Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nostalgia letnich dni...


Gość Svempas

Rekomendowane odpowiedzi

Biała "zaraza" dotarła też do mnie. najpierw padał typowy ?nieg, a póĽniej faktycznie jakie? dziwne białe kulki. Słowem - :D .

Ranny Biały .... ja tak blisko Ciebie mieszkam - przerażona siedze przyklejona z nosem do szyby i czekam na atak białych dziwnych kulek .... ;)

Odnośnik do komentarza

No i dzi? stało się - ostrzeżony w sam? porę przez Artixa przesiadłem się w samochód. W nocy ?niezyca a rano meksyk :D Mamy zimę :D Ciekawe na jak długo...

Odnośnik do komentarza

No więc dzi? co? mnie skusiło żeby do szkoły jednak na skuterze pojechać :D . Droga była czarna i mokra. Więc sobie jade ale po przejechaniu jakich? 10 KM wjechałem do lasu gdzie droga zrobiła się niepewna, widocznie tam pługi jeszcze nie zawitały :D . Trochę kolein i po chwili zacz?łm czuć że mi dup? zaczęło nosić, zwolniłem. Po chwili tylne koło zsunęło się do koleiny a przednie zostało na ?rodku pasa stawiaj?c skuter pod k?tem 90' !tut . Przez jakie? 50 metrów szurałem butami po oblodzonym asfalcie staraj?c się utrzymać skuter w pionie i udało się zatrzymać bez uszkodzeń :D . Ale pozycja była jak żużlowiec w zakręcie tylko że ja tak pochylony nie byłem :D

Ale jedno mnie zaciekawiło: kobieta jad?ca matizem za mn? zaraz zaczęła hamować, wł?czyła awaryjne i czekała aż ja skuter z koleiny wyprowadzę i ustawię go we wła?ciwym kierunku jazdy :P . Naprawde, godne pochwały, nie wiem czy to była ?wiadoma reakcja czy wystraszyła się tak samo jak ja ;):D .

Więc na zimowy zlot twardzieli ja się pisze pod warunkiem że pojedziecie na południe od wawy :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Tak mnie naszła taka zachcianka zimowa posiadania oryginalnego plakatu reklamujacego An400, tylko sk?d takie cudo dostać ??

Paweł

A co ty na to jak ci powiem, że mam takie cudo w swoich archiwach? :D

Odnośnik do komentarza
Tak mnie naszła taka zachcianka zimowa posiadania oryginalnego plakatu reklamujacego An400, tylko sk?d takie cudo dostać ??

Paweł

A co ty na to jak ci powiem, że mam takie cudo w swoich archiwach? :D

Słucham fiu fiu ... ;-) lub gdzie moge też w takie co? sie zapatrzyć i czym musze sobie na to zasłużyć !tut

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

hehe, a ja żeby Wam podsycić smaczka napiszę, iż na ?cianie od jakich? 2 dni wisi Mi platacik NOWEGO AN400 K7 ;-) Hihihihi DZIĘKÓWA Scottie...

Pozdrówka, Kuba :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Słucham propozycji cenowych lub gdzie moge też w takie co? sie zapatrzyć i czym musze sobie na to zasłużyć 

Rudy... lepiej wykropkuj opcje propozycji cenowych pókim dobry :D

Jak można sprzedawać co? co jest bezcenne? :D

Jak będziesz kiedy? w Wawie to daj mi znać... odbierzesz osobi?cie.... ewentualnie jak jaki? twój znajomy będzie to także mogę mu przekazać.

hehe, a ja żeby Wam podsycić smaczka napiszę, iż na ?cianie od jakich? 2 dni wisi Mi platacik NOWEGO AN400 K7

Też mi przywieĽli wysłannicy SMP z Mediolanu tylko narazie nie mam jak odebrać :D ... kolekcja się powiększy !tut

Odnośnik do komentarza
Słucham propozycji cenowych lub gdzie moge też w takie co? sie zapatrzyć i czym musze sobie na to zasłużyć 

Rudy... lepiej wykropkuj opcje propozycji cenowych pókim dobry !tut

Jak można sprzedawać co? co jest bezcenne? :D

Jak będziesz kiedy? w Wawie to daj mi znać... odbierzesz osobi?cie.... ewentualnie jak jaki? twój znajomy będzie to także mogę mu przekazać.

hehe, a ja żeby Wam podsycić smaczka napiszę, iż na ?cianie od jakich? 2 dni wisi Mi platacik NOWEGO AN400 K7

Też mi przywieĽli wysłannicy SMP z Mediolanu tylko narazie nie mam jak odebrać :D ... kolekcja się powiększy :D

Teraz najszybciej marzec na przegl?dzie zapewne, chyba że jakie? szkolenie trafi sie w W-wawie, nie wiem naprawde.

Już wykropokwuje :D i ogromny pokłon, a na żywo będzie u?cisk dłoni.

Odnośnik do komentarza

Hej ludziska przeprowadzajcie sie do nas!

Aktualnie w Truj?cymMiescie +5 ,drogi czarne i sucho, a na dodatek mamy dzis spotkanie ,maszyny juz sie grzeja.

Z t? zim? to lipa.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pidżamku ruszaj w beskidy od niedzieli ruszaj? wyci?gi po naszej i słowackiej stronie.Mój burgi już na zimowaniu u dilera,a od soboty zaczynam sezon narciarski.UUU poszaleje się troszeczke.

pozdrawiam z zasypanego ?l?ska pawel883

Odnośnik do komentarza

He he! a co ja pingwin zeby sie w sniegu tarzac.

Wlasnie wrocilem z Mirka z przejazdzki,pogoda super, wrocila zlota jesien.

Sqt stal tydzien w garazu i jak na niego wsiadlem zachowywalem sie jak ocipialy.Nawet nie przypuszczalem ,ze tak tesknie za jazda.

Nie narzekam ale jakos zima do mnie nie przemawia,na nartach nie jezdze ,a ostatnie sanki pekly pode mna 25 lat temu.

Jutro ubieram sie cieplo i w trase.

Czego i Wam zycze!

Odnośnik do komentarza

Co do Jej zdobycia, to JEDYNIE od policjanta można j? zdobyć... Nigdzie się takiej nie kupi, bo wykonywane s? specjalnie dla Nich...

Ja poluję na NOWY model kamizelek z pomarańczowym odblaskiem(niewielu pewno je widziało)... Je?li takow? zdobędę, to swoję będę sprzedawał, bo z tego co wiem, warta jest ok. 100zł, wiec na allegro znajdzie się kiedy? jaki? chętny na Ni? :) .

Jesli nie macie znajomosci w Naszej kochanej służbie policyjnej, to niestety, ale niedobrze i w?tpię, czy uda się komu? tak? znaleĽć(choć nie mówię, że NIE)...

Co do kamizelek z allegro wartych 20zł, mniej lub więcej, to wszystkie s? jednakowo KIJOWE i nie polecam Ich zakupu... Kamizelka musi mieć zapięcie na zatrzask(jak moja), lub w ostatecznoci zamek... Większo?ć tych z aukcji(99%) zapinana jest na rzep, co jest BEZNADZIEJNE na skuter/2oo...

To byłoby na tyle... CO do pogody, to dzi? ?mign?łem 160km, a zaraz wybieram sie na kolejne 100km...

Jutro być może ostatni raz wsiadę na skuter, je?li prognozy się sprawdz?...

Życzę miłęgo wieczorku, Kuba :wacko:

EDIT: KK http://www.zchpolice.pl/pl/informacje.php?...tualnosci&id=93 to powinno Ci wyja?nić sk?d akurat TAKI napis na kamizelce... ;)

Hmm a ja znalazlem producenta policyjnych kamizelek za 30 złociszy.

ANBAS Zakład Odzieżowy

Producent kamizelek ostrzegawczych i odblaskowych z certyfikatem WE/S/031/2004 ...

Tadeusza 17

ŁódĽ 92-117

POLSKA

Kontakt z: Andrzej Sierankowski

tel: 042 679 39 07

I po co przepłacać?

Pozdrawiam Cieplusio

Odnośnik do komentarza
I po co przepłacać?

,,Za dzień, za dwa ..

za Noc .. za Trzy ....

choć nie dzi? ........''

Doczekasz się , wstanie |WIT ... I Będzie jeszcze wiosna ... albo ta lekka zima.. co Wiosne przypomina :wacko: musi zostać zaakceptowana ;)

Ja zaczynam J? lubić - mimo, że Ypka pod płacht? jeszcze ,pod niebem stoi !tut

Odnośnik do komentarza

Nio i znow troszke cieplej,

99% białej zarazy wygineło.

W wawie termoetr pod dworcem wilenskim pokazywal dzis +7C

Mimo iż drogi były troche mokre, przejezdizlem dzis na skuterku 110km:)

Fakt po przejażdce musialem spedzic jeszcze kilka ładnych chwil przy karczerku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...