Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nostalgia letnich dni...


Gość Svempas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzi? jak co dzień zrobiłem "trasę" do szkoły. Jak wróciłem do domu to naszły mnie wspomnienia letnich dni... Jazda w spodenkach i T-shirt'cie często bez kasku... Tylko pełen bak i jazda gdzie oczy ponios?... :(

A teraz: ubrany we wszelkiego rodzaju ochraniacze, grub? skurzan? kurtkę, kalesony i inne "wynalazki" byle ciepło było... jazda już nie jest tak przyjemna :( .

I pomy?leć że za kilka dni spadnie ?nieg i będzie jeszcze gorzej niż teraz, kilka miechów zimy... płakać się chce.

Jednym słowem: CHLERNA ZIMA !!!!!!!! ;)

:(

Zaraz się rozpłacze :(

Odnośnik do komentarza

Heh, miałem to napisać, ale ja w ten weekend raczej definitywnie zakończyłem juz jazde.

Temperaturki w tej czę?ci Polski s? inne, aniżeli w Warszawie, a o Krakowie to nie mówie.

Burgi stoi jak co zima w ogrzewanym pomieszczeniu plus ochrona 24h przez SECURITY :(

W ?rode zapowiadaja u nas pierwsze opady ?niegu, może byc fajnie ;)

Tak mnie naszła taka zachcianka zimowa posiadania oryginalnego plakatu reklamujacego An400, tylko sk?d takie cudo dostać ??

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe owszem... W Krakowie i okolicach jeszcze JE?DZIMY...

Ja planuję zrobić przed spadnięciem ?niegu przynajmniej 500-1000km...

Od pocz?tku sezonu mam już nastukane ponad 14000km... Od dotarcia zrobiłęm ponad 2000km...

Narazie jest SUPER... Choć jazda PO godzinie 17 robi się mniej przyjemna, gdyż szybka w kasku robi się biała... Szybka burgiego robi się biała... Ale twardym trza być i tyle... W ostatni weekend znów nawin?łem ponad 300km(jak na t? pogodę to dla mnie sporo)...

Także dok?d biała maĽ nie spadnie, to jeżdżę i znajomi z okolic wraz ze mn? także...

Pozdrówka i życzę Wam choćby takich warunków jak TU 8C o 10.00 13C w słońcu...

Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja jeżdżę codziennie do pracy i z powrotem, mam porz?dne ubranko i dodatki ocieplaj?ce i jest całkiem ok, nie widzę powodów do narzekania. A co bardzo mnie cieszy - obserwuję kilku innych osobników, którzy codziennie poruszaj? się na moto ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pogoda jest na tyle dobra ze nie widze powodow zeby zakonczyc sezon, no chyba ze nie ma sie czym jezdzic jak ja ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przy dzisiejszej pogodzie (Warszawka) zupełnie nie odczuwam nostalgii...

No może poza tym, że muszę siedzieć w "fabryce" zamiast ?migać sobie po drogach.

Generalnie, je?li jest sucho, to nawet niskie temperatury nie zgoni? mnie ze skuterka. Poranny dojazd skuterem do "fabryki" jest znacznie lepszy od najlepszej kawy czy redbull-a :( A wieczorny powrót do domu to też niezła dawka adrenaliny ;)

pzdr

Odnośnik do komentarza

HeHe Jaka tam znowu nostalgia :(

Ja wiem jak z nia najlepiej sobie poradzić .... dzisiaj odbieram cylinderek Polini i chce go jeszcze w tym roku dotrzeć ;)

Więc sezon trwać będzie dalej :( a nostalgie pozostawie sobie na dni , kiedy nie będzie możliwo?ci przejechać przez Warszawe ....

Odnośnik do komentarza
A wieczorny powrót do domu to też niezła dawka adrenaliny ;)

dlatego tez mam pytanie gdzie jakies fajne zółte kubraczki mozna zakupic w Wawie i moze bysmy takie zrobili "firmowe" ostatecznie moge jezdzic z jakims malym burgmanem na plecach :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Takie kubraczki, sprzedaj? m.in na ul. Chełmżyńskiej, przed przejazdem kolejowym i skrzyżowaniem ze Strażack?, jad?c w stronę Z?bek (Sklep z artykułami BHP i odzież? ochronn?i). Jeżdżę tędy codziennie to mogę się dowiedzieć co i jak ?

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Je?li kto? ma znajomo?ci w Policji(kolega policjant itp.) to polecam zapytać tego kogo? o takow? kamizeleczkę policyjn?... Odblaski, materiał itp. wszystko super wykonane i trwałe... Ja mam takow? kamizeleczkę, dostałęm od Policjanta...

Wykorzustaem pomysł Dagi i na odblaskach(plecy i lewy przód) mam napis "POLICE Zakłady Azotowe"... respekt i bezpieczeństwo na drodze...

http://www.bikepics.com/pictures/453104/ Link do foty, jak? znalazłem z kamizelk?...

Pozdrówka, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza

Pogoda wyjatkowo dopisuje przynajmniej jak dotad, praktycznei zero opadow od wakacji.

Najgrosza to jest tylko wilgoc w powietrzu z rana, ale tej i tak juz jakby mniej gdyz co sie mialo wyziebic to sie wziebiło..

Tak kamizelka bym byl zainteresowany! te z marketow do 20zl maja gowniany odblask, ta z tym napisem jest ciekawa, to po polsku tam czy angielsku jest bo nie widac ;)

Odnośnik do komentarza
ta z tym napisem jest ciekawa, to po polsku tam czy angielsku jest bo nie widac :(

POLICJA zakłady azotowe? To by chyba nie przeszło... ;)

W zimie skuter najlepiej przykryć kocykiem, a z szafy wyci?gn?ć snowboard lub narty. !YES Wrażenia z jazdy podobne, a jak się dobrze jeĽdzi, to chyba nawet lepsze... Freeride, skręty cięte, grzańce - te klimaty... :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

piaggio-zip-01-bikepics-467359.jpg

piaggio-zip-01-bikepics-467361.jpg

Zrobiłem foty kamizeleczki, żeby nie było w?tpliwo?ci co do napisu, a i łatwiej jest sobie to wyobrazić...

Co do Jej zdobycia, to JEDYNIE od policjanta można j? zdobyć... Nigdzie się takiej nie kupi, bo wykonywane s? specjalnie dla Nich...

Ja poluję na NOWY model kamizelek z pomarańczowym odblaskiem(niewielu pewno je widziało)... Je?li takow? zdobędę, to swoję będę sprzedawał, bo z tego co wiem, warta jest ok. 100zł, wiec na allegro znajdzie się kiedy? jaki? chętny na Ni? :( .

Jesli nie macie znajomosci w Naszej kochanej służbie policyjnej, to niestety, ale niedobrze i w?tpię, czy uda się komu? tak? znaleĽć(choć nie mówię, że NIE)...

Co do kamizelek z allegro wartych 20zł, mniej lub więcej, to wszystkie s? jednakowo KIJOWE i nie polecam Ich zakupu... Kamizelka musi mieć zapięcie na zatrzask(jak moja), lub w ostatecznoci zamek... Większo?ć tych z aukcji(99%) zapinana jest na rzep, co jest BEZNADZIEJNE na skuter/2oo...

To byłoby na tyle... CO do pogody, to dzi? ?mign?łem 160km, a zaraz wybieram sie na kolejne 100km...

Jutro być może ostatni raz wsiadę na skuter, je?li prognozy się sprawdz?...

Życzę miłęgo wieczorku, Kuba !YES

EDIT: KK http://www.zchpolice.pl/pl/informacje.php?...tualnosci&id=93 to powinno Ci wyja?nić sk?d akurat TAKI napis na kamizelce... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kubo ja mam swoja kamizelke a'la poncho, zakladane przez glowe i zapinane z boku. Nie ma szans zeby lopotala nawet przy wiekszych predkosciach. Tu jeszcze raz wielkie dzieki i uklony dla DJ. Co do szlifierki to kazdy musi przejsc ten etap a konczy na skucie. Kubo zaczal odwrotnie !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Art co do kamizelki to FAJNA sprawa, niepowiem... Co do kolejno?ci 2oo... Nie każdy czuje chęć do wypróbowania wszystkiego...Ja akurat tak? chęć mam, a póki mogę, to będę d?żył do tego, zeby sobie wypróbować różne sprzety... 2006 zapowiada się dalej na burgu, więc bez strat kolegów mi tu...

Pozatym czy burgiem, czy cebr? i tak będe jeĽdził na zloty skuterowe, bo to towarzycho Mi pasuje NAJBARDZIEJ i wszystkim Wam to zawsze mówie...

DeeJay jest tego żywym przykładem...

Ja wła?nie wróciłem z kolejnych 140km jazdy...Jak wracałem było całe 1,3C ale jeĽdzić się da...

Pozdrówka, Kuba !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hahahahahahaha Rudy, współczuje... U mnie białego gówna nie idzie jeszcze za?wiadczyć... Więc tzreba ?mign?c gdzie?, póki można...

Pozdrówka, Kuba :P

EDIT: %$$#(@)$*$&@_@)(#* cholera...

Ubrałem się...Zamkn?łem domek...Wyjechałem skuterkiem z garażu...Zamkn?łem garazyk... Ujechałem jakie? 5km i co???

CHOLERA... taka ?niezyca nagle zaczęła z nieba spadać, zę JA PITOLE... Normalnie te 5km wracałem do domu w |NIEŻYCY... Szoken burger...

Jakby to powiedział Shaggy "Samolotem, samolotem..."

Baya !wchair :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja przedwczoraj nakręciłem po Wawie ok. 150 km z czego ok. 30 przed kamer? :P

Pozatym musiałem umyć Burgiego po wojażach weekendowych bo usyfił się niemiłosiernie. Teraz stoi l?ni?cy w garażu a ja wypatruje tylko ze wzrokiem zbitego cocerspaniela na niebo licz?c na pogodn? aurę :)

Niestety najbliższe dni trzeb? będzie spędzić za kółkiem katamarana bo ?niegi nadci?gaj? ale jak narazie w Wawie asfalty jeszcze czarne :)

EDIT

PS. Kubo... on ?piewa "samo dobre, samo dobre" !wchair

PS2. Ciekawe jak to jest że na północy kraju pada, na południu pada w centrum nie pada ? :) ... No i dobrze... ja tu zostaje :)

Odnośnik do komentarza

Przerabane ! u nas jeszsze sniegu nie ma ,ale wczoraj wieczorem spadaly dziwne biale kulki.Mimo wszystko cztery maszyny na nasze spotkanie sie zjawily.

Dzis z rana ze wzgledu na wilgotny klimat nadbaltycki i spory przymrozek drogi byly mocno oszronione.Na bocznych uliczkach zakrety musialem pokonywac maxymalnie w pionie(zeby nie wyladowac w poziomie ).

Chyba musze dac odpoczac Panthaleonowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...