełnie jak za komuny :D

Odnośnik do komentarza

He he za to lawinowo przybywa nam klubowiczów (forumowiczów) .... na parkingu pod Młynem zaczyna brakować miejscówek.... Mariusz może by jakie? karnety wprowadzić !OK bo jak dalej tak pójdzie ... to będzie trzeba na spotkania autobusem przyjeżdżać albo co najmniej z godzinkę wcze?niej :angry: .

Upał i ilo?ć sprzedawanych skuterów wskazuje, że stajemy się powoli południowcami :D .

Odnośnik do komentarza

Yamaha, Honda, Suzuki traktuj? nasz rynek jak nie udany interes najchętniej by się z niego wycofali i skoncentrowali na tych gdzie zarabiaj? prawdziwe pieni?dze. Z tego chyba wynika taka polityka cenowa. Maj? tak wysokie ceny i sami nie wierz? że trochę niższe znacz?co zmieniły by sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Tmax będzie do sprzedania ... zaczynam dr?życ temat.

W Łodzi w Liberty-Motors stoi srebrny Tmax bodajże 2005r. za 27000 zł.

Jak kto chętny to więcej u Ľródła pod tel. 42_689 70 70.

Ogl?dałem, wygl?da sympatycznie, nie ma się do czego przyczepić.

Pozdrawiam

RobB. !OKK

Odnośnik do komentarza

Może i niewiele, ale je?li posumuj? zarobki w kilku takich krajach jak Polska to wyjdzie już niezła sumka. W końcu inni też sprzedaj? i też pewnie nie maj? kokosów. Polska to kraj sezonowy. Ciekawe jak to wygl?da w Skandynawi.

Odnośnik do komentarza

cóż polska jest krajem o niskiej kulturze skuterowej, ja sam przez lata jeżdziłem na motocyklach i dopiero jak wsiadłem na helixa doznałem szoku, gdy kupiłem majesty 125 zacz?łem doceniać wygodę jazdy i przewozu bagaży, jednak trochę za mało mocy i dlatego wła?nie biorę leasing na excitinga.

ale koledzy gdy przesiadłem się na skutery zobaczyłem, że prowadz?cy inne moto przestali mnie pozdrawiać?!?!?!?

szkoda ja gdy ma moim czerwonym bmw pędziłem szos? to pozdrawiałem nawet romety, przecież to też ludzie

ale poprzez propagowanie skuterów w ?rodowisku udało mi się namówić 2 kolesi i niedługo będzie 3.

Odnośnik do komentarza

Do tego się będziesz musiał przyzwyczić. Jeżdż?c na skuterze jeste? w oczach wielu gorszym (albo żadnym) motocyklist?.

A tu cytat z forum entuzjastów Hondy Seven Fifty:

Wysłany: 12 Sty 2007 7:13 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jak dzieci, jak dzieci

Tylko wóda i dziwki w głowie

Wysłany: 17 Sty 2007 20:22 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

dofo napisał:

wóda, dziwki i motocykle.

A moze tak: TYMBARK, 20 GB CIPECZEK I SKUTERY.......

Takie życie !OK

Odnośnik do komentarza
cóż polska jest krajem o niskiej kulturze skuterowej,

ale koledzy gdy przesiadłem się na skutery zobaczyłem, że prowadz?cy inne moto przestali mnie pozdrawiać?!?!?!?

szkoda ja gdy ma moim czerwonym bmw pędziłem szos? to pozdrawiałem nawet romety, przecież to też ludzie

ale poprzez propagowanie skuterów w ?rodowisku udało mi się namówić 2 kolesi i niedługo będzie 3.

Nie przejmuj się, gdyby taki jeden z drugim pu?cił kierownicę w celu pomachania to pewnie by wyci?ł figurę, boj? się o swoje życie. :P:P:P:P:D:D:D;)

Odnośnik do komentarza
dofo napisał:

wóda, dziwki i motocykle. 

A moze tak: TYMBARK, 20 GB CIPECZEK I SKUTERY.......  

Takie  życie  :D

Kto by sie tym tak naprawde przejmowal :D ? Zapewne 22 lata, pierwszy "sredniociezki" motocykl i jeszcze radykalne poglady jedynie "prawdziwego" motocyklisty :D ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...