Skocz do zawartości
Forum Burgmania

<<<Retrokonkurs>>>


Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Te czarno - białe fotki przypominają mi rajdy i zloty LZS-owskie !scooter !scooter z lat 80 - 90 !scooter , a fryzura taka jak moja !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 236
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    34

  • sonor

    25

  • Worlan

    22

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    19

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kurcze, "czupiradlo" lepsze niz ja za najlepszych lat !scooter !scooter ... Dobra fota !scooter .

PS. Moze wygrzebie cos z lat 80 na 2oo, ale to dopiero po swietach !scooter ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Te czarno - białe fotki przypominają mi rajdy i zloty LZS-owskie !scooter !scooter z lat 80 - 90 !scooter , a fryzura taka jak moja !scooter

Zgadzam się całkowicie. Dawnych wspomnień czar lata 70 - 80(atmosferka, namioty, itd. no i obowiązkowo długie włosy).

Odnośnik do komentarza

Zeby zapobiec "nasmiewaniu sie z kolegow" ;) , wprowadzmy zasade -> komentowac moze tylko ten, czyja stara fotka znalazla sie w tym temacie !OK .

Chcecie komentowac? Wrzuccie cos swojego :P:D ...

Reszta postow bedzie przez administracje kasowana :P ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
:D  "Kreator"

Co chcesz swego czasu swietna thrash metalowa niemiecka kapela !OK , ktora do dzis istnieje :P Oczywiscie mialem tez swoj etap typu zespol europe i wygladalem rownie ciekawie o ile nie najciekawiej z calego mojego okresu buntu, ale z tym zdjeciem poczekam chwile ogladajac innych z przed lat, bo jakos mam wrazenie ze trzeba bedzie je opatrzec komentarzem typu "uwaga - zdjęcie moze zabic"

Wrzucajcie foty, w koncu 20 - 30 lat temu nikt sie nie wstydzil wlasnego wygladu.

Worlan - wspaniale zdjecie, rozumiem ze koszulke do dzis posiadasz ;) afro Kisla urocze :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur przebiłeś wszystkich. ;)

Ja mam co prawda takie jedno zdjęcie, można powiedzieć "odważne", ale muszę być chyba co najmniej po 3 :D , żeby je tu zamieścić. Wszystko jest na dobrej drodze, 1x !OK już jest. :P

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, nie daj sie prosic !scooter

Jeszcze raz prosze zamieszczac swoje stare foty, a dopiero pozniej komentowac ;) !!! Nie psujmy dobrej zabawy, chcesz skomentowac -> zamiesc swoja fotke :P .

Zostalem poproszony o zamieszczenie kilku fotek :P ...

O ile na pierwszym zdjeciu nie wiadomo jeszcze o kogo chodzi :P , to na nastepnych tajemnica zostaje wyjasniona :P ...

nr1l.jpg

75728866.jpg

Tak, tak, to Tomek :D .

62504817.jpg

Odnośnik do komentarza

Artur pełen szacunek !piwko !piwko

Moje zdanie to wzór żuławy 1984 !TAZ :D

PS Marynarz moje zdanie to Ty jesteś po prawej stronie :D

Odnośnik do komentarza

Marynarz, Michu, latwe ;) .

A ja znowu na prosbe zamieszczam zdjecie i pytam: kto zacz i ktory ;) ?

Odpowiedzi prosze od osob, ktore w tym temacie sa zauwazalne na fotach ;) .

Acha, jeszcze jedno: Nagroda jest butelka "Gorzkiej Zoladkowej" do odebrania na Burgmanii w Warce ;) .

zdjecie21.jpg

Odnośnik do komentarza

I jeszcze raz ja :lol: ... zdjecie po wielu obrobkach znalazlo sie wreszcie na forum...

Kto oglada piwo !piwko ? Nagroda? Wiadomo, tak jak wczesniej "szczeniak" w Warce !OKK ...

scannen00011.jpg

Odnośnik do komentarza
Abach !OKK ten po prawej pod żyrandolem prawie z małym afro na głowie :lol:

Nie myślałem, że pójdzie tak łatwo ;)

Kto oglada piwo  ?

A może trudniej, co to za piwo? I jak miała na imię ta blondyna? !piwko :)

Odnośnik do komentarza
Zeby zapobiec "nasmiewaniu sie z kolegow" ;) , wprowadzmy zasade -> komentowac moze tylko ten, czyja stara fotka znalazla sie w tym temacie :lol: .

Chcecie komentowac? Wrzuccie cos swojego :Dwhist ... (...)

Niech Ci bedzie, "szczeniak" do odebrania w Warce. Od tej chwili temat jest "otwarty" dla wszystkich !OKK .

Odnośnik do komentarza
Zeby zapobiec "nasmiewaniu sie z kolegow" ;) , wprowadzmy zasade -> komentowac moze tylko ten, czyja stara fotka znalazla sie w tym temacie :lol: .

Chcecie komentowac? Wrzuccie cos swojego :D  whist ... (...)

Niech Ci bedzie, "szczeniak" do odebrania w Warce. Od tej chwili temat jest "otwarty" dla wszystkich !OKK .

Robercie nie ulegajmy tak łatwo ! Będzie większy FUN ;) Ja nadal obstaję za tym aby wypowiadać mógł się tylko tek kogo zdjęcie się tutaj znalazło !

Chyba sam założyłem ten temat??????????

Szajse

ps. Orzeszku no mówi się trudno... zapodawaj swoje foto i będzie git ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...