Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy Burgi 400 ... i inne


Gość SeRo

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Sero... za taki w?tek z takim newsem na pewnej "największej" stronie ze skuterami dostałby? bana a w?tek zostałby skasowany

Heheh...Ban - to brzmi dumnie :D;)

A tak poważnie to miał być w?tek o Aprili i Benelli ale tak jako? wyszło ze chc?c wkleić linka do stronki, zrobił sie na niej mały update, jakże radosny dla mnie...fana b400(zwłaszcza modeli K2) i nieomieszkałem nie napisać o tej nowinie !wchair

A wracaj?c do burgiego to jak dla mnie przegieli troche z tłumikiem równoległym do podłoża i wielko?ci? szyby(choć to pewnie naprawi? w wersji type S)

...And pozdro for All

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A wracaj?c do burgiego to jak dla mnie przegieli troche z tłumikiem równoległym do podłoża i wielko?ci? szyby(choć to pewnie naprawi? w wersji  type S)

Wysoka szyba nie jest wcale wad? a zalet?... My?lę, że konstruktorzy specjalnie powiększyli szybę i jest ona teraz wyższa i szersza w standardzie.

PrzejedĽ się 300 km, w temperaturze poniżej 10 st, jad?c z prędko?ci? podróżn? 140 km/h z czym? co udaje szybę to wtedy pogadamy.

Najlepszym kompromisem jest szyba z elektryczn? regulacj? położenia... taka jak jest w Burgmanie 650.

Odnośnik do komentarza

widzę że wsadziłem kij w przysłowiowe mrowisko.

Oczywi?cie Bigu że jest pewnie z 15 rzeczy które by się przydalo usprawnic. A zastosowanie u-d nie wydaje się być konieczno?ci? - bo ni? pewnie nie jest. Ale będę się upierał że skoro to "jaka? nowo?ć" to mogliby to zrobić szczególnie że powiększeniu uległo koło jak i dołożona zostala tarcza hamulca.

Podoba mi sie np. zastosowanie wyższej szyby super sprawa - widać ze suzuki zaczeło zauważać nabywców o "europejskim" wzro?cie.

A pompa ? Tez nie  ?
i wcale bym sie nie obraził żeby zastosowali promieniowy układ hamulcowy koszt niewielki a hamulce tzw. jednopalcowe !wchair.

poza tym jakbym znalazł tyle powodów na ulepszenie to raczej bym nie kupił tego sqtera. Było by to 15 bardzo ważnych powodów żeby tego nie robić :D

Dopisze jeszcze zeby rozwiać w?tpliwo?ci że mozliwo?ci zawieszenia sqtera wykożystuje zapewne w mniejszym stopniu niż ty Bigu ale podczas awaryjnego hamowania do tych 100% przedniego zawieszenia brakuje mi jeszcze jakich? 20% wła?nie tego co oferuje zawieszenie u-d. A na płaskich równych drogach można jeĽdzić nawet wozem drabiniastym i nie mieć pretensji do ?wiata że dupa boli.

Odnośnik do komentarza
A na płaskich równych drogach można jeĽdzić nawet wozem drabiniastym i nie mieć pretensji do ?wiata że dupa boli.

A na dziurawki kupic KTM i nie wydziwiac na porzadny skuter ;):D .

Sam hamuje ostro przodem, czego dowodem moze byc przednia opona, ktora dosyc czesto wyje przy hamowaniu, a do wymiany nadawala sie zaraz po tylnej. Lubie dawac "po blokach" mimo ze nie jest to akurat forma kategorii "low budget". Jednak ze wzgledu na malutki skok zawieszenia w skuterze, nigdy mi to nurkowanie nie przeszkadzalo. Co innego np. w pseudo enduro "podrozniczym" DR 800 BIG, tam bylo to naprawde niemile uczucie, bo przod uginal sie jak plastelina... do czasu az zalozylem progresywne sprezyny.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A wracaj?c do tematu:

W/g informacji jak? otrzymuję jako dealer SUZUKI

AN 400 K6 dostępny jest już od listopada (czyli obecnie) w kolorach:

black, gray, blue - oficjalna informacja z SMP.

AN 400 K7 dostępny w Lublinie od połowy maja 2006r

Pozostało jeszcze kilka AN 400 K5 po 22400,- w kolorze czarnym i niebieskim.

Jeżeli więc jeste?cie zainteresowani tym modelem zapraszam do rozmowy (maile, telefony, adres itp do mnie znacie)

Jedyne czego obecnie nie wiem to CENA... ale my?lę, że nie będzie wyższa niż w roku 2005, i oczywi?cie pamiętajcie - czynny klubowicz Burgmani.net ma preferencyjne ceny na pojazdy, czę?ci i usługi w LCM SOKÓŁ. :D

Odnośnik do komentarza

Za cholerę te reflektory nie mogę ztrawić :D . S? za wielkie i tak jak powiedział

kolega Żaba przypominaj? te z Goldasa. Tak więc najpiękniejsza z kanapowców jest w dalszym ci?gu "jej wysoko?ć" Majesty 400. Aaaale to jest oczywi?cie tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A wracaj?c do tematu:

W/g informacji jak? otrzymuję jako dealer SUZUKI

AN 400 K6 dostępny jest już od listopada (czyli obecnie) w kolorach:

black, gray, blue - oficjalna informacja z SMP.

Widzisz Jarku... sprawa jest o tyle dziwna i zawiła, że w/g SMP model K6 jest tym samym modelem co K5 tylko ma dołożony nowy kolor więc oferta, która ma obowi?zywać w PL to nie jest model o którym rozmawiamy.

Nowy model miałbyć pokazany dopiero w połowie 2006 roku i powinien nosić oznaczenie K7 !

Nadal nie wiem czy podczas aktualnie odbywaj?cych się targów w Mediolanie Suzuki oficjalnie wystawiło nowego An 400... Na nieoficjalnych serwerach Suzuki Japan nic na ten temat nie ma :D .

Czuję się dziwnie zdezorientowany ale na pocz?tku przyszłego tygodnia wszystko się wyja?ni bo wróc? pewne osoby z Mediolanu a ja wejdę w posiadanie cennych materiałów... Tak więc pro?ba o chwilę cierpliwo?ci.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jedno co mogę JUŻ TERAZ potwierdzić, to informacja, ze Nowy burgi 400, pokazany przez Sero'a BYŁ i JEST na targach w Mediolanie...

Informacja z pierwszej ręki = od Scottiego i Wojtka, którzy tam przebywaj?...

Więcej się nie wywiedziałem, bo walili smuty, ze drogo bul? za rozmowę, więc jutro a MAX w sobotę, będę miał pełne informacje od nich, bo wracaj? jutro o 15 do polski...

Ciekawe, czy skoro pokazali Go na targach, to czy rzeczywi?cie już TERAZ wejdzie do sprzedaży, czy to był tylko taki przedsmak i potrzymaj? ludzi do nastepnego roku...Marek mówi, że burgi jest |LICZNY wg. niego na żywca...

Tego byłoby na tyle, pozdrawiam, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wstepnie to pewnie moge powiedziec ze chyba zmienie swojego na tego nowego, jesli bedzie to w 2006 to a jesli w 2007 to nie sprzedam swojego i poczekam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Powiem tak nowy Burgman mnie urzekl i zachwycil, jest wielki, jest piekny i jest rzeczywisty !TAZ

Wielkoscia strasznie sie zmienil, urosl i to sporo...

Mamy zdjecia, plakaty no i to co najwazniejsze dosiedlismy go !TAZ i powiem krotko:

REWELACJA !!!

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem wczoraj z pracownikiem SMP, który przyznał, że ogl?dana przez nas nowa wersja Burgmana jest oficjaln? wersj? do sprzedazy w Polsce na rok 2006...oby się nie mylił! :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm Żaba, niepowiem że bym nie chciał zobaczyć już w 2006 nowego burga w salonach... Jednak w nowych katalogach Suzuki na rok 2006, które Suzuki dawało zwiedzaj?cym targi w Mediolanie Burgi 400 jest pokazany w wersji, któr? znamy... Więc to może troszkę Nas zmylić i czort wie jak jest...

Pozdrówka, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jednak w nowych katalogach Suzuki na rok 2006, które Suzuki dawało zwiedzaj?cym targi w Mediolanie Burgi 400 jest pokazany w wersji, któr? znamy... Więc to może troszkę Nas zmylić i czort wie jak jest...

Sprawa wygl?da w ten sposób (info od SMP).

Jeszcze w tym roku i na pocz?tku przyszłego będ? oferowane w Polsce modele K6 czyli w wersja, któr? dobrze znamy (K3- K5).

W połowie przyszłego roku wejdzie oficjalnie do sprzedaży nowy An 400 z oznaczeniem K7 (podobnie było kiedy?... w 2001 roku sprzedawany był model K2). Cena narazie nie jest znana ale mam już pewne cechy odno?nie silnika oraz bogat? kolekcję zdjęć prosto z Suzuki com (Japonia) via SMP i Poland Position oraz kilka ciekawych (nietypowych) fotek z targów w Mediolanie.

Jak tylko skończy się dorzucanie na stronie głównej odcinków Grecji zamie?cimy newsa o An 400 K7...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Wstepnie to pewnie moge powiedziec ze chyba zmienie swojego na tego nowego, jesli bedzie to w 2006 to a jesli w 2007 to nie sprzedam swojego i poczekam. Pozdrawiam

Zamówienie przyjęte-stop-odbiór pod koniec maja-stop-wybierz kolor-stop-ustal sposób płatno?ci-stop-wprowadĽ u?miech na twarz-stop-będziesz pierwszym posiadaczem K7-zielone, jedziesz?

Jako, że jestem jakoby u Ľródła, oficjalnie mogę powiedzieć, że model AN400K7 dostępny będzie w UE od maja/czerwca 2006r.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...